Σάββατο, 13 Απριλίου, 2024
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΕΟΚ: Διαιτητές Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων.

Διαιτητές- Κομισάριοι Elite League (19η αγων., 22/2)

Οι διαιτητές και οι κομσιάριοι της 19ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής:

*Σάββατο 18/2 (16η αγωνιστική)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Αγρίνιο Ταρενίδης Στ.-Αγραφιώτης Ιωάν.-Δέλλας (Μπρίγκος)

Τετάρτη 22/2

Ελευθερούπολης 16.15 Ελευθερούπολη-Μαρούσι Συμεωνίδης-Πουρσανίδης Κ.-Εκίζογλου (Μπρίγκος)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Ηρακλής ΚΑΕ 2022 Σώμος-Στρέμπας-Τζίμης (Κάλφα)

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Αμύντας Σταματόπουλος-Παπαγερίδης-Πράττος (Αστρεινίδης)

ΝΕΜ BC Αρένα 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Κόροιβος Αμαλιάδας Θεονάς-Καρπάνος-Σκανδαλάκης (Μωϋσιάδης)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Καβάλα ΛΙότσιος-Λογοθέτης-Καραμπιτσάκος (Διμπινούδης)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Αγρίνιο Τσώνος-Ασλανίδης-Μακρόπουλος (Ντίνος)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Ψυχικό Γερακίνης-Μαραμής-Χατζηχαρίσης (Πατσαντζόπουλος)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Παπάγου Θεοδωρόπουλος-Ζιώγας-Τηγάνης (Παπαφωτίου)

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (18η αγων., 18-19/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Σάββατο 18/2

Π. Χανιώτη 17.00 Μύκονος-Ηλυσιακός Αποστολίδης Β.-Ραχιώτης-Βελέντζας

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καρακωνσταντόπουλος-Νάστος-Μπακετέα (Μάρκου)

Νάξου 14.45 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Δάφνη Δαφνίου Τεφτίκης-Μαυρέλης-Ευφραιμίδης (Καραμπίνης)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Μίλων Καλογερόπουλος-Παπαδόπουλος Χρ.-Παπαγεωργίου Δημ. (Κυρτάτας)

Β’ Κλειστό 17.00 Ένωση Ιλίου-Παγκράτι Τηγάνης-Κούλης Χ.-Παπαδόπουλος Χ. (Μωϋσιάδης)

Κυριακή 19/2

Ληξουρίου 14.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Αίολος Αγυιάς Καρακάσης-Κανελλόπουλος-Λιαρομμάτης (Πίγκας)

Τετάρτη 22/2

Χρ. Αγγουράκης 17.00 Δάφνη Δ.-ΝΕΟ Ληξουρίου Κατσαπρακάης-Κουκουλεκίδης Β.-Αγγελής (Καλαρέμας)

16η αγωνιστική

Τετάρτη 22/3

Κάτω Αχαϊας 17.30 Αχαγιά 82-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Σπυρόπουλος-Καλογριάς-Σιδέρης (Δημόπουλος)

Σάββατο 25/2

Παν. Χανιώτη 17.00 Μύκονος-Δάφνη Δ. Χρηστίδης Π.-Αντωνιάδης-Κουλουμπαρίτσης

14η αγωνιστική

Τετάρτη 22/3

Μετς 17.30 Παγκράτι-Ηλυσιακός Καραβίτης-Γρίβα-Παπαδόπουλος Χ. (Αναστασίου)

2ος Όμιλος

Σάββατο 18/2

ΕΑΚ Χανίων 16.00 Χανιά-Πεύκη Κώτσου-Χρηστίδης Ηλ.-Χατζημάρκος (Χριστινάκης)

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Π. Φάληρο Αναστασίου-Δελαγραμμάτικας-Μαρτινάκος (Τεφτίκης)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Δούκας Ζακεστίδης-Αργυρούδης-Σιδέρης (Ηπιώτης)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Διαγόρας Ρόδου Μαρινάκης-Ελ Ανύ-Λιόνας (Τηγάνης)

ΒΑΚ 14.00 ΟΦΗ-Πανιώνιος Κατραχούρας-Ζιώγας-Λεβεντάκος (Σκανδαλάκης)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Έσπερος Κ. Κωνσταντινόπουλος-Γρίβα-Αντωνιάδης (Μπίκας)

Σάββατο 25/2

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Αιγάλεω Θεοδωρόπουλος-Φασόλης-Κονταράτος (Παπαφωτίου)

Πέμπτη 16/2

Εσπέρου 19.00 Έσπερος-Διαγόρας Ρόδου Παντελίδης-Κουτσοδήμος-Κουκουλεκίδης Β. (Διμπινούδης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 18/2

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα Basket-Δόξα Λευκάδας Ευφραιμίδης Σ.-Αναστασιάδης Β.-Βασιλόπουλος (Γκαρτζονίκας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Γερακίνης-Τσιαπλής-Χατζημπαλίδης (Μηναρετζόπουλος)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Βίκος Ιωαννίνων Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης-Τοπαλίδης (Μανάσης)

Μίκρας Α’ 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Ολυμπιακός Βόλου Παπαγεωργίου-Νέδογλου-Καντζουρίδης (Μήτσιου)

Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών, Φίλιππος Βέροιας

4ος Όμιλος

Σάββατο 18/2

11ο Δημ  Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Γέφυρα Λόρτος-Σιταρίδης-Κανελλίδης (Δέλλας)

Λ. Παπαδόπουλος 18.00 Σταυρούπολη-Μακεδονικός Μπακάλης-Ηλιόπουλος-Αθανασιάδης Βλ. (Τσιρτσιμάλης)

Ευκαρπίας 16.30 Ευκαρπία-Λεύκιππος Ξάνθης Ντούρας-Γιαννούλης-Μπούγλος Ι. (Πανταζής)

Πεύκων 18.30 Μαχητές Πειραματικού-Πανσερραϊκός Ταρενίδης Κ.-Χρυσάφης-Χατζηκώστας (Λαζαρίδης)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Πολύγυρος Εκίζογλου-Ντόντης-Μιχέλη Ευ. (Κασαπίδης)

Ρεπό: Ερμής Λαγκαδά

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (20η αγων., 19/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι οι εξής:

Κυριακή 19/2

Αγ. Δημητρίου (Π) 14.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Νίκη Λευκάδας Ρίζος –Χαϊνά-Αγγελής (Ελευθεριάδης Γ.)

Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Εύνικος Ελευθεριάδης-Κατωτικίδης-Ξέρας (Παραλυκίδης)

Π. Γιαννακόπουλος 14.00 Παναθηναϊκός-Ελευθερία Μοσχάτου Καραβίτης-Φραγκούλη-Λαζόγκα (Κουλούρης)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Εσπερίδες Καλλιθέας Αγραφιώτης Ι.-Τσάνταλη-Ηλιόπουλος (Καραδήμας)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Σταματόπουλος-Μαραμής-Παζώλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Γ. Γεννηματάς 14.00 Πρωτέας Βούλας-ΟΑ Χανίων Ασημακάκη-Κωνσταντινίδου-Μαρίγλη (Παλάτος)

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (18η αγων., 19/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Νήαρ Ηστ Τσιμπούρης-Μακρόπουλος (Πετρόπουλος)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή ΣΚ-Καλαμάτα Αναστασόποθλος-Αλεξόπουλος Π. (Μάρκου)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Τσατταλιού-Τζανετάκης (Φαλούκας)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων Ο Κυπαρισσεύς-Πήγασος Θυρέας Παπαδόπουλος Αν.-Οικονόμου (Γιαλικάρης)

Promitheas Park 15.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη Χρόνης-Γαραντζιώτης (Θεοδωρόπουλος)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Ερμιονίδα Περδετζόγλου-Ψύχας (Ηλιόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πορφύρας Σάλτας-Μπερέτσος (Λιμνιάτης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Πανναξιακός Κουλουμπαρίτσης-Τσαούση

Γ. Παπασιδέρης (κ.θ.) 17.00 Κορωπί-ΚΑΟ Μελισσίων Δημουλάς-Τζιμινίδης (Κυριόγλου)

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Αναγέννηση Λογοθέτης-Πλέγας (Ζώης)

Μ. Λοϊζος 13.15 Άρης Νίκαιας-Ηλιούπολη Τούσης-Καραπαπάς (Φιλίππου)

23/2 (16η αγωνιστική)

Ν. Πεντέλης 17.30 Πεντέλη-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Αδαμόπουλος-Γέρος (Κυριόγλου)

24/2 (16η αγωνιστική)

Γ. Παπασιδέρης (κ.θ.) 16.00 Κορωπί-Αναγέννηση Τσάλας-Μυζίκας (Φαλούκας)

3ος Όμιλος

Παρασκευή 17/2

Καλύμνου 17.00 Ένωση Αττάλου Καλύμνου-Αιολικός Κηπώσης-Σίμα

Κυριακή 19/2

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Ποσειδών Ν. Ψυχικού Βαγγάλης-Γεωριλάκης (Σταματόπουλος)

Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Πικέρμι Καψιώχας-Τριανταφύλλου (Παντέλης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Ελευθερία Μοσχάτου Σπυρλιδάκης-Μπον (Ζαγκλής)

Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά-Μανδραϊκός Αντωνέλου-Καψαρίδης (Καλαρέμας)

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Αργοναύτης Τρ. Ραπτογιάννης-Πολάτογλου (Παπαδόπουλος Στ.)

Ραφήνας 20.30 Αργοναύτης Τρ.-Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασόπουλος-Διόλατζης (Λιμνιάτης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Τρίκαλα Πράττος-Γεωργούλης (Αθανασόπουλος)

Βόλου 17.00 Ανόρθωση Βόλου-Αχέρων Καναλακίου Γκαρτζονίκας-Πάνος (Γκουντέλιας)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Αγριά Παπανικολάου Γ.-Λυγούρας (Τσιγγέλης)

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Ιωάννινα Σκ Ταρενίδης Στ. –Γιατρόπουλος (Τέγα)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Αλμυρός Κοντογιάννης-Χάνος (Βαρνάς)

Ρεπό: ΓΑΣ Άμφισσας

5ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Δικταπανίδης (Θεοδώρου)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας Αναστασιάδης Γ.-Κασούμης (Γιαμούζης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Εθνικός Κοζάνης Αβραμίδου-Παπαγιώτης (Αργυρού)

Κιλκίς 17.00 Κούπα Κιλκίς-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Κολοκυθάς-Κανελλίδης (Γκαντίδης)

Ελευθερίου 17.00 Όλυμπος – Καστοριά Ισιγώνης-Ράπτης (Παπαδόπουλος Ι.)

Ρεπό: ΓΑΣ Μελίκης

6ος Όμιλος

Κυριακή 19/2

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Κομοτηνή Δέλλας-Αγραφιώτης Β. (Στουπίδης)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Αθανασιάδης Αθ.-Σκρίνος (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Βασιλικά Θεσσαλονίκης Κωνσταντινέλης-Μιχέλης (Πολυχρονίδης)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Γαλάτιστα Θεοδωρίδης-Νικολαϊδης (Αναστασίου)

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Ασπίς Ξάνθης Ντόντης-Κουρόγλου (Δραγκίογλου)

Ρεπό: ΣΑΑΚ Ανατόλια

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (19/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι αγώνων της Α2 Γυναικών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 19/2

Δ. Τόφαλος 13.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Αμύντας Μπαβέλας-Βομπίρης (Σπυρόπουλος)

Γ. Στεφανόπουλος 13.00 ΠκΑΟ Άμιλλα-Πορφύρας Γεωργόπουλος-Ιωάννου (Παππάς)

Τέντα 13.00 Άρις Καλαμάτας-Ατρόμητος Πειραιά Περδετζόγλου-Ψύχας (Ηλιόπουλος)

Δ. Καλτσάς 13.00 Αθηναϊκός-Δαναοί Άργους Τσάλας-Νικολιάς (Μπουρνάς)

Ρεπό: Πανιώνιος

2ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 19/2

Μ. Λιούγκας 13.00 Τερψιθέα Γλυφάδας-Αγ. Παρασκευή Ανδρεόπουλος-Κουτίβης (Βαμβακάς)

Ανθούπολης 13.00 ΑΕΚ Περιστερίου-Αιγέας Χίο Πετράκης Γεωρ.-Τσίγκου (Κουλούρης)

Μελισσίων 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ιωνικός ΝΦ Μπαράκου-Αδαμόπουλος (Λιμνιάτης)

Ρεπό: Κρόνος Αγ. Δημητρίου

3ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 19/2

Ν. Ρύσιου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ιωάννινα ΣΚ Κοντοστάθης-Τογανίδου (Καρκαλέτσης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-ΧΑΝΘ Κλεπουσνιώτου-Μπαζάκας (Μοσχοτόγλου)

1ο-2ο Πτολεμαϊδας 13.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Πτολεμαϊδας Καρυπίδης-Γεωργουσόπουλος (Μηλιάρας)

Ρεπό: Ολύμπια Λάρισας, ΣΑΚ Αστέρας

4ος Όμιλος (17η αγωνιστική)

Κυριακή 19/2

Νεάπολης 13.00 Νεάπολη-Πυλαία Καραβάς-Λαμπρέλλης (Βαφείδης)

Ιβανώφειο 13.00 Ηρακλής 1908-Πανόραμα Αθανασιάδης Βλ.-Τσαρδούλιας (Ανδρίτσος)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Πανσερραϊκός Διαμαντής-Καννής (Βάτσιος)

Αλ. Δημόγλου 13.00 Πάνθηρες Καβάλας-Ασπίς 2001 Καβάλας Νέδογλου-Καντζουρίδης (Μπακλατζής)

Ρεπό: ΑΓΕ Πιερίας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.