Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (12η αγωνιστική, 19-20/1)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

Ιλισίων Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΣΚ Καλαμάτα Φάκαρος-Καρανικόλα Αλ. (Τηγάνης)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 ΑΟ Αχαγιά 82-ΝΕ Μεγαρίδας Ρίζος-Νάστος (Θεοδοσόπουλος)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου Σκάλτσης-Κοτσώνης (Κωστής)

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Ιωνικός ΝΦ Κωνσταντινόπουλος-Καλογερόπουλος Φ. (Παπαδόπουλος Στ.)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Λέοντας 2014 Αναστασίου-Γαρινή (Κοκορδάτος)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-ΑΣ Πέρα Αργυρούδης-Χρηστίδης Ηλ. (Κώτσης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Έσπερος ΑΟΠΑ Μαραγκάκης-Ξυλάς (Ζερδεβάς)

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 19 Ιανουαρίου

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μαυρέλης-Κούλης Χαρ. (Γιαννακουδάκης)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγ. Ραφ.-Καλλιθέα Ρόδου Τσακιράκη-Λεβεντάκος (Τζουβάρας)

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

Βοηθητικό ΣΕΦ 17.00 Ίκαρος Νέας Σμύρνης-ΚΑΠ Δελαγραμμάτικας-Γεράνιος (Σταματόπουλος)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Άρης Θήβας Ασλανίδης-Μάρκου (Φαλούκας)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Λοκρός Αταλάντης Μακρής-Μπανασάκης (Ευστρατίου)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Σκανδαλάκης-Μπιτσιντζάνος (Ζώης)

Σχηματαρίου 16.00 Ερμής Σχηματαρίου-Δειλινό ΑΟ Παπαφωτίου-Αγγελής (Δεσάρτης)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΑΟΚ Βέροιας Γαζέτας-Κουκουλεκίδης (Καλότσης)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Δόξα Λευκάδας Κοϊμτζόγλου-Βασιλόπουλος (Τσιγγέλης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Νικόπολη Πρέβεζας Καλέσης-Λαδάς (Τέγα)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-ΠΑΣ Γιάννινα Αγραφιώτης Ι.-Λουλουδιάδς (Κηπουρίδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Σελεβός-Παπαθανασίου (Χλώρος)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Μαντουλίδης Κατωτικίδης-Χατζημπαλίδης (Μόρφης)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

Πολύγυρου 18.00 ΑΟ Πολύγυρου-ΜΕΝΤ Καρακώστας-Γκέκας (Βαφείδης)

ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Ζέφυρος 02 Τζιοπάνος Γ.-Τσαρδούλιας (Αστρεινίδης)

Μ. Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-ΠΣ Ευκαρπίας Γραικός-Αγραφιώτης Γρ. (Τζιοπάνος Γιαν.)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Λεύκιππος Ξάνθης Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Απόλλων Καλαμαριάς Πράττος-Δέλλας (Κασαπίδης)

Ν. Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-ΓΣ Μακαμπή Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Θωμόπουλος)

11ο Δημοτικό Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ασπίς Ξάνθης Τζουμαχίδης-Κοντογιάννης (Σακελλαρίου)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.