Τετάρτη, 24 Ιουλίου, 2024
spot_img
spot_img

΄Γ Εθνική

ΑΕΛ-Πανλευκάδιος: Σεφτές στο «κάστρο» της!

Η Πρωταθλήτρια Κέρκυρας σημείωσε την πρώτη εντός έδρας νίκη της με γκολ του “Ντέκο”, στο 55', απέναντι στους Ιόνιους, που έπαιζαν με δέκα από το 41'. Ακολουθούν δύο εκτός έδρας σούπερ ντέρμπι για την “Βασίλισσα”.   Επιτέλους! Την πρώτη νίκη στο...

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής (4η και 5η αγων. 21-22/10/17)

Τα αποτελέσματα  της Γ΄Εθνικής (21/10/17) Βόλος Ν.Π.Σ. ΑΟ Θήβα 2 : 1 Παναρκαδικός Αχαϊκή 2 : 0 Τα αποτελέσματα  της Γ΄Εθνικής (22/10/17) 1ος όμιλος Καβάλα-ΑΕ Διδυμότειχου 1-0 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Ορφέας Ξάνθης 1-0 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ελπίς Σκουτάρεως 1-2 Νέστος Χρυσούπολης-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου...

H Media Day του Τηλυκράτη (20/10/17)

H Media Day του Τηλυκράτη ενόψει του αγώνα με τον Παραπόταμο [youtube https://www.youtube.com/watch?v=trR5HX6Jiq8]

Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (4η και 5η αγων. 22/10/17)

Η 4η και 5η αγωνιστική της Γ Εθνικής κατηγορίας 22/10/2017. Αγωνιστική ημέρα: 5 21.10. 16:00 Βόλος Ν.Π.Σ. ΑΟ Θήβα Αγωνιστική ημέρα: 4 21.10. 16:00 Παναρκαδικός Αχαϊκή 22.10. 12:00 Πανθηραϊκός Ταμυναϊκός 22.10. 13:30 Διαγόρας Κερατσίνι 22.10. 14:30 Θύελλα Ραφήνας Αιολικός 22.10. 14:30 Ιωνικός Ιαλυσός 22.10. 15:00 Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Ερµιονίδα 22.10. 15:30 ΟΦ Ιεράπετρας Φωστήρας Αγωνιστική ημέρα: 5 22.10. 16:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Μακεδονικός Φούφας 22.10. 16:00 Αγροτικός Αστέρας Εδεσσαϊκός 22.10. 16:00 Αλμωπός Αριδαίας Α.Π.Ε. Λαγκαδά 22.10. 16:00 Αμβρυσσέας Αχιλλέας...

Οι διαιτητές της 5ης και 4ης αγων. στην Γ Εθνική κατηγορία (22/10/17)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής (όμιλοι 1, 5, 6, 7, 8) και 5ης αγωνιστικής (όμιλοι 2, 3, 4) στην Γ Εθνική κατηγορία του Πρωταθλήματος 2017-2018. Δείτε στον παρακάτω σύνδεσμο τους διαιτητές:  Διαιτητές 4ης αγωνιστικής (όμιλοι 1, 5,...

Νέα ήττα των «γουναράδων»- τρίτη συνεχόμενη- στο… σπίτι τους, αυτή τη φορά από την...

Η Καστοριά, εμφανίζοντας- εκ νέου- τα ίδια ακριβώς συμπτώματα (αγωνιστικές αδυναμίες) με εκείνα στις δύο προηγούμενες εντός έδρας αναμετρήσεις της με «Ερμή» Αμυνταίου και «Εθνικό» Φιλιππιάδας, λογικό ήταν να γνωρίσει και πάλι την ήττα σε ένα ακόμη παιχνίδι, από...

Τα αποτελέσματα στη 4η αγωνιστική της Γ΄Εθνικής σε 2ο,3ο και 4ο όμιλο (18/10/17)

Τα αποτελέσματα στη 4η αγωνιστική της Γ΄Εθνικής 2ος όμιλος ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου 0-2 Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας 1-1 Λαγκαδά-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 3-3 Πιερικός-Καμπανιακός 2-1 Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας 1-1 Κιλκισιακός-Μακεδονικός 0-1 Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας 0-0 3ος όμιλος Καστοριά-ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-2 Εθνικός Φιλιππιάδας-Δόξα Κρανούλας 0-0 Αστέρας...

Οι διαιτητές της 4ης αγων. στην Γ Εθνική κατηγορία σε 2ο,3ο και 4ο όμιλο...

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής στην Γ Εθνική κατηγορία του Πρωταθλήματος 2017-2018 (2ος, 3ος και 4ος όμιλος) (18/10/17 - 16:00) ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΛΛΙΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ...