Τα αποτελέσματα και οι αγώνες της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

  • Ένωση Ιλίου-Πανελευσινιακός 72-66
  • Έσπερος-Εθνικός 99-84
  • Πεντέλη-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 59-85
  • Αργοναύτης Τρ.-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 65-60
  • ΝΕΟ Ληξουρίου-Παπάγου 73-74
  • ΚΑΟ Κορίνθου-Αχαγιά 82 79-83

Οι αγώνες αναλυτικά

Κυριακή 17 Απριλίου

Ένωση Ιλίου-Πανελευσινιακός 72-66

Διαιτητές: Μηλαπίδης-Ουσταμπασίδης-Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 21-18, 41-39, 60-51, 72-66
Ένωση Ιλίου (Πανούλιας – Αγγελόπουλος): Σπυρόπουλος 17(1), Μπαρμπαρής 6(1), Πανουσόπουλος Θ. 15(2), Μπέλλας 14(1), Δαρμής 2, Πανουσόπουλος Κ. 2, Φουντάς 14(4), Δουρουντούς 2, Γεροκώστας, Γκουντόπουλος, Τσιουμπρής, Παπανδρέου
Πανελευσινιακός (Βούλγαρης – Γερογιάννης): Θεοδοσίου 13(3), Νίκου 5, Ρεκουνιώτης 13, Σεργιένκο 3, Κρασάκης 4, Μουμπάρακ 17(3), Παπαφλωράτος 7, Δενδρινός 4, Πουρής, Καράμπελας, Λεκάκης, Μαυρομιχάλης

Έσπερος-Εθνικός 99-84

Διαιτητές: Δημάδης-Φασόλης-Χριστοδουλάκης

Δεκάλεπτα: 26-17, 49-42, 79-66. 99-84

ΠΟΚ Έσπερος (Ταυρόπουλος-Καραδήμας) : Κολιός 2, Αγγελόπουλος 15(2), Χατζηασημιάδης, Οικονόμου 10(1), Αδαμόπουλος 19(2), Γκαγκαλούδης 20(3), Ορφανουδάκης, Τόντουα 2, Τσολάκης, Ολύμπιος 16(4), Καπρής 6, Μαγιντόμπε 9(1)

Εθνικός ΟΦΠΦ (Χούμπαυλης-Καρβούνης) : Ραπτόπουλος, Γεωργιάδης 9(1), Λιβανός 6, Σιδέρης 16, Καρυστινός 14(1), Παπουτσής 13(1), Ρεμπάπης, Βασιλόπουλος 24(3), Σαούλης, Κασιούμης 2

Πεντέλη-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 59-85

Διαιτητές: Ορφανός Ιορ.-Γρίβα -Κούλης Κ.

Πεντέλη (Κιτσούλης): Μυστικός 3(1), Νάσσης 12(3), Τουρτουρόπουλος 9, Μεσσίνης 21(3), Παπαθεοδώρου 7(2), Κανελλόπουλος,Τομάσης Νικολάου 2, Λιοφάγος, Ζέππος, Ευαγγέλου 2, Μαργαρίτης 3 (1)

ΑΕ Ν. Κηφισιάς (Λαδικός): Ιωάννου, Μακρυγιάννης, Στεργίου 10, Χαρταβέλλας 7, Μανούσος, Μοίρας 14(1), Μιχαλάκης 2, Καρακώστας 9(1), Κασούρης 20, Σκούρτης 17(3), Γιακουμής 3 (1), Κουτσούκος 5(1)

Αργοναύτης Τρ.-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 65-60

Διαιτητές: Παπαφωτίου-Παπαδόπουλος Χρ.-Κοτσίρης

Δεκάλεπτα: 16-24, 33-33, 46-46, 65-60

Αργοναύτης Ραφήνας (Γιαννακόπουλος): Σγούρος 7 (1), Κόρμπος, Λίτσος 8 (1), Συγγούνας, Γεραμάνης 3, Ντούσιας 3 (1), Ζακυνθινός 16 (4), Κορομηλιάς 10, Μανταλβάνος 11, Σβάρνας 7 (1), Mπαλαμπάνης, Σταμέλος

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Γιαννόπουλος, Στεργιάκης 11, Αφαλίδης 4, Ζήρος, Λίτσος 3, Κοντός 10, Μπίγγος, Καραχάλιος 20 (1), Καραλευθέρης 12 (1), Γεωργοπαπαδάκος.

ΝΕΟ Ληξουρίου-Παπάγου 73-74

Διαιτητές: Δαρλαμήτσος-Μαρινάκης-Ελ Ανύ

Δεκάλεπτα: 21-19, 14-26, 18-15, 20-14

ΑΣ Παπάγου (Κουρής- Κωνσταντής): Παπαζήσης, Τσούτσος 4, Τρίχας, Κόης 19(2), Βούζας 3(1), Καρούζος 11(2), Μαράκης, Σολωμός 11, Σωφρονάς 16(1), Κώτσης, Δελίδης 10(2)

ΝΕΟ Ληξούρι (Τζουγανάτος): Παππάς 8, Αντωνάτος 4(1), Χονδρογιάννης 5(1), Νιφόρας 13, Τρυφωνόπουλος 18, Βαβάτσικος 20(2), Λαμπρόπουλος 5(1)

ΚΑΟ Κορίνθου-Αχαγιά 82 79-83

Διαιτητές: Ζακεστίδης-Στρέμπας-Τεφτίκης

Δεκάλεπτα: 19-29, 37-44, 56-64, 79-83
ΚΑΟ Κορίνθου (Νικητόπουλος): Πατερούδης 3(1), Πρεδάρης 8(2), Γ. Μακρής, Δ.Μακρής 11, Κοντραφούρης, Λιακόπουλος 23(1), Φακοπουλίδης 5, Δούκας 9, Κωνσταντίνου, Αδαμόπουλος 10(2), Λάκοβ 10(2)
Αχαγιά ΄82 (Λιόνας): Καφέζας 16(1), Νεόφυτος 10(1), Καλογιάννης 3 (1), Φραντζής 12(4), Οικονομόπουλος Ανδ. 12 (2), Τάρναρης 3 (1), Δαβάνης 13, Λυμπέρης 14 (4), Κωτσαδάμ, Κοντόγιωργας

Βαθμολογία

(σε 24 αγώνες)

1.Παπάγου* (19-3) 41
———————————-
2.ΦΕΑ* (17-5) 39
3.Έσπερος Καλλιθέας* (15-7) 37
4.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια»* (13-9) 35
5.Πανελευσινιακός* (11-11) 33
6.Εθνικός Πειραιά (10-13) 33
7.Νέα Κηφισιά* (11-11) 33
8.ΝΕΟΛ* (10-12) 32
9.Αργοναύτης Ραφήνας * (10-12) 32
10.Ένωση Ιλίου* (10-12) 32
———————————-
11.Αχαγιά 82* (9-13) 31
12.ΚΑΟ Κορίνθου (7-16) 30
13.Πεντέλη* (2-19) 23

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (1/5)

  • Πανελευσινιακός-Έσπερος
  • ΑΕ . Κηφισιάς-Ένωση Ιλίου
  • ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πεντέλη
  • Παπάγου-Αργοναύτης Τρ.
  • Αχαγιά 82-ΝΕΟ Ληξουρίου
  • Φανάρια Νάξου-ΚΑΟ Κορίνθου

2ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

  • ΝΕ Μεγαρίδος-Δούκας 75-72
  • ΟΦΗ-Άρης Νίκαιας 69-71
  • Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων 93-75
  • Μανδραϊκός-ΑΟΚ Χανιά 58-78
  • Πανιώνιος-Ηλυσιακός 74-68
  • Π. Φάληρο-Πρωτέας Βούλας 72-74
  • Αιγάλεω-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 88-80

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΝΕ Μεγαρίδος-Δούκας 75-72

Διαιτητές: Καραβίτης-Χρηστίδης Ηλ.-Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα: 18-22, 41-39, 59-56, 75-72

ΑΣΕ Δούκα (Κώστας Σορώτος): Λάκκας 10, Γεωργοπαπαδάκος 4, Ψαρράς, Αναστασόπουλος, Τσιτσιγιάννης 8, Μιχάηλ 8, Λαγός 10, Μαγούλας 5, Σωτηράκης 20, Ντιαλλό 2, Ματζιώρης 5.

ΝΕ Μεγαρίδας (Μάνταλος): Παλαιοχωρίτης, Γκάτζιας 10, Γκόντγουιν 4, Αγγελόπουλος 19, Γερομιχαλός 12, Μπέμπης 10, Νικολακόπουλος, Τζάιδας 2, Καλλινικίδης 12, Χάσα, Γκουαλτιέρι, Εζόμο 3.

ΟΦΗ-Άρης Ν. 69-71

Διαιτητές: Αναστόπουλος-Νάστος-Ρίζος

Δεκάλεπτα: 21-11,39-27,57-47,69-71
ΟΦΗ (Ράλλης – Καρλάφτης Μ): Λιανός 10,Μποχωρίδης 16(4),Μητρόπαπας 6(2), Καρλάφτης,Τσερκιτζόγλου 11(3), Μηλαθιανάκης 6, Αγαπιάδης 2, Πρωτογεράκης 4, Πάλλης 4, Καψάλης, Θεοδωρίδης 3 (1), Πάλλης 11,Καμπάκας
Άρης Νίκαιας( Μωϋσιάδης): Τσιότρας 12, Δαχρετζής 8 (2), Πρίτσος 17(3), Κόλλιας 14(1), Πεταλάς 8, Τσάτας 8(1), Καραβανάς 3(1), Παπαδάκης

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων

Διαιτητές: Χρηστίδης Π.-Δελαγραμμάτικας-Βελέντζας

Μανδραϊκός-ΑΟΚ Χανιά 58-78

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου-Μακρόπουλος-Αγγελής

Δεκάλεπτα: 14-11, 35-38, 45-61, 58-78

Μανδραϊκός (Κωνσταντώνης): Σπυρίδωνος 4, Σταματίου 4, Παπανικολάου 2, Κοψιά 4, Αλεξανδρόπουλος 10 (2), Τσάμης 3 (1), Θανάσαινας 5 (1), Κωστόπουλος 2, Λιούνης 9, Δομπρογιάννης 8 (2), Τσιπίδης 7

ΑΟΚ Χανιά (Κεσαπίδης): Χουχούμης 22 (3), Βαζούκης 3 (1), Στογιάνοβιτς 7, Ψάρας 2, Καραϊσκος 4, Σανδραμάνης, Καζάνης 2, Νέσσης 7 (1), Κουρέπης 20 (1), Παναρετάκης, Τσιρογιάννης 4, Παπαδάκης 7 (1)

Πανιώνιος-Ηλυσιακός 74-68

Διαιτητές: Ζιώγας-Κιουλάφας-Μαυρέλης

Δεκάλεπτα: 22-16, 35-31, 63-52, 74-68

Πανιώνιος (Παντελάκης,Μαρούδης): Μπένος 2, Κολσούζογλου, Λάζαρης 18(4) , Μπελίτσης 11(1), Σκαρμούτσος, Κυρίτσης 31, Ρουμελιώτης 3(1), Λυκογιάννης Θ., Σκουλούδης 7, Λιαράκος, Βασιλακάκης, Μίχαλος 2

Ηλυσιακός (Δημητρόπουλος, Καυκής): Γραμματίκας 6(2), Ιορδάνογλου 13(3), Φώτσης 8, Μπινιάκου 6(2), Καλδής 14, Μακρής, Βούρτσης, Καραστάθης, Υμερι 2, Κεφαλάς 11(3), Στασινόπουλος 8, Κοσσαράς

Π. Φάληρο-Πρωτέας Β. 72-74

Διαιτητές: Τσαχάκης-Κούλης Χ.-Λεβεντάκος (Ηπιώτης)

Αιγάλεω-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 88-80

Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος-Κονταράτος-Γεράνιος

Δεκάλεπτα: 13-20, 42-44, 66-65, 88-80

Αιγάλεω (Ζαβός, Στρατικόπουλος): Κουμπούρας 4, Παπαδόπουλος, Ντακούλιας 22(3), Λούκας 2, Ψημιτης 16(2), Πολέμης 13(2), Καρασταμάτης 3(1), Μαχαίρας 11, Βλάχος 4(1), Παπαδολιάς 12(2), Ετζιάκα 1

ΕΦΑΟΖ (Μάνος, Ζωηρου): Μπιλλαλης 17(3), Βαρσος 19(4), Μαγκουνής 14(1), Κριζεας 9(3), Καλαϊτζάκης, Ροζακεας, Μεξης 10,Ανδρεόπουλος 11, Χατζής.

Βαθμολογία

(σε 24 αγώνες)

1.Μεγαρίδα (21-3) 45
———————————
2.Αιγάλεω (19-5) 43
3.Πρωτέας Βούλας (18-6) 42
4.ΕΦΑΟΖ (17-7) 41
5.Χανιά (15-9) 39
6.Δούκας (12-12) 36
7.Παλαιό Φάληρο (12-12) 36
8.Ηλυσιακός (9-15) 34
9.Πανιώνιος + (10-13) 33
10.Άρης Νίκαιας (9-15) 33
———————————
11.ΟΦΗ + (9-14) 33
12.Κρόνος Αγίου Δημητρίου (6-18) 30
13.Μελίσσια (5-19) 29
14.Μανδραϊκός (5-19) 29

+Έχουν αγώνα λιγότερο
*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (1/5)

  • ΑΣΕ Δούκα-ΟΦΗ
  • ΚΑΟ Μελισσίων-Άρης Νίκαιας
  • ΑΟΚ Χανιά-ΝΕ Μεγαρίδος
  • Ηλυσιακός-Μανδραϊκός
  • Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος
  • ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Π. Φάληρο
  • Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αιγάλεω

3ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Αποτελέσματα

  • Ολυμπιακός Β.-Ίκαροι Τρικάλων 94-72
  • Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Αίολος Τρικάλων 76-70
  • Τιτάνες Παλαμά-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών 86-81
  • Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 82-75
  • Ιωάννινα ΣΚ-Μελίκη 84-63
  • Αναγέννηση Καρδίτσας-Δόξα Λευκάδας 74-65

Οι αγώνες αναλυτικά

Ολυμπιακός Β.-Ίκαροι Τρικάλων 94-70

Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Ξέρας-Αναστασιάδης Β.

Δεκάλεπτα: 20-22, 43-39, 69-57, 94-70

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Αγκρής, Γκοντόπουλος 18 (1), Μουρατίδης 25 (3), Αναγνωστόπουλος 3, Καραμήτσος 4, Ίλτσογλου 3 (1), Σταθούρος, Σιμάκης 14 (1), Παρασκευάς 13, Γουάμπα 14

Ίκαροι Τρικάλων (Γιασσάρης): Τσιαβές 10 (1), Φρύδας 2, Παπαχρήστος 13, Κατσαρές 10 (1), Παρδακάς 9 (3), Μπουργάνος 13 (3), Τριανταφύλλου 6 (2), Κατσίμπας, Αμβράζης 7, Τσάκαλος.

Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Αίολος Τρικάλων 76-70

Διαιτητές: Κατωτικίδης-Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ.

Δεκάλεπτα: 16-16, 33-34, 59-52, 76-70

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης, Τσουκαλαδελης): Ρούζιος 5(1), Λάππας 17(3), Τσεσμετζίδης 2, Διαμαντής, Ευθυμίου, Φύκας 12(3), Πάππος 20(4), Μπακόλιας, Τεπετίδης 13(3), Νέστορας, Παπαργυρόπουλος 5, Αργύρης 2

Αίολος Τρικάλων (Φόρος): Μουσιαλος 11(2), Παππάς 5, Ζόριος, Βαγγελακόπουλος, Κολότσιος 13(3), Τσιγκενόπουλος 2, Μοσχόπουλος 4, Ιωάννου 9(1), Τσιακάρας, Ψύρρας 9(1), Θέος 17(1)

Τιτάνες Παλαμά-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών 86-81

Διαιτητές: Μπακάλης-Δολγύρας-Βασιλόπουλος

Δεκάλεπτα: 19-10, 35-30, 51-45, 69-69 (κ.α.), 78-78 (α΄παρ.), 86-81

Τιτάνες Παλαμά (Πανάρας): Τσούμας Γ. 6, Μάνος 5(1), Κρεμμύδας 2, Τσούμας Σ. 13(2), Σφακιανός, Ξένος, Φαλιάκης, Μανδαλάκης 50(5), Αρχοντούλης 8, Βλάχος 2

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Τζιουβάρας 7(2), Γρίψιος 11, Κλωνάρας 12, Παλάσκας, Καραγιάννης, Παπαδόπουλος 5, Σιπητάνος 24(1), Κωνσταντίνου 6(2), Μπόζιαρης 12(2), Ασλανίδης, Κυρατζής 4.

Νίκη Β.-ΑΓΣ Ιωαννίνων 82-75

Διαιτητές: Σαρακενίδης-Δέλλας-Τζιοπάνος Γ.

Δεκάλεπτα: 25-15, 40-30, 64-49, 82-75

Νίκη Βόλου (Μαύρος-Κοσμάτος): Νίκολης 2, Μπουρδάνος 14 (3), Σαριμπαλίδης 8 (2), Σιάνος Ζησόπουλος, Κουτίνας 29 (3), Σπανόπουλος 1, Μπάντελης, Δελεντζές, Λόλας 12, Καλλές 16, Ξενιτίδης

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Νικολόπουλος 12 (2), Γυφτάκης 13 (2), Γκατσέλης, Καννής 17 (4), Μυλωνής, Βαγγέλης 2, Ιωαννίδης 3 (1), Μάντζιος 13, Παππάς, Μητρόπουλος, Μπόλης, Ψάλτου 15.

Ιωάννινα ΣΚ-Μελίκη 84-63

Διαιτητές: Παπαγερίδης-Ντόγκας-Μελανίδης

ΣΚ Ιωαννίνων (Παπαδόπουλος-Χαντέλης): Μπαρτζώκας 15, Πάντσιος 14(2), Κωνσταντινίδης 12, Σπηλιόπουλος 11(3), Ξιούρας 11(1), Σφουγγάρης 9(1), Γκλίναβος 6(2), Καραμπίνης 4 Βρασταμηνός 2, Χαντζηαγοράκης, Μπαρτζώκας

Mελίκη (Ασλανίδης): Τζιοβάρας 8, Κυριακού, Μόρας 13(1), Μωϋσίδης, Καρκανιάς 3, Ρογγότης 6, Αμανατίδης 3(1), Αλευρίδης 7(1), Στοϊτσης 16(1), Γατόπουλος 3(1), Εσέρπογλου 2, Πεϊμανίδης 2.

Αναγέννηση Κ.-Δόξα Λευκάδας 74-65

Διαιτητές: Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 24-25, 42-44, 62-50, 74-65

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Αντωνίου 20(5), Καλιάρας 23(1), Γεωργαντζάς 19 (3), Αρκούδας 2, Αργύρης 2, Οικονόμου 2, Ψυχογιός 6(2)

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Κεραμάρης 5(1), Κοντούδης 11, Κουρτίδης 19, Καραγιαννίδης 6, Σταματέλος 2, Τζακόπουλος 8 (2), Βαγενάς 4 (1), Λαζάρου 7, Αργυρός 3 (1)

Η βαθμολογία

1.Ερμής Σχηματαρίου 42 20-2

2.Αίολος Τρικάλων/Γόμφοι 40 18-4

3.Ικαροι Τρικάλων 38 16-6

4.Εσπερος Λαμίας 35 14-7

5.ΑΓΣ Ιωαννίνων 35 14-7

6.Δόξα Λευκάδας 34 13-8

7.Νίκη Βόλου 33 10-13

8.Πρωτέας Γρεβενών 31 9-13

9.ΣΚ Ιωάννινα 30 7-16

10.Αναγέννηση Καρδίτσας 30 8-14

11.Ολυμπιακός Βόλου 29 7-15

12.Τιτάνες Παλαμά 27 6-15

13.ΓΑΣ Μελίκης 24 2-20

* Με βάση τα 22 παιχνίδια, Νίκη Βόλου και ΣΚ Ιωάννινα έχουν ένα περισσότερο, ενώ Δόξα Λευκάδας και Τιτάνες Παλαμά ένα λιγότερο.

Η επόμενη αγωνιστική (1/5)

  • Ίκαροι Τρικάλων-Έσπερος ΓΣ Λαμίας
  • Πρωτέας Γρεβενών-Αίολος Τρικάλων
  • ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ολυμπιακός Βόλου
  • Μελίκη-Νίκη Βόλου
  • Δόξα Λευκάδας-Ερμής Σχηματαρίου
  • Τιτάνες Παλαμά-Αναγέννηση Κ.

4ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

Αποτελέσματα

  • Λεύκιππος Ξάνθης-Μαχητές Πειραματικό 80-73
  • Κομοτηνή-ΜΕΝΤ 69-62
  • Αίας Ευόσμου-Αρετσού Καλαμαριά ΑΝΑΒΟΛΗ
  • Γέφυρα-Μακεδονικός 69-54
  • Πανσερραϊκός-Πολύγυρος 64-45
  • Ευκαρπία-ΚΑΟΧ (4/5, 18.30)

Οι αγώνες αναλυτικά:

Λεύκιππος Ξ.-Μαχητές Πειραματικό 80-73

Διαιτητές: Ξενικάκης-Ντούρας-Χατζηκώστας

Δεκάλεπτα: 22-22, 41-39, 63-51, 80-73

Λεύκιππος Ξάνθης (Bοϊβατόπουλος – Δώδος): Μαραβέγιας 3(1), Κατσαμούρης, Παλλάκης 9(1), Μακαρατζής 10(2), Τσιλόγλου, Μαυρογιάννης 20(4), , Δεληγιάννης, Μιντζαρίδης, Μανάκας 19(2), Παπαδήμας, Βοϊβατόπουλος 3(1), Χρήστου 16(1)

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζούλης-Μιχαηλίδης): Γεωργίου 6(1), Ματενίδης 2, Παπασάββογλου 3(1), Πετράκης 15(4), Νώτης 19(1), Καραγιώργος 3(1), Κουτσοκώστας 5, Βαζούκης, Βαϊντερλής 4, Κόνσουλας 2, Μπαντής 14(4), Μισαηλίδης.

Κομοτηνή-ΜΕΝΤ 69-62

Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Εκιζόγλου-Λαδάς

Δεκάλεπτα: 19-16, 33-33, 53-49, 69-62

ΓΑΣ Κομοτηνής (Φωτεινάκης): Μπορμπίδης, Περρής 17(1), Κιατίπ 12(2), Γκιουζελίδης, Κουτσοβασίλης 7(1), Ναλμπάντης 8(2), Ρίννης, Κάλτσος 7, Μαλανδρής 13(1), Χαλίλ 5

ΜΕΝΤ (Γιοβάννης): Ζεϊμπέκης 12(1), Ψευτογκάς, Ζωγράφος, Μιχαηλίδης 6, Τριανταφύλλου 6, Τοπουζίδης 10, Πασχαλίδης 16, Κάσουρας 12(1), Ντεμιρσά

Γέφυρα-Μακεδονικός 69-54

Διαιτητές: Θεοδώρου-Ελευθεριάδης Πλ.-Αγραφιώτης Γρ.

Δεκάλεπτα: 19-8, 39-25, 64-33, 69-54

Κ.Σ Γέφυρας(Χατζηκυριακίδης): Κελεσίδης 2, Μπρόζος 19(3), Μπάρμπας, Σαββίδης, Παπαδόπουλος, Ανδρέου 3, Χατζηκυριακίδης 7(1), Στράτος, Μπένας 12, Καλαϊτζίδης 9(3),Καλογιαννίδης 12(1), Σαμανδαράς 5

Μακεδονικός (Γεροφώτης): Δημητριάδης, Αμπαράς 8(2), Ρόπουτης 5(1), Βαρδής 3(1),Γκύζης 9(2), Αζίζης 8(2), Στόλης 8, Φωταρούδης , Κομμάτας, Φλιάτης Ι. 2, Φλιάτης Γ. 9, Γεωργάκης 2

Πανσερραϊκός-Πολύγυρος 64-45

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Χατζηχαρίσης-Σελεβός

Δεκάλεπτα: 23-12, 30-28, 42-40, 64-45

Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 2, Ντίνος 3(1), Δατσιάδης 2, Γεωργιανός 18(3), Χριστοδούλου 10, Δημητρακάς 2, Ασημάκης 3(1), Μπίλιος 15(2), Χαρίτογλου 9(1)

Πολύγυρος (Τσούρμας): Πιπιλιάρης 4, Χαλάτσης 10(1), Βαφειάδης 2, Κουτουξίδης 12(1), Ντινάκης 5, Μπόλδογλου 6, Καντάρκος 4(1), Κατηρτζίδης, Ιγγλέζος 2.

Η βαθμολογία
1.ΚΣ Γέφυρας 40 17-6
2.Αίας Ευόσμου 39 18-3
3.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 37 16-5
4.Λεύκιππος Ξάνθης 37 15-7
5.Μακεδονικός 37 15-7
6.Ερμής Λαγκαδά 36 14-8
7.Πανσερραϊκός 33 11-11
8.ΠΣ Ευκαρπίας 31 11-9
9.ΑΟ Πολυγύρου 31 9-13
10.ΧΑΝΘ 30 9-12
11.ΓΑΣ Κομοτηνή 27 4-19
12.ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 26 6-14
13.ΜΕΝΤ 24 3-18
14.ΚΑΟ Χαλκιδικής 22 1-20

Με βάση τα 22 παιχνίδια, ο ΓΑΣ Κομοτηνή έχει ένα περισσότερο, Αίας Ευόσμου, Μαχητές Πειραματικό Πεύκων, ΧΑΝΘ, ΜΕΝΤ και ΚΑΟ Χαλκιδικής έχουν ένα λιγότερο, ενώ ΠΣ Ευκαρπίας και ΑΟ Αρετσού δύο.

Η επόμενη αγωνιστική

  • Μ. Τρίτη 19 Απριλίου
  • ΧΑΝΘ-Ερμής Λαγκαδά
  • Μ. Τετάρτη 20 Απριλίου
  • ΜΕΝΤ-Λεύκιππος Ξ.
  • Μαχητές Πειραματικό-Αίας Ευόσμου
  • Αρετσού Καλαμαριάς-Γέφυρα
  • Μακεδονικός-Πανσερραϊκός
  • Πολύγυρος-Ευκαρπία

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.