Πέμπτη, 29 Φεβρουαρίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img

Διαιτητές – Κομισάριοι σε Α1 Γυναικών, Α2 Γυναικών, Β΄ Εθνική Ανδρών και Γ’ Εθνική Ανδρών.

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (25η αγων., 1-2/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής:

Σάββατο 1/ 4

Ελευθερούπολης 16.00 Ελευθερούπολη-Ψυχικό Τζιοπάνος-Μπακάλης-Βασιλόπουλος (Μπρίγκος)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Τρίτων Τσώνος-Καραβίτης-Αναστασίου (Δεσάρτης)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Πανερυθραϊκός Ευφραιμίδης Σ.-Ταρενίδης Κ.-Χατζηχαρίσης (Δροσόπουλος)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-ΝΕ Μεγαρίδος Τσιμπούρης-Νάστος-Ρίζος (Πατσαντζόπουλος)

Απ. Κόντου 16.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αγρίνιο Καρπάνος-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Παυλόπουλος)

Παπάγου (κ.θ.) 17.00 Παπάγου-Καβάλα Κανελλόπουλος-Μακρόπουλος-Καραμπιτσάκος (Μωϋσιάδης)

Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής ΚΑΕ 2022-Αμύντας Σταματόπουλος-Παζώλης-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Κυριακή 2/ 4

Αγ. Θωμά (κ.θ.) 15.00 Μαρούσι-Κόροιβος Αμαλιάδας Μαλαμάς-Κατσαπρακάκης-Αγγελής (Αναστασίου)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (Play Offs)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α1 Γυναικών είναι οι εξής:

Πέμπτη 30/3

Π. Γιαννακόπουλος 18.30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Τηγάνης-Τσιμπούρης-Φραγκούλη (Ελευθεριάδης Γ.-Κυρτάτας)

Κυριακή 2/4

ΣΕΦ (αίθ. 5) 13.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Κατραχούρας-Χριστινάκης-Ζιώγας (Ντάβαρης-Τηγάνης)

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (22η αγων., 1/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟΖ-Ηλυσιακός Ζακεστίδης-Τηγάνης-Παπαδόπουλος Χρ. (Ηπιώτης)

Ληξουρίου 17.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Μίλων Λογοθέτης-Γεράνιος-Λιόνας (Κοκορδάτος)

Χ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δ.-Αίολος Αγυιάς Πατρών Χριστινάκης-Σκανδαλάκης-Ασλανίδης (Ζαγκλής)

Νάξου 17.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Παγκράτι Θεοδωρόπουλος-Φασόλης-Ναστούλης (Καραμπίνης)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Εθνικός Παντελίδης-Μπακετέα-Χαϊνά (Μάρκου)

Παν. Χανιώτη 17.00 Μύκονος-Ένωση Ιλίου Αντωνιάδης-Χρηστίδης Ηλ.-Σάλτας (Κουνάνης)

2ος Όμιλος

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Πεύκη Ζιώγας-Φραγκούλη-Κονταράτος (Τεφτίκης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Διαγόρας Ρόδου Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Αργυρούδης (Μπορμπαντωνάκης)

Αγ. Θωμά 17.00 Δούκα-Πανιώνιος Λεβεντάκος-Τζίμης-Γαραντζιώτης (Κυριόγλου)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Έσπερος Τσαχάκης-Δελαγραμμάτικας-Καλογριάς (Κυρτάτας)

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Πρωτέας Βούλας Μ¨ανος-Καλογερόπουλος Φ.-Τεφτίκης (Παπαφωτίου)

ΕΑΚ Χανίων 17.00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Ραχιώτης-Χατζημάρκος-Τσικριτσάκη (Χριστινάκης)

3ος Όμιλος

Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Δόξα Λευκάδας Κοϊμτζόγλου-Αναστασιάδης Β.-Αγραφιώτης Β. (Καλότσης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Βίκος Ιωαννίνων Σκαλτσής-Σιδέρης-Κούλης Κ. (Χριστοδούλου)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου Γιαννούλης-Μπούγλος Π.-Αβραμίδου (Μόρφη)

Κατσιμήδου (κ.θ.) 17.00 Τρίκαλα Basket-Ναύαρχος Βότσης Ξέρας-Πράττος-Μπούγλος Ι. (Χλωρός)

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας, Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών

4ος Όμιλος

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Γέφυρα Αγραφιώτης Ι.-Λουλουδιάδης-Κανελλίδης (Παραλυκίδης)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Πανσερραϊκός Παπαγερίδης-Χρυσάφης-Ντόγκας (Στουπίδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Πολύγυρος Καντερές-Αθανασιάδης Βλ.-Μιχέλης (Κασαπίδης)

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ερμής Λαγκαδά Κοντογιάννης-Αγραφιώτης Γρ.-Κολοκυθάς (Αστρεινίδης)

11ο Δημ. Ευόσμου 17.00 ΔΕΚΑ-ΧΑΝΘ Πουρσανίδης Κ.-Εκίζογλου-Τσάνταλη (Πανταζής)

Ρεπό: Μαχητές Πειραματικό Πεύκων

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (22η αγων., 2/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

Κυριακή 2/4

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα-Νήαρ Ηστ Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Ηλιόπουλος)

Promitheas Park 17.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Πήγασος Θυρέας Παπαδόπουλος Ανδ.-Ιωάννου (Σπυρόπουλος)

Κρυα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη Τούσης-Αλεξόπουλος Παν. (Θεοδοσόπουλος)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ερμιονίδα Τσατταλιού-Αποστολόπουλος (Παπαδόπουλος Στ.)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Σώμος-Γέρος (Πίγκας)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου Παλαίμων-Καλαμάτα 1980 Σπυρλιδάκης-Ψύχας (Πετρόπουλος)

Τετάρτη 29/3

Κρυα Ιτέων 18.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-ΣΚ Καλαμάτα Τηγάνης-Τεφτίκης (Πίγκας)

2ος Όμιλος
Νάξου 17.00 Πανναξιακός-Πορφύρας Θεοδωρόπουλος-Φασόλης (Καραμπίνης)

ΒΑΚ 17.00 Πέρα-ΚΑΟ Μελισσίων Δημουλάς-Διόλατζης (Μπουρνάς)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αναγέννηση Καρακωνσταντόπουλος-Μπαβέλας (Ζώης)

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ηλιούπολη Κουλουμπαρίτσης-Περδετζόγλου (Λιμνιάτης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Κορωπί Τσαϊρίδης-Παπανικολάου Ιωάν. (Σκανδαλάκης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Νίκαιας Στρέμπας-Παπαγεωργίου Δημ. (Φαλούκας)

3ος Όμιλος

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Ποσειδών Ν. Ψ. Αναστασίου-Κηπώσης (Λιμνιάτης)

Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά-Ελευθερία Μοσχάτου Καψιώχας-Γεωργόπουλος (Φιλίππου)

Μυτιλήνης 17.00 Αιολικός Μυτ.-Μανδραϊκός Αναστασόπουλος Β.-Μπερέτσος (Σαλαβός)

Καλύμνου 17.00 Ένωση Αττάλου Καλ.-Αργοναύτης Τρ. Σίμα-Αλεξόπουλος Χρ.

Χίου 17.00 Φο Βροντάδου-Ίκαρος Καλλιθέας Ανδρεόπουλος-Αδαμόπουλος (Παντελής)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Νίκη Αμαρουσίου Τηγάνης-Πολάτογλου (Καλαρέμας)

4ος Όμιλος

Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καναλακίου-Τρίκαλα Διαμαντής-Θώμος (Γκαρτζονίκας)

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Αγριά Πράττος-Γιατρόπουλος (Τέγα)

Χρ. Καμπεράκης 17.00 Άμφισσα-Αλμυρός Λιαρομμάτης-Πλέγας (Χουγιάζος)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ανόρθωση Βόλου-ΚΑΕ Παραμυθιάς Σελεβός-Ηλιόπουλος (Τσιργούλας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αμπελώνας Κώνης-Ντόντης (Μανάσης)

Ρεπό: Ιωάννινα ΣΚ

5ος Όμιλος

2ο Αλεξάνδρειας 17.00 ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας Άθλος-Αρετσού Καλαμαριάς Λυγούρας-Τοπαλίδης (Ντόγκας)

Κοζάνης 17.00 Εθνικός Κοζάνης-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Αθανασιάδης Αθ.-Αναστασιάδης Γ. (Βόντζας)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Καστοριά Ντούρας-Ισιγώνης (Μήτσιου)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Μελίκη Σαρακενίδης-Ράπτης (Γιαμούζης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Όλυμπος ΕΚΕ Δέλλας-Κωνσταντινέλλης (Τσιρτσιμάλης)

Ρεπό: ΚούΠα Κιλκίς

6ος Όμιλος

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Ανατόλια Χατζηχαρίσης-Θεοδωρίδης (Παπαδόπουλος Ι.)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Βασιλικά Θεσσαλονίκης Σιταρίδης-Κασούμης (Αργυρού)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Γαλάτιστα Παπαθανασίου Κ.-Κλεπουσνιώτου (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Ασπίς Ξ. Καραβάς-Μιχέλη Ευ. (Στουπίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ελπίς Αμπελοκήπων Νέδογλου-Καντζουρίδης (Δραγκίογλου)

Ρεπό: Ρούπερ Σιδηροκάστρου

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών

Τετάρτη 29/3

Μελισσίων 19.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αμύντας Αναστασόπουλος Β.-Μπον (Ζερβούδης)

Ζ. Αλεξάνδρου 19.30 Ιωνικός ΝΦ-Αθηναϊκός Γαραντζιώτης-Καραπαπάς (Ζαγκλής)

Κυριακή 2/4

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πανσερραϊκός Χάνος-Παπαδόπουλος Γρ. (Φωτιάδης)

Ιβανώφειο 13.00 Ηρακλής 1908-Ιωαννίνων ΣΚ Χατζηκώστας-Νικολαϊδης (Τοζακίδης)

Υμηττού 18.00 Αμύντας-ΚΑΟ Μελισσίων Ραπτογιάννης-Μπαράκου (Βαμβακάς)

Δ. Καλτσάς 13.30 Αθηναϊκός-Ιωνικός ΝΦ Γαρινή-Αντωνέλου (Σταματόπουλος)

Α’ Μοσχάτου 13.00 Πανιώνιος-ΑΕΚ Περιστερίου Βελέντζας-Οικονόμου (Αλετράς)

Σταυρούπολης 13.30 Απόλλων Καλ.-Πανόραμα Δικταπανίδης-Κουρόγλου (Λαζαρίδης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.