Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνική Ανδρών (14η αγωνιστική, 2-3/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου

Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Καλαμάτα Μαρουδιάς-Καραμπιτσάκος (Τηγάνης)

Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Αχαγιά 82 Κώτσου-Κατσαπρακάκης (Κοκορδάτος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Ηλυσιακός Τσολάκος-Αργυρούδης (Κουλούρης)

Λεχαίου 12.00 Λέοντας 2014-Νέο Ληξούριο Κονταράτος-Αντωνιάδης (Πετρόπουλος)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Αιγάλεω Χρηστίδης Π.-Φραγκούλη (Κώτσης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ακράτα Παπαφωτίου-Τζίμης (Μάρκου)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Άρης Νίκαιας Πλιάκας-Τηγάνης (Παπαδόπουος Στ.)

2ος Όμιλος

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου

Χίου 17.30 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΚΑΠ Ασημακάκη-Μαρινάκης (Τσαρδάκας)

Καλλιθέας Ρόδου 19.00 ΑΕ Καλλιθέας Ρόδου-ΟΦΗ Ορφανός Ιορδ.-Αγγελής (Ξάνθος)

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου

Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μακρόπουλος-Χατζημάρκος (Χριστοδούλου)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Αργοναύτης Δημόπουλος-Ασλανίδης (Χαράτσης)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-ΚΑΟ Μελισσίων Μπανασάκης-Κοντογιαννόπουλος (Κάλφα)

Λίντο 17.00 Δειλινό-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Λαμπίρης-Μπακετέα (Ναλετάκης Ι.)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Κορωπί Λογοθέτης-Μαραγκάκης (Δεσάρτης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Καλαμπάκα Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Ιωακειμίδης)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Μελίκη Αγραφιώτης Γρ.-Θρασυβουλίδης (Μυζίκος)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΓΣ Ιωαννίνων Θεοδώρου-Φουτζήλας (Τσιγγέλης)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος Μακ.-Τιτάνες Παλαμά Πράττος-Σελεβός (Ελευθεριάδης)

Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδη-Πρωτέας Γρεβενών Τσουμαχίδης-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Ι.)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Ίκαροι Τρικάλων Τζιοπάνος Γ.-Δέλλας (Μόρφης Στ.)

4ος Όμιλος

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Βασιλόπουλος (Τζιοπάνος)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπίας-Αστέρας Σίνδου Λουλουδιάδης-Παπαδόπουλος Κυρ. (Φωτιάδης)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Πολύγυρος Γαζέτας-Αγραφιώτης Ιωάν. (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-ΒΑΟ Γραικός-Αναστασιάδης (Δροσόπουλος)

Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-Κομοτηνή Σαρακενίδης-Κοντογιάννης (Λαδόπουλος)

Χρ. Χριστοδούλου 15.30 Ασπίς Ξ.-Αίας Ευόσμου Παπαγεωργίου-Λαδάς (Σαλικίδης)

11ο Δημ. Σχολ. Ευόσμου 18.00 Δέκα-Ν. Μουδανιά Ισιγώνης-Λάλλα (Πολυχρονίδης)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.