Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Κυριακή 10 Απριλίου

  • Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρόδου-Παναχαϊκή Περδετζόγλου-Παπαδόπουλος Α. (Ξάνθος)
  • Αμαλιάδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Καλαμάτα Λιότσιος-Καρπάνος (Κοκορδάτος)
  • Κυπαρισσίας 17.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Ήφαιστος Αχιλλέας Σπυρόπουλος-Τηγάνης (Γιαλικάρης)
  • Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Αίολος Αγυιάς Αντωνιάδης-Βελέντζας (Μαγκανάς)
  • Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΣΔΥ Τρίπολης Σκαλτσής-Αργυρούδης (Θεοδοσόπουλος)

2ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Κυριακή 10 Απριλίου

  • Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Κορωπί Καρακωνσταντόπουλος-Τζιμινίδης (Βαμβακάς)
  • Χίου 17.00 ΦΟ Βροντάδου-Πικέρμι Μαρίγλη-Ροδίτης (Μάρης)
  • Π. Σαλπέας 16.00 Πορφύρας-Βούρειος ΑΟΛ Τσαϊρίδης-Μπακετέα (Αλετράς)
  • Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Δάφνη Καλογερόπουλος Φ.-Ναστούλης (Τηγάνης)

3ος Όμιλος (22η αγωνιστική)

Κυριακή 10 Απριλίου

  • Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Ποσειδών Λ. Λιόνας-Λιαρομμάτης (Σταματόπουλος)
  • Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Χαλάνδρι Νάστος-Ρίζος (Τρίγκα)
  • Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Μύκονος Χαλαμπαλάκης-Τσιμπούρης (Μπίκας)
  • Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-ΚΑΠ Αδαμόπουλος-Ευφραιμίδης (Βακαλούδης)
  • Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕ Δικαίου Κω Κατσαπρακάκης-Ξυλάς (Κυριόγλου)

4ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Σάββατο 9 Απριλίου

  • ΕΑΝΚΙ 18.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Νίκαια 2012 Διαμαντής-Βίνης (Τζιμογιάννης)

Κυριακή 10 Απριλίου

  • Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Αγριά Γιατρόπουλος-Λυτροσυγκούνης (Μανάσης)
  • Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας-Αγρινίο Γιαννούλης-Δημητρόπουλος (Σταμάτης)
  • Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Αλμυρός Ανασταιάδης Β.-Κώνης (Γκαρτζονίκας)
  • Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννηση Λαμίας-Αχέρων Καναλακίου Χουγιάζος-Τσάλας (Κοτσίμπος)

5ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Κυριακή 10 Απριλίου

  • Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Ανατόλια Ντόγκας-Κολοκυθάς (Παπαδόπουλος Θ.)
  • Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Ίκαροι Γιαννιτσών Ντίγκο-Σταμπουλής (Βόντζας)
  • Μίκρας Α’ 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Αριδαία Δικταπανίδης-Ράπτης (Φωτιάδης)
  • Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Αριστοτέλης Χάνος-Καρυπίδης (Παπαδόπουλος Ι.)

Τετάρτη 13 Απριλίου

  • 11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 20.00 ΔΕΚΑ-Αετοί Βέροιας Κωνσταντινέλης-Κλεπουσνιώτου (Παραλυκίδης)

6ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Κυριακή 10 Απριλίου

  • Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Αρίων Ξ. Νέδογλου-Καντζουρίδης (Μπρίγκος)
  • Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-Σταυρούπολης ΕΚ Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης (Σαλικίδης)
  • Μ. Γκράτσιος 17.00 Βυζαντινός ΑΟ-Ελπίς Αμπελοκήπων Κωνσταντινέλλης-Ντόντης (Αστρεινίδης)
  • Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Ιωνικός Ιων. Πράττος-Παπαθανασίου Κ. (Παπαδόπολος Ν.)
  • Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Γαλάτιστα Καραβάς-Κανελλίδης (Αργυρού)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.