Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (16η αγων., 17/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου

Ζαχ, Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ – ΣΚ Καλαμάτα Μπιστιντζάνος-Τσακιράκη (Παπαδόπουλος Κ.0

Κορίνθου 19.30 Λέοντας 2014 – ΑΟ Αχαγιά ΄82 Μελισάρης-Γιαννακόπουλος (Πετρόπουλος)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 ΑΣ Πέρα – Ηλυσιακός ΑΟ Πολυχρόνης-Λαζαρίδης (Κουλούρης)

Παν. Αλεξιώτισσας 14.30 Έσπερος ΑΟΠΑ – Νέο Ληξούριο Τσολάκος-Σκαλτσής (Πίγκας)

Δ. Βικέλας 18.00 ΑΕN Κηφισιάς – Αιγάλεω Ζιώγας-Νερομυλιώτης (Τηγάνης)

ΔΑΚ Νικαίας 17.00 ΓΝΟ Άρης Νικαίας – ΑΟ Ακράτα Κοντίλης-Φάκαρος (Κώτσης)

Αιγίου 17.00 ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου – ΝΕ Μεγαρίδας Χουγιάζος-Κοντογιαννόπουλος (Θεοδωρόπουλος)

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου

Καλλιθέας Ρόδου 14.00 ΑΕ Καλλιθέα – Βούρειος ΑΟΛ Χίου Αποστολίδης-Κοτσώνης

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου

Θήβας 17.00 ΑΣ  Άρης Θήβας – ΚΑΠ Λεκατσάς-Κανελλόπουλος (Χριστοδούλου)

Αταλάντης 15.30 ΑΣ Λοκρός Αταλάντης – ΟΦΗ Καλογερόπουλος Φ.-Χρηστίδης Ηλ. (Δεσάρτης)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας – ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμύρνης Καρπάνος-Σταθόπουλος (Κάλφα)

Λίντο 17.00 Δειλινό ΑΟ – ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας Μακρόπουλος-Καραμπιτσάκος (Ευαγγελινός)

Σχηματαρίου 17.00 ΓΣ Ερμής – ΚΑΟ Μελισσίων Κουτσοδήμος-Καρακωνσταντόπουλος (Χαράτσης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου – ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χριστοδουλάκης-Κούλης Χ. (Ελευθεριάδης)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου

Πρέβεζας 17.00 ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΟΚ Βέροιας Βασιλόπουλος-Παπαθανασίου (Μυζίκος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟ Καλαμπάκας Δέλλας-Αναστασιάδης (Τσιγγέλης)

Πολυκάστρου 17.00 ΜΠΑΣ Εύαθλος – ΓΑΣ Μελίκης Ηλιόπουλος-Κώνης (Ελευθεριάδης)

Εκπ. Μαντουλίδη 17.00 ΜΑΣ Ευαγ. Μαντουλίδης – ΑΣΓ Ιωαννίνων Κοτσίμπος-Μπούγλος Παν. (Βαφείδης)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά Παζώλης-Κοντογιάννης (Μιναρετζόπουλος)

Μπάρας 17.00 ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Χλωρός)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου

Φ. Αμοιρίδης 18.00 ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης – ΜΕΝΤ Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 20.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλ. – ΑΣ Αστέρας Σίνδου Πράττος-Θρασυβουλίδης (Δροσόπουλος)

Αλεξάνδρειο 18.00 ΓΣ Μακαμπή – ΑΟ Πολυγύρου Καρακώστας-Γεωργούλης (Παπαγεωργίου)

Χ. Χριστοδούλου 15.30 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – ΒΑΟ Καλέσης-Θεοδωρίδης (Σαλικίδης)

11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ – ΓΑΣ Κομοτηνή Παπαγερίδης-Χρυσάφης (Πολυχρονιάδης)

Ν. Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Γκέκας-Τοπαλίδης (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΣΑΑ Ζέφυρος Σελεβός-Κολοκυθάς (Φωτιάδης)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.