Το πρόγραμμα του Α γύρου της Α ΕΠΣ Π-Λ (2018-2019)

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη 06/9/2018 και ώρα 18:30 , στα Γραφεία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας (Αρκαδίου 17, Πρέβεζα), η Κλήρωση της Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας.

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  2. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  3. Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
  4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  5. ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  6. ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
  7. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  8. ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  3. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  4. Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ
  5. ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  7. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  8. ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ- ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  3. ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  4. ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  5. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  6. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ- Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  7. ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  8. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  3. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  5. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  6. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  7. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  2. ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  3. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  4. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  5. ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  6. ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  7. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  8. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  4. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  5. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ
  7. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016- ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  8. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ –ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  2. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  3. ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  4. ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  5. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  7. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  8. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 –Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

 

 

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  3. ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  4. ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
  5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  6. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ- Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  7. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ- ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  2. ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  3. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ- ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  5. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  6. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  7. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
  3. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  4. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  5. ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  6. ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  8. Α,Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ- ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
  2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ’
  3. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  4. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  5. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016- ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
  7. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ- ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  8. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  3. ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ- Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  4. ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  5. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  6. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  7. ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  8. ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  2. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  3. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  5. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  6. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
  8. ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2016 – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  4. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  5. ΠΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  6. ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  7. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
  8. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  3. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  4. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
  6. ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 – ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  7. ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
  8. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

One thought on “Το πρόγραμμα του Α γύρου της Α ΕΠΣ Π-Λ (2018-2019)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.