Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (4η και 5η αγων. 22/10/17)

Η 4η και 5η αγωνιστική της Γ Εθνικής κατηγορίας 22/10/2017. Αγωνιστική ημέρα: 5 21.10. 16:00 Βόλος Ν.Π.Σ. ΑΟ Θήβα Αγωνιστική ημέρα: 4 21.10. 16:00 Παναρκαδικός Αχαϊκή 22.10. 12:00 Πανθηραϊκός Ταμυναϊκός 22.10. 13:30 Διαγόρας Κερατσίνι 22.10. 14:30 Θύελλα Ραφήνας Αιολικός 22.10. 14:30 Ιωνικός Ιαλυσός 22.10. 15:00 Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Ερµιονίδα 22.10. 15:30 ΟΦ Ιεράπετρας Φωστήρας Αγωνιστική ημέρα: 5 22.10. 16:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Μακεδονικός Φούφας 22.10. 16:00 Αγροτικός Αστέρας Εδεσσαϊκός 22.10. 16:00 Αλμωπός Αριδαίας Α.Π.Ε. Λαγκαδά 22.10. 16:00 Αμβρυσσέας Αχιλλέας...

Οι διαιτητές της 5ης και 4ης αγων. στην Γ Εθνική κατηγορία (22/10/17)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής (όμιλοι 1, 5, 6, 7, 8) και 5ης αγωνιστικής (όμιλοι 2, 3, 4) στην Γ Εθνική κατηγορία του Πρωταθλήματος 2017-2018. Δείτε στον παρακάτω σύνδεσμο τους διαιτητές:  Διαιτητές 4ης αγωνιστικής (όμιλοι 1, 5,...

Νέα ήττα των «γουναράδων»- τρίτη συνεχόμενη- στο… σπίτι τους, αυτή τη φορά από την...

Η Καστοριά, εμφανίζοντας- εκ νέου- τα ίδια ακριβώς συμπτώματα (αγωνιστικές αδυναμίες) με εκείνα στις δύο προηγούμενες εντός έδρας αναμετρήσεις της με «Ερμή» Αμυνταίου και «Εθνικό» Φιλιππιάδας, λογικό ήταν να γνωρίσει και πάλι την ήττα σε ένα ακόμη παιχνίδι, από...

Γνωρίστε τους παίκτες του ΠΑΣ Πρέβεζα στα… 11 βήματα (3ο μέρος)

Ο ΠΑΣ Πρέβεζα επέλεξε ένα διαφορετικό τρόπο για να παρουσιάσει τους παίκτες που φορούν τη φανέλα με τον ιππόκαμπο στο στήθος τη σεζόν 2017-2018. Γνωρίστε καλύτερα τους ποδοσφαιριστές του ΠΑΣ στα… 11 βήματα: ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ Όνομα και επίθετο: Κώστας Δημουλιάς ...

Τα ζευγάρια της 1ης αγωνιστικής του Παιδικού Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Π-Λ. 2017-2018

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 18 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 18:30 η κλήρωση για το παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας 2017-2018. Το πρόγραμμα της 1ης  αγωνιστικής σε Α και Β όμιλο είναι το παρακάτω: Α Όμιλος 1η αγωνιστική Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ...

Τρίτη κατά σειρά μεταγραφή του Α.Ο Πλαγιάς

Ο Α.Ο Πλαγιάς καλωσορίζει τον Βαλεντίνο Καταγή ετών 16 δίνοντας ευκαιρίες στα νέα και δικά του παιδιά. Άρχισε τα πρώτα ποδοσφαιρικά του βήματα στο παιδικό τμήμα των Ιώνων Αγίου Νικολάου συνεχίζοντας για δύο χρόνια στο παιδικό του Τηλυκράτη Λευκάδας ενώ...

Τα αποτελέσματα στη 4η αγωνιστική της Γ΄Εθνικής σε 2ο,3ο και 4ο όμιλο (18/10/17)

Τα αποτελέσματα στη 4η αγωνιστική της Γ΄Εθνικής 2ος όμιλος ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου 0-2 Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας 1-1 Λαγκαδά-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 3-3 Πιερικός-Καμπανιακός 2-1 Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας 1-1 Κιλκισιακός-Μακεδονικός 0-1 Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας 0-0 3ος όμιλος Καστοριά-ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-2 Εθνικός Φιλιππιάδας-Δόξα Κρανούλας 0-0 Αστέρας...

Πήρε Κολοβό ο Πας Παλιάμπελα

Σε άλλη μια μεταγραφή προχώρησε το Δ.Σ. του ΠΑΣ Παλιάμπελα αποκτώντας τον 19χρονο Δημήτρη Κολοβό  που από σήμερα είναι στην διάθεση του προπονητή της ομάδας κ. Αποστόλη  Γεωργαλή. Ο Δημήτρης Κολοβός αποκτήθηκε από την ομάδα του Α.Ο. Παλαίρου.

Tα ζευγάρια των «8» της Γ φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣ Π-Λ 2017-2018

Πραγματοποιήθηκε σήμερα 18 Οκτωβρίου και ώρα 18:00 στα γραφεία της Ένωσης η κλήρωση για την Γ φάση του  Κυπέλλου ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας  2017-2018. Την κλήρωση έκανε ο Πρόεδρος της επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου κ. Κωνσταντίνος Τζίμας . Οι ομάδες που προκρίθηκαν:  ΑΠΟΛΛΩΝ...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα σε Α και Β ΕΠΣ Άρτας (21-22/10/17)

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 21-22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 4η αγωνιστική 21/10/2017 ΩΡΑ 16.00 ΑΟ Φιλοθεής - ΠΑΣ Ανέζα Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Αχιλλέας Νεοχωρίου Φιλέλληνες Πέτα - Απόλλων Γλυκορίζου Δόξα Άρτας - ΑΟ Φλωριάδας ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΕ Καμπής Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΟΚ Τζουμέρκων ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΕ Μενιδίου Ηρόδοτος...