Δευτέρα, 15 Αυγούστου, 2022
spot_imgspot_img
spot_img

ΕΠΣ Άρτας

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α και Β ΕΠΣ Άρτας 2017-2018 (21-22/10/17)

0
Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία στην Α και Β ΕΠΣ Άρτας (2017-2018). Α’ ΕΠΣΑ ΑΟ Φιλοθεής - ΠΑΣ Ανέζα 2 - 3 Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Αχιλλέας Νεοχωρίου 1 - 2 Φιλέλληνες Πέτα - Απόλλων Γλυκορίζου 1 - 1 Δόξα Άρτας -...

ΕΠΣ Άρτας: Ορισμοί διαιτητών Πρωταθλήματος σε Α και Β κατηγορία (21-22/10/17)

0
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Άρτας οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής στην Ά κατηγορία και της 3ης στην Β κατηγορία του Πρωταθλήματος 2017-2018. ΑΕΠΣ 21/10/17 16:00 ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΠΑΣΑΝΕΖΑ ΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΑΜΠΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21/10/17 16.00 ΑΓ-ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΑΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα σε Α και Β ΕΠΣ Άρτας (21-22/10/17)

0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 21-22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 4η αγωνιστική 21/10/2017 ΩΡΑ 16.00 ΑΟ Φιλοθεής - ΠΑΣ Ανέζα Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Αχιλλέας Νεοχωρίου Φιλέλληνες Πέτα - Απόλλων Γλυκορίζου Δόξα Άρτας - ΑΟ Φλωριάδας ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΕ Καμπής Προοδευτική Γραμμενίτσας - ΑΟΚ Τζουμέρκων ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΕ Μενιδίου Ηρόδοτος...

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α και Β ΕΠΣ Άρτας 2017-2018 (14-15/10/17)

0
Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία στην Α και Β ΕΠΣ Άρτας (2017-2018). Α' ΕΠΣΑ Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟ Φιλοθεής 1 - 2 Απόλλων Γλυκορίζου - ΠΑΣ Ανέζα 4 - 1 ΑΟ Φλωριάδας - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα 6 - 0 ΑΕ Καμπής -...

ΕΠΣ Άρτας: Ορισμοί διαιτητών Πρωταθλήματος σε Α και Β κατηγορία (14-15/10/17)

0
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Άρτας οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής στην Ά κατηγορία και της 2ης στην Β κατηγορία του Πρωταθλήματος 2017-2018. ΑΕΠΣ 14/10/17 16:00 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ ΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14/10/17 16:00 ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ...

ΕΠΣ Άρτας: Αποτελέσματα αγώνων Κυπέλλου (11/10/17)

0
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 11/10 ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΩΡΑ 15.30 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ 1-2 ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2-2 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 3-3 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΝΤΥ 4-5 ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 1-4 ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 2016 3-0 ΟΙ ΗΜΕΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΤΑ...

Το αγωνιστικό πρόγραμμα σε Α και Β ΕΠΣ Άρτας (14-15/10/17)

0
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 14-15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 4η αγωνιστική 14/10/2017 ΩΡΑ 16.00 Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟ Φιλοθεής ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Απόλλων Γλυκορίζου - ΠΑΣ Ανέζα ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ ΑΟ Φλωριάδας - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα ΔΗΜΑΡΙΟ ΑΕ Καμπής - Φιλέλληνες Πέτα ΚΑΜΠΗΣ ΑΟΚ Τζουμέρκων - Δόξα...

ΕΠΣ Άρτας: Ορισμοί διαιτητών Πρωταθλήματος και Κυπέλλου 11/10/17

0
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Άρτας οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής στην Ά κατηγορία του Πρωταθλήματος 2017-2018. Πρόγραμμα Κυπέλλου  Τετάρτη 11/10 - 15:30 Φιλοθέη - Φιλέλληνες Πέτα Διαιτητής: Φάντης Δ. Βοηθοί: Νούσιας - Παπανίκος ΠΑΣ Ανέζας - ΑΕ Μενιδίου  Διαιτητής: Καλιακάτσος Βοηθοί: Κοσινάς -...

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α ΕΠΣ Άρτας 2017-2018 (3η αγων.)

0
Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της 3ης αγωνιστικής στην Α ΕΠΣ Άρτας (2017-2018). Αποτελέσματα (07/10/17) ΑΟ Φιλοθεής - Απόλλων Γλυκορίζου 2 - 0 Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟ Φλωριάδας 0 - 5 ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Καμπής 1 - 2 Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα...

Οι διαιτητές στην Ά και ΄Β κατηγορία της ΕΠΣ Άρτας (3η και 1η αγων.)

0
Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Άρτας οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής στην Ά κατηγορία και της 1ης αγωνιστικής στην ΄Β κατηγορία του Πρωταθλήματος 2017-2018. Α ΕΠΣΑ 07/10/17 16:00 φΙΛΟΘΕΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΠΟΣ ΓΚΟΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 07/10/17 16:00 NFOXOPIOY ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ...