Πέμπτη, 29 Φεβρουαρίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΟΚ: Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (18-19/3)

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (23η αγων., 18-19/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 23ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής:

Σάββατο 18/3

Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Καβάλα Κατωτικίδης-Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ. (Μπρίγκος)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Αγρίνιο Αναστόπουλος-Ζακεστίδης-Ρίζος (Κάλφα)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ψυχικό Ξενικάκης-Ταρενίδης Σ.-Γερακίνης (Δέλλας)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Τρίτων Θεοδωρόπουλος-Σκαλτσής-Παπαδόπουλος Χρ. (Καραλέμας)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Πανερυθραϊκός Πουρσανίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Δέλλας (Πατσαντζόπουλος)

Απ. Κόντου 16.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Κόροιβος Αμαλιάδας Λιότσιος-Νάστος-Σκανδαλάκης (Διμπινούδης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Αμύντας Θεονάς-Τσαχάκης-Τηγάνης (Κυρτάτας)

Κυριακή 19/3

Αγ. Θωμά 15.00 Μαρούσι-Ηρακλής ΚΑΕ 2022 Κωνστνατινίδου-Κανελλόπουλος-Μαρινάκης (Μωϋσιάδης)

Εξ αναβολής (22η αγωνιστική)

Τετάρτη 15/3

Αγ. Θωμά 19.30 Μαρούσι-Χαρ. Τρικούπης Χριστινάκης-Καρπάνος-Σκανδαλάκης (Κουλούρης)

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής (21η αγων., 18/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

Σάββατο 18/3

1ος Όμιλος

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Δάφνη Δ. Κωνσταντινόπουλος-Ορφανός Ιορδ.-Λεβεντάκος (Αναστασίου)

Α’ Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Γρίβα-Γαρίνη-Σπυρλιδάκης (Βαμβακάς)

Παν. Αλεξιώτισσα 17.00 Αίολος Αγυιάς-Φανάρια Νάξου Στρέμπας-Μαρτινάκος-Παπαγεωργίου Δημ. (Κοκορδάτος)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Αχαγιά 82 Κουτσοδήμος-Καρακωνσταντόπουλος-Κουκουλεκίδης Β. (Ελευθεριάδης Γ.)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Μύκονος Μαρίγλη-Ροδίτης-Χατζημάρκος (Παλάτος)

Β΄ Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΝΕΟ Ληξουρίου Κατσαπρακάκης-Κώτσου-Ξυλάς (Ζαγκλής)

2ος Όμιλος

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Δούκας Αναστασίου-Σπυρόπουλος-Σκουλαρίκης (Ζερβούδης)

Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρ.-Π. Φάληρο Καλογερόπουλος Φ.-Κούλης Χαρ.-Κούλης Κ. (Βιντζηλαίος)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Αιγάλεω Ζιώγας-Φασόλης-Πετράκης Ιωάν. (Παυλόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Πανελευσινιακός Μηλαπίδης-Φραγκούλη-Αντωνιάδης (Κουλούρης)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-ΑΟΚ Χανιά Λογοθέτης-Καμήτσος-Τσάλας (Τεφτίκης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΟΦΗ Παντελίδης-Καραμπιτσάκος-Λιαρομμάτης (Φαλούκας)

3ος Όμιλος

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λ.-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Καρακάσης-Γεράνιος-Μακρόπουλος (Κανελλόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Βίκος Ιωαννίνων-Νίκη Βόλου Λόρτος-Σιταρίδης-Αναστασιάδης Γ. (Τσιγγέλης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Τρίκαλα Basket Εκίζογλου-Αγραφιώτης Γρ.-Ηλιόπουλος (Βόντσας)

Μίκρας Α 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Αναγέννηση Καρδίτσας Παπαγερίδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Θεοδώρου)

Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας, Ολυμπιακός Βόλου

4ος Όμιλος

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Λεύκιππος Ξάνθης Ευφραιμίδης Σ.-Ελευθεριάδης-Θεοδωρίδης (Παραλυκίδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Ευκαρπία Ντούρας-Ισιγώνης-Αγραφιώτης Β. (Δραγκίογλου)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Σταυρούπολη Δικταπανίδης-Ντόντης-Κλεπουσνιώτου (Μανιός)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-ΔΕΚΑ Κοϊμτζόγλου-Σαρακενίδης-Κώνης (Λαζαρίδης)

Μ Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Μαχητές Πειραματικού Μπακάλης-Παπαθανασίου Κ.-Αναστασιάδης Β. (Παπαδόπουλος Ι.)

Ρεπό: Μακεδονικός

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων play off και play out της Α1 Γυναικών είναι οι εξής:

Play Off

Κυριακή 19/3

Α’ Μοσχάτου 13.00 Ελευθερία Μ.-Εσπερίδες Καλλιθέας Ζιώγας-Φραγκούλη-Τζίμης (Ζώης)

ΣΕΦ (αίθ. 5) 14.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Σώμος-Θεοδωρόπουλος-Αγραφιώτης Ιωάν. (Ηπιώτης-Διμπινούδης)

Δευτέρα 20/3

ΕΑΚ Χανίων 15.00 Χανιά-ΠΑΟΚ Ζακεστίδης-Λεβεντάκος-Αργυρούδης (Πετράκης)

Play Out

Κυριακή 19/3

3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Παναθλητικός Λιότσιος-Νάστος-Κατσαπρακάκης (Αναστασίου)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (Β’ Φάση)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Β’ Φάσης των play off και play out της Α1 Γυναικών είναι οι εξής:

Τετάρτη 15/3

Play off

Π. Γιαννακόπουλος 18.30 Παναθηναϊκός-Ελευθερία Μοσχ. Σκαλτσής-Γαρίνη-Σπυρόπουλος (Μωϋσιάδης)

Θέσεις 5-8

Λευκάδας 15.00 Νίκη Λευκάδας-Πρωτέας Βούλας Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης-Μακρόπουλος (Κανελλόπουλος)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Χανιά Ελευθεριάδης Π.-Κατωτικίδης-Χατζηχαρίσης (Πολυχρονίδης)

Play out

Επταπυργίου 19.00 Παναθλητικός-Εύνικος Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Πράττος (Παπαδόπουλος Ν.)

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (21η αγων., 19/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-ΑΕ Γλαύκου Καραμπιτσάκος-Τζαγκατζής (Σταματόπουλος)

Άστρους 17.00 Πήγασος Θυρέας-ΣΚ Καλαμάτα Καψιώχας-Βαγγάλης (Γαλάνης)

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη-ΚΑΠ Μπαβέλας-Βομπίρης (Θεοδωρόπουλος)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Παναχαϊκή Πολάτογλου-Βαλουξής (Τρίγκα)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Παλαίμων Κορίνθου Κονταράτος-Τεφτίκης (Γιαλικάρης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-ΕΑ Προμηθέας 2014 Τηγάνης-Περδετζόγλου (Ηλιόπουλος

Τετάρτη 15/3

Κοντόπευκου 20.30 ΚΑΠ-Νήαρ Ηστ Ζιώγας-Κουτίβης (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Τσώνος-Ραπτογιάννης (Φιλίππου)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Πανναξιακός Αναστόπουλος-Ρίζος (Λιμνιάτης)

Αρκαλοχωρίου 17.00 Αναγέννηση-Χαλάνδρι Σάλτας-Ιωάννου (Σκανδαλάκης)

Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-Εργοτέλης Κωστής-Τζανετάκης (Μπουρνάς)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Πεντέλη Αναστασόπουλος-Αδαμόπουλος (Ζερβούδης)

Μ. Λοϊζος 17.00 Άρης Νίκαιας-Πέρα Θεονάς-Καραπαπάς (Αλέτρας)

Τετάρτη 15/3 (εξ αναβολής, 20η αγωνιστική)

Λίντο 19.00 Εργοτέλης-Αναγέννηση Τσικριτσάκη-Πετρόπουλος Γ. (Ναλετάκης Ιωάν.)

3ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Ψυχικού 17.00 Ποσειδών Ν.Ψ.-Αιολικός Μυτ. Πλέγας-Τσουρή (Παπαδόπουλος Στ.)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Πικέρμι Σκαλτσής-Χρόνης (Βακαλούδης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ένωση Αττάλου Καλύμνου Τσίγκου-Θεοδοσόπουλος (Παππάς)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-ΦΟ Βροντάδου Λιόνας-Πετρόπουλος Γ. (Κυριόγλου)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Δάφνη Ζακεστίδης-Μπον (Παπαφωτίου)

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Φοίνιξ Πειραιά Γαραντζιώτης-Αντωνέλου (Κυρτάτας)

4η αγωνιστική

Κυριακή 19/3

Αγριάς 17.00 Αγριά-Αχέρων Καναλακίου Παζώλης-Πάνος (Μόρφη)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Άμφισσα Τσάνταλη-Αθανασιάδης Αθ. (Καραδήμας)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Ανόρθωση Βόλου Σταματόπουλος-Αβραμίδου (Τσιργούλας)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Τιτάνες Παλαμά Ταρενίδης Κ.-Τοπαλίδης (Τσιγγέλης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας-Σοφάδες Κοντογιάννης-Μπουγλός Π. (Αθανασόπουλος)

Ρεπό: Τρίκαλα

5ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Καλαμαριάς 17.00 Καλαμαριά-Εθνικός Κοζάνης Γιαννούλης-Κοντοστάθης (Μοσχοτόγλου)

Μεσοποταμίας 17.00 ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας-ΜΕΝΤ Χατζηκώστας-Νικολαϊδης (Πλεξίδας)

Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Πιερικός Αρχέλαος Σελεβός-Κουρόγλου (Μπαταούλα)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ιωνικός Ιωνίας Μαραμής-Μπουγλός Ι. (Ντόγκας)

Ελευθερίου 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-ΚούΠα Κιλκίς Πράττος-Γιατρόπουλος (Πολυχρονίδης)

Ρεπό: ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας Άθλος

6ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Νέδογλου-Καντζουρίδης (Φωτιάδης)

Βασιλικών 17.00 Βασιλικά-Κομοτηνή Χρυσάφης-Παπαγιώτης (Πανταζής)

Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Αρίων Ξάνθης Μιχέλης-Τσαρδούλιας Χρ. (Θωμόπουλος)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-ΚΑΟ Δράμας Παπαγεωργίου-Κασούμης (Σαλικίδης)

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ-Απόλλων Καλαμαριάς Διαμαντής-Κάννης (Δραγκιόγλου)

Ρεπό: Ελπίς Αμπελοκήπων

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Γυναικών

Play Off

1ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Άργους 19.30 Δαναοί Άργους-Αθηναϊκός Μπακετέα-Καρακωνσταντόπουλος (Νικολίτσας)

2ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Εφραιμίδης-Καψαρίδης (Λιμνιάτης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 Ιωάννινα ΣΚ-Ολύμπια Λάρισας Λυγούρας-Σταμπουλής (Καραδήμας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Φιλύρου 15.00 Πυλαία-Ηρακλής 1908 Βασιλόπουλος-Κανελλίδης (Τοζακίδης)

Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Πιερικός Αρχέλαος Κολοκυθάς-Μιχέλη Ευ. (Δραγκιόγλου)

Play Out

1ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Α. Βαρίκας 20.00 Πανιώνιος-Πορφύρας Ανδρεόπουλος-Γέρος (Δραμεσιώτης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Μ. Λιούγκας 19.30 Τερψιθέα-ΑΕΚ Περιστερίου Λαζόγκα-Τσικριτσάκη (Τεφτίκης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Ν. Ρυσίου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Απόλλων Καλαμαριάς Καντερές-Σκρίνος (Αναστασίου Αθ.)

4ος Όμιλος

Κυριακή 19/3

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Πάνθηρες Καβάλας Χάνος-Γεωργουσόπουλος (Κασαπίδης)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.