@Gosports.gr

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Κρύα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Νήαρ Ηστ Κουτσοδήμος-Βομπίρης (Σπυρόπουλος)

Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα-Πήγασος Θυρέας Γέρος-Δολιατζής (Γιαλικάρης)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη Πετράκης Γεώρ.-Πετρόπουλος Γ. (Κυρτάτας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Ερμιονίδα Καψαρίδης-Αντωνέλου (Δημόπουλος)

Κορίνθου 17.00 Παλαίμων Κορίνθου-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Λογοθέτης-Λιόνας (Πετρόπουλος)

Promitheas Park 15.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-ΑΟ Καλαμάτα 1980 Βαλουξής-Βαγγάλης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

Παρασκευή 9/12

Νάξου 18.30 Πανναξιακός-Αναγέννηση Τζίμης-Ραπτογιάννης

Κυριακή 11/12

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πορφύρας Ψύχας

Νάξου 15.00 Πανναξιακός-ΚΑΟ Μελισσίων Ουσταμπασίδης-Σιδέρης

Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΣΑ Αναγέννηση Αγγελής-Τζανετάκης (Λιμνιάτης)

Λίντο 14.30 Εργοτέλης-Ηλιούπολη Τσικριτζάκη-Μπον (Μπορμπαντωνάκης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Κορωπί Σπιρλιδάκης-Σίμα (Φαλούκας)

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Άρης Νίκαιας Καραπαπάς-Κηπώσης (Δραμεσιώτης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Μυτιλήνης 16.00 Αιολικός Μυτ.-Ποσειδών Ν.Ψ. Χαϊνά-Γαρινή (Σαλαβός)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Ελευθερία Μοσχ. Περδετζόγλου-Ραπτογιάννης (Κυριόγλου)

Καλύμνου 15.00 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-Μανδραϊκός Κουτίβης-Γεωργόπουλος Χρ.

Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Αργοναύτης Τρ. Μαρίγλη-Κουλουμπαρίτσης (Μάρης)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Ίκαρος Καλλιθέας Στρέμπας-Αναστασόπουλος (Μπουρνάς)

Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά-Νίκη Αμαρουσίου Πετράκης Ιωάν.-Ανδρεόπουλος (Αλετράς)

Παρασκευή 16/12

Καλύμνου 19.30 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-ΦΟ Βροντάδου Οικονόμου-Μπον

4ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Ι. Πατάκης 17.00 Νίκαια 2012-Τρίκαλα Μπουγλός Ι.-Γεωργουσόπουλος (Αθανασόπουλος)

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καν.-Αγριά Πλέγας-Κωστής (Τσιγκέλης)

Χρ. Καμπεράκης 17.00 Άμφισσα-Ιωάννινα ΣΚ Δολγύρας-Παπαγιώτης (Χαράτσης)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ανόρθωση Βόλου-Αλμυρός Αναστασιάδης Β.-Κασούμης (Τσιργούλας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΚΑΕ Παραμυθιάς Σιταρίδης-Γκαρτζονίκας (Τέγα)

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Αμπελώνας 1986 Κωνσταντινέλλης-Αγραφιώτης Β. (Μανάσης)

Τετάρτη 14/12

Σοφάδων 18.00 ΓΣ Σοφάδων-Αλμυρός Μαραμής-Παζώλης (Τέγα) (εξ αναβολής/8η αγωνιστική)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Ανόρθωσις Βόλου Χατζηχαρίσης-Χάνος (Καραδήμας) (εξ αναβολής/9η αγωνιστική)

5ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Εθνικός Κοζάνης-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Παπαγερίδης-Νικολαϊδης (Βόντζας)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Παπανικολάου Γ.-Αναστασιάδης Π. (Δροσόπουλος)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Καστοριά Καντερές-Μιχέλης (Γιαμούζης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Μελίκη Γιατρόπουλος-Πάνος (Πολυχρονίδης)

Κιλκίς 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Όλυμπος ΕΚΕ Ισιγώνης-Τοπαλίδης (Γκαντίδης)

Ρεπό: ΑΣ ΑΚ. Αλεξάνδρειας Άθλος

6ος Όμιλος

Κυριακή 11/12

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ανατόλια Τσαρδούλιας Τ.-Ντόντης (Θωμόπουλος)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Βασιλικά Ξενικάκης-Ράπτης (Στουπίδης)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Γαλάτιστα Νέδογλου-Καντζουρίδης (Δραγκίογλου)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ασπίς Ξάνθης Κώνης-Αναστασιάδης Γ. (Μπρίγκος)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Λυγούρας-Παπαδόπουλος Γρ. (Θεοδώρου)

Ρεπό: Ελπίς Αμπελοκήπων

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.