Στο Άρης vs Παναιτωλικός ο Κωνσταντίνου – Οι Διαιτητές της 8ης αγωνιστικής της Super League

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της 8ης αγωνιστικής της Superleague 1.

26/10/2019 17:15 «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΠΑΕ ΟΦΗ ΠΑΕ ΞΑΝΘΗ

  1. ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΑΚΡΙΒΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΚΟΛΥΤΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  5. ΤΖΟΒΑΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  6. ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΙΝΧΑΡΝΤ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  7. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

26/10/2019 19:30 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ  ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  3. ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  5. ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ  ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  6. ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ /ΝΙΑΣ

27/10/2019 15:00 Ο.Α.ΚΑ. ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΕ ΛΑΡΙΣΑ

  1. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  2. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ ΝΙΑΣ
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ
  5. ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  7. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

27/10/2019 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  Γ.Σ.Σ.

  1. ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  2. ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΣΤΕΦΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  4. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  5. ΣΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  6. ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  7. ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ/ ΕΠΟ

27/10/2019 17:15 «ΚΛΕΑΝΘΗΣ  ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΠΑΕ ΑΡΗΣ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

  1. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΣΙΠΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΜΟΥ
  4. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  5. ΚΟΜΙΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  7. ΚΥΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

27/10/2019 19:30 ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Σ.Φ.Π. ΠΑΕ ΑΕΚ

  1. JORGE SOUSA ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
  2. ALVARO MESQUITA ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
  3. NUNO MANSO ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
  4. ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  5. ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  6. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  7. ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ/ ΕΠΟ

28/10/2019 19:30 «ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΕ ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

  1. ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  4. ΖΑΜΠΑΛΑΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
  5. ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  6. ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  7. ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.