Πέμπτη, 25 Απριλίου, 2024

Δεύτερη σερί ισοπαλία για Θρίαμβο Λούρου, 1-1 με Θύελλα Κατσικά

Ο Θρίαμβος Λούρου υποδέχτηκε σήμερα Τετάρτη 17 Μαίου και ώρα 17:00 στο Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας «Αθανασία Τσουμελέκα» τη Θύελλα Κατσικά για την 2η αγωνιστική του 3ου Ομίλου των αγώνων μπαράζ για την άνοδο στη Γ Εθνική, με το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή να βρίσκει τις δυο ομάδες ισόπαλες με 1-1.

Ως προς το αγωνιστικό κομμάτι, ο Θρίαμβος Λούρου προηγήθηκε στο 34’ με τον Κολιό Γ. για το 1-0 του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη, οι φιλοξενούμενοι έφεραν το ματς στα ίσα στο 47’ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Πάνου για το 1-1. Στο 52΄ο Γεωργίου έπιασε ένα ωραίο σουτ με τον τερματοφύλακα να αποκρούει και τον Κολιό στην επαναφορά να σημαδεύει το δοκάρι.

Τελικό σκορ 1-1.

Διαιτητής:ΤΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΤΑΣ

Βοηθοί: ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ-  ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΡΤΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ(Λέτσος Αθανάσιος): ΜΗΤΣΙΟΣ, ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΔΑΛΑΣ, ΜΗΤΟΣ, ΠΑΝΟΥ, ΛΑΚΚΑΣ, ΚΟΛΛΙΝΣ, ΚΟΛΙΟΣ Γ., ΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΡΓΩΝΗΣ.

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ(Γκούρας Χρήστος): ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΜΕΛΙΓΓΙΩΤΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΑΝΟΣ, ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ, ΓΟΥΛΑΣ, ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ, ΘΑΝΑΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΦΑΣ,ΚΩΣΤΑΜΕΝΑΣ.