@Gosports.gr - Βασίλης Κούρκουλας

Δείτε παρακάτω αναλυτικά τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική της Α και Β ΕΣΚΑΒΔΕ:

Α΄ ΕΣΚΑΒΔΕ

Α΄ Όμιλος 9η αγων.: 

Αποτελέσματα

  • ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΦ.Σ. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 62 – 65
  • Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 38 – 71
  • Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 57 – 72
  •  Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 73 – 52
  • Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 66 – 56

Βαθμολογία

  1. Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 18-9
  2. Α.Σ. ΛΕΩΝ 16-9
  3. Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15-9
  4. Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15-9
  5. Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 15-9
  6. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 14-9
  7. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 12-9
  8. Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 11-9
  9. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 9-9
  10. Α.Λ.Φ.Α. 93 8-9

Επόμενη αγωνιστική

  • 21/1/2023 16:45 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
  • 21/1/2023 19:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
  • 21/1/2023 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
  • 21/1/2023 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’
  • 21/1/2023 16:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Β΄ Όμιλος 9η αγων.: 

Αποτελέσματα

  • Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ 53 – 63
  • ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 53- 55
  • Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 71 – 62
  • Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 49 – 58
  • ΡΕΠΟ : Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Βαθμολογία

  1. ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 16-8
  2. Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 15-8
  3. ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 13-8
  4. ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12-8
  5. Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ 12-8
  6. Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11-8
  7. Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ 10-8
  8. Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 10-8
  9. Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 9-8

Επόμενη αγωνιστική

  • 21/1/2023 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ
  • 21/1/2023 15:30 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • 21/1/2023 18:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ
  • 22/1/2023 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Γ.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
  • ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΑΣΤΡΑΚΑ

Β΄ ΕΣΚΑΒΔΕ

Α΄ Όμιλος 6η αγων.: 

Αποτελέσματα

  • ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 42- 43
  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ 58 – 45
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓ. – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 66 – 57
  • Ρεπό: Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Βαθμολογία

  1. ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 10-5
  2. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9-5
  3. Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 8-5
  4. Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 8-5
  5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 7-5
  6. Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 7-6
  7. Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 4-5

Επόμενη αγωνιστική

  • 21/1/2023 16:00 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • 22/1/2023 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  • 21/1/2023 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Β΄ Όμιλος 6η αγων.: 

Αποτελέσματα

  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ 54 – 61
  • Α.Ο ΛΟΥΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 32- 79
  • Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ 72 – 58
  • Ρεπό:Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ

Βαθμολογία

  1. Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 10-5
  2. Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” 10-6
  3. Α.Ο. ΠΑΡΓΑ 9-5
  4. Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8-5
  5. Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ 6-5
  6. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 6-5
  7. Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 4-5

Επόμενη αγωνιστική

  • 21/1/2023 18:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
  • 21/1/2023 16:15 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  • 22/1/2023 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο ΛΟΥΡΟΥ
  • Ρεπό:Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ

Γ΄ Όμιλος 5η αγων.: 

Αποτελέσματα

  • 8/1/2023 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 40 – 65
  • 7/1/2023 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 63 – 57
  • Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ

Βαθμολογία

  1. Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ 7-4
  2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 7-4
  3. Α.Σ. Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 6-4
  4. ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 5-4
  5. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 0-4

Επόμενη αγωνιστική

  • 21/1/2023 20:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ Ι. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ
  • 21-22/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 0-20(α.α)
  • Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.