Δείτε παρακάτω αναλυτικά τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική της Α και Β ΕΣΚΑΒΔΕ:

Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ

Α΄ Όμιλος 5η αγων.: 

Αποτελέσματα

  • ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 53 – 71
  • Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 81 – 71
  • Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 20-0(α.α)
  •  Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 46 -68
  • Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 75 – 64

Βαθμολογία

  1. Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 10-5
  2. Α.Σ. ΛΕΩΝ 10-5
  3. Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8-5
  4. Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 8-5
  5. Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 8-5
  6. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 7-5
  7. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 7-5
  8. Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 6-5
  9. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 5-5
  10. Α.Λ.Φ.Α. 93 4-5

Επόμενη αγωνιστική

  • 3/12/2022 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
  • 3/12/2022 15:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
  • 3/12/2022 18:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
  • 3/12/2022 17:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
  • 4/12/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ

Β΄ Όμιλος 5η αγων.: 

Αποτελέσματα

  • Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 72 -77
  • Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 64 -53
  • 30/11/2022 17:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ
  • ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 69 -47
  • ΡΕΠΟ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

Βαθμολογία

  1. ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 8-4
  2. Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 7-4
  3. Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 7-4
  4. ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 6-4
  5. Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 6-5
  6. ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6-4
  7. Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 5-4
  8. Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 5-3
  9. Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ 4-4

Επόμενη αγωνιστική

  • 3/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ
  • 3/12/2022 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ
  • 3-4/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • 3/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
  • ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Β΄ ΕΣΚΑΒΔΕ

Α΄ Όμιλος 1η αγων.: 

Αποτελέσματα

  • Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 63 – 67
  • ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 69 – 34
  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓ. 53 – 48
  • Ρεπό: ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

Βαθμολογία

  1. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2-1
  3. Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 2-1
  4. Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 1-1
  5. Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1-1
  6. ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 0-0
  7. Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 0-1

Επόμενη αγωνιστική

  • 26/11/2022 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
  • 27/11/2022 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • 27/11/2022 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  • Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

Β΄ Όμιλος 1η αγων.: 

Αποτελέσματα

  • Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 57 – 66
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ 64 – 69
  • Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 38 -53
  • Ρεπό:Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ

Βαθμολογία

  1. Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” 2-1
  2. Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 2-1
  3. Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 2-1
  4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-1
  5. Α.Ο. ΠΑΡΓΑ 1-1
  6. Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0-0
  7. Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 0-1

Επόμενη αγωνιστική

  • 26/11/2022 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ
  • 27/11/2022 14:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
  • 26/11/2022 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  • Ρεπό:Α.Ο ΛΟΥΡΟΥ

Γ΄ Όμιλος 1η αγων.: 

Το πρόγραμμα αγώνων

  • 26/11/2022 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ
  • 27/11/2022 12:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 0-20(α.α)
  • Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.