Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Ά ΕΠΣ Π-Λ όπως προέκυψε από την σημερινή κλήρωση.

1η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ –  ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

2η Αγωνιστική

  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

3η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

4η Αγωνιστική

  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

5η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

6η Αγωνιστική

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ -ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

7η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ

8η Αγωνιστική

  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ

9η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

10η Αγωνιστική

  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

11η Αγωνιστική

  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ