Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

  • Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρόδου-Γλαύκος Αυγερινός-Κουλουμπαρίτσης (Βιντζηλαίος)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

  • Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας Χρηστίδης Π.-Αδαμόπουλος (Παπαδόπουλος Γ.)
  • Κυπαρισσίας 13.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Εργοτέλης Κανελλόπουλος-Κωστής (Γιαλικάρης)
  • Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Αίολος Αγυιάς Καραβίτης-Τσάτσης (Ηλιόπουλος)
  • Αιγίου 17.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-ΣΔΥ Τρίπολης Γρίβα-Εφραιμίδης (Κωστής)

2ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

  • Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Μίλων Κοντίλης-Ροδίτης (Τσεκούρας)
  • Ιστιαίας 14.00 Τελεθριακός-Ίκαρος Καλλιθέας Καραμπιτσάκος-Χρόνης (Αλεξίου)
  • Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Πορφύρας Αργυρούδης-Τζαγκατζής (Μάρης)
  • Γ. Παπασιδέρης 15.00 Κορωπί-Βούρειος ΑΟΛ Χαϊνά-Τσάλας (Αναστασίου)
  • Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραχιώτης-Ανδρεόπουλος (Φαλούκας)

3ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

  • Γ. Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Νίκη Αμαρουσίου Κιουλάφας-Τζιμινίδης (Μαυραντζάς)
  • Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασίου-Ραπτογιάννης (Σταματόπουλος)
  • Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πεύκη Χριστοδουλάκης-Μπαβέλας
  • Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Τηρων Αγ. Θεοδώρων Κωνσταντινίδου-Τσακιράκη (Μπίκας)
  • Π. Χανιώτη 20.30 Μύκονος-ΑΕ Δικαίου Κω Βελέντζας-Σπυρλιδάκης (Κουνάνης)

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου (εξ αναβολής, 5η αγωνιστική)

  • Ερμιόνης 18.00 Ερμιονίδα-Νίκη Αμαρουσίου Μπακετέα-Τσουβάλης (Γιαλικάρης)

4ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

  • Αγριάς 17.00 Αγριά-Αμπελώνας 1986 Ζαχαρής-Χρυσάφης (Γκουντέλιας)
  • Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Αναγέννηση Λαμίας Μπούγλος Π.-Αβραμίδου (Τέγα)
  • ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Τρίκαλα Τζιοπάνος Γ.-Μπιτσιντζάνος (Τσιγγέλης)
  • Αερογέφυρας 17.00 Αγρίνιο-Αλμυρός Λιόνας-Πλέγας (Πατσαντζόπουλος)
  • Ι.Πατάκης 17.00 ΑΣ Νίκαια 2012-Αχέρων Καναλακίου Μπούγλος Ι.-Δημητρόπουλος Κ. (Βαρνάς)

5ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

  • Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Καστοριά Ζαχαριάδης-Ράπτης (Αργυρού)
  • Βικέλας 19.00 ΑΟΚ Βέροιας-ΔΕΚΑ Τοπαλίδης-Γιατρόπουλος (Παπαδόπουλος Θ.)
  • Μίκρας Α’ 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Γαλάζιοι ΚΟΘ Ηλιόπουλος-Φίλλιος (Κασαπίδης)
  • Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Βασιλόπουλος-Βιννής (Παραλυκίδης)
  • Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Αετοί Βέροιας Σελεβός-Λυτροσυγκούνης (Παπαδόπουλος Ι.)

6ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

  • Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ασπίς Ξάνθης Αγραφιώτης Β.-Παπαδόπουλος Γρ. (Σαλικίδης)
  • Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ζέφυρος 02 Νέδογλου-Καντζουρίδης (Στουπίδης)
  • Μ. Γκράτσιος 17.00 Βυζαντινός ΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς Δικταπανίδης-Κώνης (Γκούμας)
  • Λάζ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ιωνικός Ιωνίας Δέλλας-Καντερές (Παπαδόπουλος Ν.)
  • Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Λυγούρας-Σταμπουλής (Πολυχρονίδης)