Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (10η αγωνιστική, 23/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Στ.Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Καλαμάτα Καρακωνσταντόπουλος-Χαϊνά (Παπαδόπουλος Κ.)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Αχαγια΄82 Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Μάρκου)

Α.Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Μεγαρίδα Λύρας-Καλογριάς (Παπαγιαννόπουλος)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κεραυνός Αιγίου Μπούκας-Λαζαρίδης (Κοκορδάτος)

Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Ιωνικός ΝΦ Παπαδόπουλος Χρ.-Σκουλαρίκης (Τζουβάρας)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν.Κηφισιάς-Λέοντας 2014 Καρανικόλα Αλ.-Μαρουδιάς (Λιμνιάτης)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Πέρα Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Πίγκας)

2ος Όμιλος

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΚΑΠ Ορφανός Εμ.-Βελέντζας (Τηγάνης)

Ραφήνας 16.00 Αργοναύτης Τρ.-ΟΦΗ Νάστος-Ρίζος (Κώτσης)

Βοηθητικό ΣΕΦ 15.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μαραγκάκης-Ελ Ανύ (Παππάς)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Καλλιθέα Ρόδου Καρανικόλα Ελ.-Μάρκου (Κουλούρης)

Γ.Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Άρης Θήβας Κατσαπρακάκης-Ντάσης (Σταματόπουλος)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Λοκρός Αταλάντης Ορφανός Ιορδ.-Χρηστίδης Ηλ. (Κάλφα)

Λίντο 17.00 Δειλινό-Έξω Παναγίτσα Κονταράτος-Χρηστίδης Π. (Γιαννακουδάκης)

3ος Όμιλος

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΑΟΚ Βέροιας Αγραφιώτης Γρ.-Θρασυβουλίδης (Μανάσης)

Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Καλαμπάκα Παπανικολάου-Λυγούρας (Καραδήμας)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Δόξα Λευκάδας Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Πλεξίδας)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Νικόπολη Πρέβεζας Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Χλωρός)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΠΑΣ Γιάννινα Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μηναρετόπουλος)

Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-Εύαθλος Μακ. Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Δροσόπουλος)

4ος Όμιλος

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-ΜΕΝΤ Χατζημπαλίδης-Χατζηκώστας (Γκουρτζελίδης)

Μ.Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Αστέρας Σίνδου Σελεβός-Κουκουλεκίδης (Τζιοπάνος)

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Γκέκας (Κασαπίδης)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ευκαρπία Δέλλας-Τσαρδούλιας (Σακελλαρίου)

Ν.Μουδανιών 18.00 Νέα Μουδανιά-Λεύκιππος Ξάνθης Κολοκυθάς-Αναστασιάδης (Θωμόπουλος)

11ο Δημ.Σχολείο Ευόσμου 18.00 Δέκα-Απόλλων Καλαμαριάς Παπαθανασίου-Βασιλόπουλος (Αστρεινίδης)

Χ.Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Μακάμπη Καλέσης-Λαδάς (Σαλικίδης)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.