Δείτε παρακάτω τις ώρες και τα γήπεδα όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες από την 4η έως την 11η αγωνιστική της Α΄ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας για την αγωνιστική σεζόν 2021-22.

4η Αγωνιστική

  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ

6η Αγωνιστική

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”

9η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”

10η Αγωνιστική

  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

11η Αγωνιστική

  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

*ΣΤΟΥΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ “ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ”, Η ΕΔΡΑ ΘΑ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΚΆΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.