Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β ΕΠΣ Άρτας 2018-2019: 

1η αγωνιστική 7/10

  • ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ
  • ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ
  • ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
  • ΡΕΠΟ:ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2η αγωνιστική 14/10

  • ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ
  • ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
  • ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  • ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  • ΡΕΠΟ:ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3η αγωνιστική 21/10

  • ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  • ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
  • ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ
  • ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ
  • ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

4η αγωνιστική 28/10

  • ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
  • ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  • ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
  • ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ
  • ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

5η αγωνιστική 4/11

  • ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  • ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
  • ΡΕΠΟ:ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

6η αγωνιστική 11/11

  • ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ
  • ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
  • ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ
  • ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ
  • ΡΕΠΟ:ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

7η αγωνιστική 18/11

  • ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
  • ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  • ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ- ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  • ΡΕΠΟ:ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

8η αγωνιστική 25/11

  • ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ
  • ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ
  • ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  • ΡΕΠΟ:ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

9η αγωνιστική 2/12

  • ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ
  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  • ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ- ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  • ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΡΕΠΟ:ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

10η αγωνιστική 9/12

  • ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ
  • ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
  • ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  • ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
  • ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΡΕΠΟ:ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

11η αγωνιστική 16/12

  • ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ
  • ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
  • ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943
  • ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  • ΡΕΠΟ:ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.