Αναλυτικά το πρόγραμμα του Β΄Γύρου της Α΄ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας 2022-23: 

Η βαθμολογία:

Κατάταξη – Ομάδες – Αγώνες – Βαθμοί

  1. Θρίαμβος Λούρου 9-23
  2. Εθνικός Φιλιππιάδας 9-22
  3. Πανλευκάδιος 9-19
  4. ΠΑΣ Πρέβεζα 9-18
  5. Αμβρακικός Βόνιτσας 9-17
  6. Ερμής Καναλίου 9-15
  7. Οδυσσέας Νυδριού 9-9
  8. Α.Ο. Πλαγιάς 9-6
  9. Κεραυνός Θεσπρωτικού 9-3
  10. Αναγέννηση Τσουκαλάδων 9-0

10η Αγωνιστική

  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2023 15:00
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2023 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2023 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2023 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ “ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2023 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”

11η Αγωνιστική

  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2023 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2023 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2023 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2023 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2023 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”

12η Αγωνιστική

  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2023 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2023 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2023 15:00
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2023 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2023 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”

13η Αγωνιστική

  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/2023 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ “ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/2023 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/2023 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/2023 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/2023 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”

14η Αγωνιστική

  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2023 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2023 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2023 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2023 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2023 15:00 ΛΟΥΡΟΥ

15η Αγωνιστική

  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2023 15:00
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2023 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2023 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2023 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ “ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2023 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

16η Αγωνιστική

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2023 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2023 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2023 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2023 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2023 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4/2023 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4/2023 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4/2023 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4/2023 16:00
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4/2023 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ “ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”

18η Αγωνιστική

  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2023 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2023 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ “ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2023 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2023 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2023 16:00

*ΣΤΟΥΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ “ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ”, Η ΕΔΡΑ ΘΑ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΚΆΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.