Τα κλικ από τον αγώνα Ερμής Καναλίου vs Θύελλα Σινώπης

Τα κλικ από τον αγώνα της 3ης αγωνιστικής του Β ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας μεταξύ του Ερμή

Διαβάστε περισσότερα

3 στα 3 για Αναγέννηση Αχερουσίας – Νίκη και επί του Π.Σ Φιλιππιάδας

Την τρίτη ισάριθμη νίκη στο πρωτάθλημα της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας πέτυχε σήμερα η Αναγέννηση Αχερουσίας αφού επικράτησε στην Φιλιππιάδα του

Διαβάστε περισσότερα

Νίκη της Θύελλας Σινώπης στο τοπικό ντέρμπι με το Κανάλι

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 11 Νοεμβρίου και ώρα 11:00 στο γήπεδο Καναλίου ο αγώνας της 3ης αγωνιστικής του Β Ομίλου της

Διαβάστε περισσότερα

Με Βούλγαρη πέρασε από Ένωση Πάργας ο Μύτικας

Τη νίκη πήρε σήμερα Κυριακή 11 Νοεμβρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Μεσοποτάμου ο Α.Ο Μύτικας αφού επικράτησε της Ένωσης

Διαβάστε περισσότερα

Tα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 3ης αγων. της Β ΕΠΣ Π-Λ (Β όμιλος)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 0-2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 7-2 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 0-1 Π.Σ.

Διαβάστε περισσότερα

Οι διαιτητές της 3ης αγων. της Β ΕΠΣ Π-Λ (2018-2019)

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) Α όμιλος:  ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 11-11-2018 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΛΑΖΑΡΟΥ Α. ΠΑΕ

Διαβάστε περισσότερα

Απέδρασε με το διπλό ο Ερμής από την Κρανιά.

Διεξήχθη σήμερα Κυριακή 04/11 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Κρανιάς ο αγώνας του Β ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας –

Διαβάστε περισσότερα

Έμειναν στο «Χ» Μύτικας και Θύελλα Σινώπης

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 4 Νοεμβρίου στο γήπεδο Μύτικα ο αγώνας της 2ης αγωνιστικής της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας(Β Όμιλος) ανάμεσα στον

Διαβάστε περισσότερα

Άνετη επικράτηση της Αναγέννησης Αχερουσίας κόντρα στην Ένωση Πάργας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 4 Νοεμβρίου και ώρα 11:00 στο γήπεδο Αχερουσίας ο αγώνας της 2ης αγωνιστικής της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

Διαβάστε περισσότερα

Tα αποτελέσματα και η βαθμολογία της 2ης αγων. της Β ΕΠΣ Π-Λ (Β όμιλος)

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 7-1 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 1-1 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 2-3 Π.Σ.

Διαβάστε περισσότερα