Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και την βαθμολογία της Α2 Γυναικών βόλεϊ 2022-23.

Α΄ΖΩΝΗ

Αποτελέσματα – 3η Αγωνιστική

  • ΓΣ Ηλιούπολης 3 – 2 ΑΕ Αγ. Παρασκευής 18 – 25 25 – 18 12 – 25 25 – 18 16 – 14
  • ΓΣΚ Ηρακλής 2 – 3 ΑΕ Αμπελοκήπων 25 – 22 16 – 25 23 – 25 25 – 14 15 – 17
  • ΑΓΣ Άρτεμις 0 – 3 ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας 17 – 25 20 – 25 21 – 25
  • ΑΟΝΣ Μίλων 3 – 0 ΓΣ Πετρούπολης 25 – 19 25 – 17 25 – 14
  • ΝΟΠ Ρεθύμνου 0 – 3 ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 20 – 25 22 – 25 24 – 26
  • ΑΣΠ Απόλλων 1 – 3 ΑΟΝ Αργυρούπολης 25 – 27 26 – 24 18 – 25 12 – 25

Βαθμολογία

  1. ΑΟΝ Αργυρούπολης 9-3
  2. ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας 8-3
  3. ΑΟΝΣ Μίλων 7-3
  4. ΓΣΚ Ηρακλής 7-3
  5. ΓΣ Πετρούπολης 6-3
  6. ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου 6-3
  7. ΑΕ Αμπελοκήπων 4-3
  8. ΑΕ Αγ. Παρασκευής 3-3
  9. ΓΣ Ηλιούπολης 2-3
  10. ΑΓΣ Άρτεμις 1-3
  11. ΝΟΠ Ρεθύμνου 1-3
  12. ΑΣΠ Απόλλων 0-3

Επόμενη αγωνιστική

  • Γήπεδο: ΑΚ Γουδίου 19/11/2022 16:00 ΑΕ Αμπελοκήπων VS ΝΟΠ Ρεθύμνου
  • Γήπεδο: Σελεπίτσαρι 19/11/2022 17:30 ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας VS ΓΣΚ Ηρακλής
  • Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης 19/11/2022 18:00 ΓΣ Ηλιούπολης VS ΑΣΠ Απόλλων
  • Γήπεδο: Ν. Παξιμαδάς 19/11/2022 18:30 ΓΣ Πετρούπολης VS ΑΓΣ Άρτεμις
  • Γήπεδο: Αγ. Παρασκευής 19/11/2022 19:00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής VS ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
  • Γήπεδο: Κλειστό γυμναστήριο Αργυρούπολης 19/11/2022 19:30 ΑΟΝ Αργυρούπολης VS ΑΟΝΣ Μίλων

Β΄ΖΩΝΗ

Αποτελέσματα – 3η Αγωνιστική

  • ΑΣ Αργώ Βόλου 2 – 3 Φοίνικας Αλεξανδρούπολης 29 – 31 25 – 18 25 – 16 22 – 25 11 – 15
  • ΕΟ Σταυρούπολης 2 – 3 ΕΑ Λαρίσης 25 – 21 15 – 25 18 – 25 28 – 26 6 – 15
  • Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0 – 3 ΜΑΣ Νέα Γενεά 6 – 25 11 – 25 17 – 25
  • ΦΓΣ Πρέβεζας 3 – 0 ΟΠΑΘ Περσέας 25 – 16 32 – 30 25 – 16
  • ΓΣΓ Νίκη 3 – 2 ΠΑΣ Γιάννινα 21 – 25 21 – 25 25 – 22 25 – 22 15 – 9
  • ΑΣ Γιάννενα 3 – 1 ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας 25 – 16 25 – 11 23 – 25 25 – 12

Βαθμολογία

  1. ΜΑΣ Νέα Γενεά 9-3
  2. ΦΓΣ Πρέβεζας 9-3
  3. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης 7-3
  4. ΑΣ Γιάννενα 6-3
  5. ΕΑ Λαρίσης 6-3
  6. ΟΠΑΘ Περσέας 6-3
  7. ΓΣΓ Νίκη 5-3
  8. ΠΑΣ Γιάννινα 4-3
  9. ΕΟ Σταυρούπολης 1-3
  10. ΑΣ Αργώ Βόλου 1-3
  11. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 0-3
  12. ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας 0-3

Επόμενη αγωνιστική

  • Γήπεδο: 1ο Γυμνάσιο-Λύκειο Λάρισας 19/11/2022 17:00 ΕΑ Λαρίσης VS Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
  • Γήπεδο: ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 19/11/2022 18:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά VS ΦΓΣ Πρέβεζας
  • Γήπεδο: Μ. Παρασκευόπουλος 19/11/2022 18:00 Φοίνικας Αλεξανδρούπολης VS ΕΟ Σταυρούπολης
  • Γήπεδο: Κλειστό Γυμναστήριο Ιωαννίνων 19/11/2022 18:00 ΑΣ Γιάννενα VS ΑΣ Αργώ Βόλου
  • Γήπεδο: ΔΑΚ Έδεσσας 20/11/2022 17:00 ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας VS ΠΑΣ Γιάννινα
  • Γήπεδο: ΚΑΠΠΑ 2000 20/11/2022 18:00 ΟΠΑΘ Περσέας VS ΓΣΓ Νίκη

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.