Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου, 2024
spot_img
spot_img

Περισσοτερα

Αναγέννηση – Καλλιθέα 2-1 (video)

Μια πολύ σπουδαία νίκη σημείωσε η ΑΣΑ το απόγευμα της Τετάρτης (31/1) κόντρα στην Καλλιθέα που έχει ακριβώς τον ίδιο στόχο. Οι "κιτρινόμαυροι" αν και βρέθηκαν για πρώτη φορά φέτος σε εντός έδρας ματς πίσω στο σκορ, κατάφεραν να δείξουν...

«Τρένο» ο ΑΟΧ Κισσαμικός στην Καλαμαριά, 1-0 τον Απόλλωνα Πόντου

Το «εξπρές» της χανιώτικης ομάδας δεν σταμάτησε ούτε στην Καλαμαριά με την ομάδα του Γιώργου Πετράκη να κερδίζει με γκολ του Ξύδα (61′) 1-0 τον Απόλλωνα Πόντου και χάρις στην τέταρτη σερί νίκη της να φεύγει από την Καλαμαρια...

Ο Παναιγιάλειος πάλεψε με τα «όπλα» που του είχαν απομείνει στη …φαρέτρα.

Ο φιλοξενούμενος Απόλλων Λάρισας, ήρθε στο Αίγιο μετά τη σπουδαία νίκη του σε βάρος του ΟΦΗ, έκανε το παιχνίδι του στα πρώτα λεπτά, θορυβήθηκε όμως στη συνέχεια με τις δυο καλές φάσεις του Σταματή, ειδικά σ’ αυτή του 24΄....

Με ένα γκολ λίγο πριν από τη λήξη, ο Εργοτέλης απέδρασε με τη νίκη...

Παίρνει τα πάνω του ελπίζει… Ο λόγος για τον Εργοτέλη, ο οποίος επικράτησε εκτός έδρας με 1-0 του Πανσερραϊκού την Τετάρτη  και παραμένει για τα καλά «ζωντανός» στο κυνήγι της παραμονής. Αντίθετα, οι Σερραίοι για ακόμα ένα παιχνίδι δεν κατάφεραν...

ΑΕ Σπάρτη με άμυνα «γρανίτη»: 0-0 κόντρα στην Παναχαϊκή!

Με ρεσιτάλ κοουτσαρίσματος από το Θωμά Γράφα, η Σπάρτη έκοψε το σερί της Παναχαϊκής, μην αφήνοντας τους Πατρινούς να δημιουργήσουν τελική προσπάθεια. Απώλεια βαθμών μετά από τέσσερις αγωνιστικές για τους «κοκκινόμαυρους». Σε ένα όχι και πολύ ποιοτικό ματς, οι...

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 1/2/2018

Ο αγώνας Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε για την Ευρωλίγκα ξεχωρίζει στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. 03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς - Νιου Γιορκ Νικς ΝΒΑ 15:00 ΕΡΤ3 ΟΦΗ - ΑΕ Καραϊσκάκης Football League 19:00 Novasports 4HD Αναντολού Εφές – Βαλένθια EuroLeague 19:00 Novasports...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Ανδρών (3-4/2, 15η αγων.)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι: Σάββατο 3 Φεβρουαρίου Νεάπολης 16.30 Φάρος-Προμηθέας Π. Πηλοϊδης-Αναστόπουλος Αντ.-Μαλαμάς (Τανατζής) Λαυρίου 16.30 Λαύριο-Τρίκαλα Μπήτης-Διαμαντής-Ξενικάκης (Καρούσης) Βενετόκλειο 16.30 Κολοσσός Ρ.-Πανιώνιος Αναστόπουλος-Τζαφλέρης-Τσώνος (Βιτζηλαίος) Ήλιδας 18.30 Κόροιβος-Ρέθυμνο Σχινάς-Συμεωνίδης-Θεονάς (Θεοδοσόπουλος) ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Άρης Παναγιώτου-Κατραχούρας-Κωνσταντινόπουλος (Ντίνος) Κυριακή 4 Φεβρουαρίου ΣΕΦ...

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (4/2, 16η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι: Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 1ος Όμιλος 2ο Ελευσίνας 15.00 Πανελευσινιακός-Ιπποκράτης Ρίζος-Νάστος (Τεφτίκης) Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Παπαφωτίου-Ορφανός Μ (Δούκας) Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-Πανερυθραϊκός Καλογερόπουλος-Αναστασίου (Βιδάλης) 1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (3-4/2, 15η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι: 1ος Όμιλος Σάββατο 3 Φεβρουαρίου Κλαδισού 15.00 ΟΑ Χανίων-Ηλιούπολη Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Χριστινάκης) Κυριακή 4 Φεβρουαρίου Κω 12.00 Ανταγόρας Κω-Καλύβια Δαβιδέλης-Τούσης Μελισσίων 14.30 Μελίσσια-Ελευθερία Μοσχάτου Παπαδόπουλος Χ.-Σκουλαρίκης (Φαλούκας) Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-ΕΦΑΟΖ Αθανασόπουλος-Μελισσάρης (Δημητριάδης) Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Άρης...