Κύπελλο Ερασιτεχνών: Τα αποτελέσματα της 2ης αγων.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα 1-1 (2-4 στα πέναλτι)
Eπόμενη αγωνιστική: Καβάλα – ΑΕ Καλαμπακίου
2ος όμιλος
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-3
Επόμενη αγωνιστική: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ερμής Αμυνταίου
3ος όμιλος
Θεσπρωτός-Ηρακλής Πολυκάρπης 4-1
Θρίαμβος Σερβιανών-Νέος Αμφίλοχος 2-4 (Παράταση)
Επόμενη αγωνιστική: Θεσπρωτός –...
Ήττα στις λεπτομέρειες για τους «πράσινους» στον τρίτο αγώνα
Ο Παναθηναϊκός Superfoods ηττήθηκε στις λεπτομέρειες στην Μαδρίτη από την Ρεάλ (81-74) και έχασε την ευκαιρία να ανακτήσει το προβάδισμα στην σειρά των πλέι οφ της Ευρωλίγκας. Η «Βασίλισσα» έφτασε στη νίκη με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Σέρχιο Γιουλ στην...
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 26/4/18
Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 26/04/2018.
COSMOTE Sport 6 ATP 500: Βαρκελώνη Τένις 12:00
FOX Broncos - Rabbitohs NRL 12:50
ΕΡΤ3 ΟΦΗ - Παναιγιάλειος Football League 17:00
EUROSPORT 2 Tour of Romandy Ποδηλασία 17:00
NOVASPORTS 2 Ζάλγκιρις - Ολυμπιακός Euroleague 20:00
NOVASPORTS 1...
Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (28-29/4, 27η αγων.)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 27ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Σάββατο 28 Απριλίου
Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Ηράκλειο Κυριακόπουλος-Μαρίγλη (Παππάς)
Κυριακή 29 Απριλίου
Κω 16.00 Ιπποκράτης- ΚΑΟ Κορίνθου Γρίβα-Καββαδάς
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πρωτέας Β. Θεοδωρόπουλος-Μαραμής (Ζερδεβάς)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Πανερυθραϊκός...
Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Ανδρών (28/4, 29η αγων.)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 29ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών είναι:
Σάββατο 28 Απριλίου
Νεάπολη (κθ) 17.00 ΑΕ Λάρισας-Ηρακλής Παφίλης-Ευφραιμίδης-Μαντήλας (Μπεκιάρης)
Α. Παπανδρέου (κθ) 17.00 Περιστέρι-Μαρούσι Ζακεστίδης-Αποστολίδης-Αναστασίου (Σταύρου)
Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Χολαργός Διαμαντής-Λιότσιος-Λογοθέτης (Γιαλικάρης)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Δούκας Κοτσιμπος-Κοϊμτζόγλου-Παπαγεωργίου (Αγορογιάννης)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Δόξα Λευκάδας Συμεωνίδης-Λόρτος-Τζιοπάνος...
Διαιτητές-Κομισάριοι Αγώνων Κατάταξης Για άνοδο στην Α1 Γυναικών (29/4)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων κατάταξης για άνοδο στην Α1 Γυναικών, είναι:
Kυριακή 29 Απριλίου (ΚΓ Ν. Ιωνίας Βόλου)
14.00 Ελευθερία Μοσχ.-Αναγέννηση Ν.Ρ. Καλογερόπουλος Λ.-Γεωργούλης (Μόρφης)
16.00 ΓΑΣ Καλυβίων-ΑΕ Πυλαίας Ζαχαρής-Δόλγυρας (Τσιργούλας)
Στοίχημα: Άσσος στο Μόναχο
Όλα τα βλέμματα στραμμένα στην «Allianz Arena» θα είναι απόψε, εκεί όπου η Μπάγερν υποδέχεται τη Ρεάλ Μαδρίτης στον πρώτο ημιτελικό του Τσάμπιονς Λιγκ. Θα μας απασχολήσει στοιχηματικά το ματς, όπως επίσης και η δύσκολη αποστολή του Παναθηναϊκού στην...
Αυτό θα είναι το νέο ελληνικό ποδόσφαιρο: Με 12 ομάδες η Super League
Προχωράει το πλάνο της αναδιάρθρωσης των πρωταθλημάτων. Μετά τις τελευταίες εξελίξεις, που ήταν απαραίτητο να πάρουν τελεσίδικη μορφή, η Κυβέρνηση, η ΕΠΟ και η Super League βρίσκονται σε πλήρη συνεννόηση μεταξύ τους για τη ριζική αλλαγή της δομής του...
Το πρόγραμμα αγώνων στη Β Εθνική Μπάσκετ (29/04/18)
Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής στην Β Εθνική Μπάσκετ.
1ος όμιλος
29/04/18 16:00 ΚΩ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
29/04/18 17:00 Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
29/04/18 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
29/04/18 17:00 ΔΑΚ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ...
Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών (28/04/18)
Δείτε παρακάτω τις αναμετρήσεις στην Α2 Ανδρών μπάσκετ:
28/04/18 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
28/04/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
28/04/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
28/04/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
28/04/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
28/04/18 17:00...