Τρίτη, 23 Ιουλίου, 2024
spot_img
spot_img

National League 1

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (13-14/1)

Διαιτητές – Κομισάριοι A1 Γυναικών (13-14/1, 12η αγωνιστική) Σάββατο 13/1 ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Εσπερίδες Καλλιθέας Ευφραιμίδης Σ.-Χρυσάφης-Νέδογλου (Δροσόπουλος) Κυριακή 14/1 Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Πρωτέας Β. Τσαχάκης-Χρηστίδης Ηλ.-Λαζόγκα (Μοσκοβής) Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Ηρακλής Κανελλόπουλος-Λογοθέτης-Χατζημάρκος (Ζερβούδης) ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα Τσακιράκη-Μαρίγλη-Λιαρομμάτης (Σαμαρτζή) Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Νίκη...

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (6-7/1)

Α1 Γυναικών (6-7/1) Σάββατο 6/1 ΠΑΟΚ 11.30 ΠΑΟΚ-Ελευθερία Μοσχάτου Ταρενίδης-Κατωτικίδης-Ράπτης (Δροσόπουλος) Κυριακή 7/1 Εσπέρου 17.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Στρέμπας-Χριστοδουλάκης-Ναστούλης (Ζερβούδης) Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Ηρακλής Μαρίγλη-Μπακετέα-Χαϊνά (Καλαρέμας) Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα Κουτσοδήμος-Μακρόπουλος-Μπαβέλας (Γολεγού) 3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Νίκη Λευκάδας Ασημακάκη-Τσουρή-Τσικριτσάκη (Σαμαρτζή) Ρεπό: Ολυμπιακός National League 1 (14η αγωνιστική,...

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (23/12)

Διαιτητές – Κομισάριοι National League 1 (23/12) Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της National League 1 είναι οι εξής: 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) Σάββατο 23/12 Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Σκανδαλάκης-Λιαρομμάτης-Παπαδόπουλος Νικ. (Λιμνιάτης) Εσπέρου 17.30 Έσπερος Καλλιθέας-Παγκράτι Κούλης Χαρ.-Γαρινή-Ψύχας (Δήμου) Αλικαρνασσού...

ΕΟΚ 2023-24: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε National League 1 και National League...

Δείτε όλοι την αγωνιστική δράση σε National League 1 και National League 2. National League 2: Αποτελέσματα - αγώνες 1ος Όμιλος, 11η αγωνιστική Τετάρτη 13/12 ΑΣΑ Αναγέννηση-Παλαιό Φάληρο 65-58 Σάββατο 16/12 Έσπερος Καλλιθέας-ΟΦΗ 99-75 Πρωτέας Β.-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 75-45 Αιγάλεω-Δάφνη 80-71 (παρ.) AΕ Ν. Κηφισιάς-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 87-75 Κυριακή 17/12 ΑΠΑΣ Νάξου...

National League 1: Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική (2-3/12)

Αποτελέσματα 1ος Όμιλος, 9η αγωνιστική Σάββατο 2/12 Παγκράτι-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 59-70 Έσπερος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 89-82 ΑΣΑ Αναγέννηση-Δάφνη 69-67 παρ. Πρωτέας Βούλας-Πανελευσινιακός 64-46 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Π. Φάληρο 65-73 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΟΦΗ 63-74 Ρεπό: Αιγάλεω 2ος Όμιλος, 8η αγωνιστική Σάββατο 2/12 ΝΕΟ Ληξουρίου-Εθνικός Λιβαδειάς 65-67 Νήαρ Ηστ-Βίκος Ιωαννίνων 75-50 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών 82-69 Αίολος Αγυιάς Πατρών-Εθνικός ΟΦΠΦ...

National League 1: Αποτελέσματα, βαθμολογία (25-26/11)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα, οι αγώνες και οι βαθμολογίες έχουν ως εξής: Αποτελέσματα 1ος Όμιλος, 8η αγωνιστική Σάββατο 25/11 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 77-70 ΟΦΗ-Παγκράτι 71-51 Δάφνη-Έσπερος 69-68 Πανελευσινιακός-Αναγέννηση 89-77 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας 81-75 Κυριακή 26/11 Π. Φάληρο-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια 74-73 2ος Όμιλος, 7η αγωνιστική Σάββατο 25/11 Τρίκαλα Basket-ΝΕΟ Ληξουρίου 66-61 παρ. (54-54...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (25-26/11)

  Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική, 25-26/11) Σάββατο 25/11 ΠΑΟΚ 12.30 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Γερακίνης-Παζώλης-Χατζηχαρίσης (Λαζαρίδης) Κυριακή 26/11 Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Νίκη Λευκάδας Ασλανίδης-Τσατταλιού-Τσικριτσάκη (Σαμαρτζή) Ιβανώφειο 16.00 Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα Ταρενίδης-Χρυσάφης-Νέδογλου (Αργυρού) Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασίου-Κιούλαφας-Τσούρη (Ζαγκλής) Δ. Καλτσάς...