Χωρίς νικητή το ματς Πανλευκάδιος – ΠΑΣ Θύελλα

Χωρίς νικητή τελείωσε σήμερα Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2019 στο γήπεδο «Πλάτωνας Γρηγόρης» το ματς της 23Ης αγωνιστικής της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα στον γηπεδούχο Πανλευκάδιο και τον ΠΑΣ Θύελλα 2015, με το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή να βρίσκει τις δυο ομάδες ισόπαλες με 2-2 και να μοιράζονται τους βαθμούς της αγωνιστικής.

Οι φιλοξενούμενοι βρήκαν πρώτοι δίχτυα με τον Αρίδα στο 10’ για το 1-0, με τον Πανλευκάδιο να απαντά δέκα λεπτά μετά με τον Κούτσικο να σκοράρει για το 1-1 του ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Πανλευκάδιος πήρε το προβάδισμα με τον Καρελή στο 67΄, με τον Μαρκή για τη Θύελλα να διαμορφώνει το τελικό 2-2.

Διαιτητής: ΡΟΥΣΟΣ Ν.

Βοηθοί: ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. –ΠΑΠΠΑΣ Φ.

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ(Κατηφόρης):ΛΙΑΣΚΟΣ, ΚΟΚΟΛΗΣ, ΚΟΛΑΓΚΙ, ΤΣΙΑΒΟΣ, ΚΟΥΜΠΗΣ, ΤΟΥΡΓΕΛΗΣ, ΚΟΚΟΛΗΣ(80’ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ), ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ(71’ ΑΡΓΥΡΟΣ), ΚΑΡΕΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ, ΓΑΖΗΣ(55’ ΦΛΟΥΔΑΣ).

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 (Στασινός): ΣΤΑΣΙΝΟΣ, ΣΠΕΡΔΕΑ(90+ ΚΑΠΟΤΗΣ), ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ, ΛΙΟΤΣΟΣ, ΜΗΤΣΗΣ, ΖΟΤΑΙ, ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ, ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ(73’ ΔΡΙΒΑΚΟΣ), ΑΡΙΔΑΣ(60’ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ), ΧΑΙΔΑΚΗΣ(88’ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ), ΜΑΚΡΗΣ.