Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου, 2024
spot_img
spot_img
Αρχική Ποδόσφαιρο ΕΠΣ Θεσπρωτίας

ΕΠΣ Θεσπρωτίας

Live score: Οι αγώνες μπαράζ ανόδου σε Γ΄Εθνική και SL2 (03-04/06)

Παρακολουθήστε στο GoSports.gr σε live εξέλιξη τους αγώνες για την άνοδο σε Γ΄Εθνική (3ος Όμιλος) και τους αγώνες για την άνοδο στην SL2.

Live score: Οι αγώνες μπαράζ ανόδου σε Γ΄Εθνική και SL2 (28/05)

Παρακολουθήστε στο GoSports.gr σε live εξέλιξη τους αγώνες για την άνοδο σε Γ΄Εθνική (3ος Όμιλος) και τους αγώνες για την άνοδο στην SL2.

Live score: Οι αγώνες μπαράζ ανόδου σε Γ΄Εθνική και SL2 (24/05)

Παρακολουθήστε στο GoSports.gr σε live εξέλιξη τους αγώνες για την άνοδο σε Γ΄Εθνική (3ος Όμιλος) και τους αγώνες για την άνοδο στην SL2.

3ος Όμιλος (Μπαράζ ανόδου): Οι 7 στροφές για την άνοδο στην Γ΄Εθνική.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων μπαράζ που θα δώσουν οι πρωταθλητές στον 3ο Όμιλο για την άνοδο στην Γ΄Εθνική 2023-24.

Μπαράζ ανόδου στην Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 4ης στροφής στον 3ο Όμιλο (28/05)

Τα αποτελέσματα:  28-05-2023 17:00 Α.Ε. Μεσολογγίου 1 - 0 Θρίαμβος Λούρου 17:00 Άρης Φιλιατών 6 - 0 Αστραπή Μεσοποταμίας 17:00 Θύελλα Κατσικάς 1 - 0 Αναγέννηση Άρτας Βαθμολογία:  # Ομάδες Αγώνες Βαθμοί Θύελλα Κατσικάς 4-8 Α.Ε. Μεσολογγίου 4-7 Αναγέννηση Άρτας 3-6 Άρης...

Μπαράζ ανόδου στην Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 2ης στροφής στον 3ο Όμιλο (17/05)

Τα αποτελέσματα 17-05-2023:  Άρης Φιλιατών 1 - 1 Α.Ε. Μεσολογγίου Θρίαμβος Λούρου 1 - 1 Θύελλα Κατσικάς Αστραπή Μεσοποταμίας 1 - 2 Α.Σ. Θιναλιακος Βαθμολογία:  Κατάταξη - Ομάδες - Αγώνες - Βαθμοί Α.Σ. Θιναλιακος 2-4 Αναγέννηση Άρτας 1-3 Θύελλα Κατσικάς 2-2 ...

Μπαράζ ανόδου στην Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 6ης στροφής στον 3ο Όμιλο (04/06)

Τα αποτελέσματα:  04-06-2023 Αναγέννηση Άρτας 8 - 1 Α.Σ. Θιναλιακος Αστραπή Μεσοποταμίας 0 - 2 Θύελλα Κατσικάς Θρίαμβος Λούρου 1 - 0 Άρης Φιλιατών Βαθμολογία:  # Ομάδες Αγώνες Βαθμοί Θύελλα Κατσικάς 6-12 Αναγέννηση Άρτας 5-9 Α.Ε. Μεσολογγίου 5-8 Άρης Φιλιατών 5-6 Θρίαμβος...

Μπαράζ ανόδου στην Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 3ης στροφής στον 3ο Όμιλο (24/05)

Τα αποτελέσματα 24-05-2023:  16:30 Θύελλα Κατσικάς 2 - 0 Α.Σ. Θιναλιακος 17:00 Αναγέννηση Άρτας 1 - 0 Θρίαμβος Λούρου 17:00 Αστραπή Μεσοποταμίας 0 - 1 Α.Ε. Μεσολογγίου Βαθμολογία:  # Ομάδες Αγώνες Βαθμοί Αναγέννηση Άρτας 2-6 Θύελλα Κατσικάς 3-5 Α.Σ. Θιναλιακος 3-4 ...