Παρασκευή, 12 Απριλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΟΚ: Διαιτητές Εθνικών Πρωταθλημάτων (22-23/4)

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (28η αγων., 22/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 28ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής:

Σάββατο 22 Απριλίου

ΝΕΜ BC Αρένα 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Ελευθερούπολη Κατραχούρας-Σκανδαλάκης-Ασλανίδης (Ντάβαρης)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ερμής Σχηματαρίου Ξενικάκης-Ταρενίδης Σ.-Κατωτικίδης (Παραλυκίδης)

Ήλιδας 17.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Χαρίλαος Τρικούπης Μηλαπίδης-Θεοδωρόπουλος-Τσαχάκης (Θεοδοσόπουλος)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Ζακεστίδης-Αργυρούδης-Αναστασίου (Παπαδόπουλος Στ.)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Παπάγου Σκαλτσής-Στρέμπας-Κούλης Χαρ. (Τεφτίκης)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Μαρούσι Μάνος-Καραβίτης-Τεφτίκης (Μωϋσιάδης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ηρακλής ΚΑΕ 2022 Γερακίνης-Μαραμής-Χατζηχαρίσης (Πατσαντζόπουλος)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Αμύντας Πουρσανίδης Κ.-Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος (Στουπίδης)

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (22/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων play off της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

Σάββατο 22 Απριλίου

1ος/2ος Όμιλος

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Μίλων Κωνσταντινόπουλος-Καλογερόπουλος Φ.-Κούλης Κ. (Παλάτος)

Παν. Χανιώτη 17.00 Μύκονος-Πανιώνιος Καρπάνος-Κανελλόπουλος-Μαρινάκης (Κουνάνης)

3ος/4ος Όμιλος

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Γέφυρα Σταματόπουλος-Παζώλης-Ντόγκας (Κανελλόπουλος)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Μακεδονικός Ταρενίδης Κ.-Τσιαπλής-Χατζημπαλίδης (Δεσάρτης)

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (23/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι αγώνων play off της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος/2ος/3ος Όμιλος

Κυριακή 23 Απριλίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Νήαρ Ηστ Σώμος-Αναστασόπουλος Β. (Ζερβούδης)

Αρκαλοχωρίου 17.00 Αναγέννηση-Ηλιούπολη Αναστόπουλος-Νάστος (Μακρής)

Μ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Ελευθερία Μοσχάτου Τσώνος-Πολάτογλου (Καλαρέμας)

4ος/5ος/6ος Όμιλος

Κυριακή 23 Απριλίου

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Σοφάδες Λόρτος-Κοϊμτζόγλου (Τσιργούλας)

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-ΚούΠα Κιλκίς Ντούρας-Χρυσάφης (Τσιρτσιμάλης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Κομοτηνή Αγραφιώτης Ι.-Κωνσταντινέλλης (Μπρίγκος)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι αγώνων play out της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 23 Απριλίου

Κρυα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-ΣΚ Καλαμάτα Κονταράτος-Κηπώσης (Δημόπουλος)

Kυριακή 30 Απριλίου

Κυπαρισσίας 17.00 ΓΕΑΤ Δίων Ο Κυπαρισσεύς-ΕΑ Προμηθέας

2ος Όμιλος

Σάββατο 22 Απριλίου

Νάξου 18.30 Πανναξιακός-Άρης Νίκαιας Γεράνιος-Λογοθέτης (Καραμπίνης)

Κυριακή 23 Απριλίου

Αγ. Δημητρίου (Ν) Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πεντέλη Δελαγραμμάτικας-Τούσης (Τηγάνης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 23 Απριλίου

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Ποσειδών Ν. Ψυχικού Φασόλης-Σάλτας (Φαλούκας)

Κοκκινιάς 14.00 Νίκη Αμαρουσίου-Αιολικός Μυτιλήνης Λιότσιος-Λιαρομάτης (Ζαγκλής)

4ος Όμιλος

Κυριακή 23 Απριλίου

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Αμπελώνας 1986 Παπαθανασίου Κ.-Σελεβός (Καραδήμας)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ανόρθωση Βόλου-ΚΑΕ Παραμυθιάς Κοντογιάννης-Κανελλίδης (Μόρφη)

5ος Όμιλος

Κυριακή 23 Απριλίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μελίκη Παπαγεωργίου-Γιαννούλης (Λαζαρίδης)

Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Πιερικός Αρχέλαος Λουλουδιάδης-Ηλιόπουλος (Βόντζας)

6ος Όμιλος

Κυριακή 23 Απριλίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ασπίς Ξάνθης Παπαγερίδης-Χατζηκώστας (Μήτσιου)

Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Αγραφιώτης Γρ.-Σιταρίδης (Μάνιος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.