Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών 2018-19

Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 1ος υποόμιλος

 

1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

 

Ολυμπιάδα Πατρών – Ροδίων Άθλησις

Πανερυθραϊκός – Αιγιαλέων Αιγίου

Πανιώνιος – Καλαμάτα 80

Φοίβος Μελισσίων – ΟΦΗ

 

2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

 

Φοίβος Μελισσίων – Ολυμπιάδα Πατρών

Ροδίων Άθλησις – Πανερυθραϊκός

Αιγιαλέων Αιγίου – Πανιώνιος

ΟΦΗ – Καλαμάτα 80

 

3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

 

Πανερυθραϊκός – Φοίβος Μελισσίων

Πανιώνιος – Ροδίων Άθλησις

Καλαμάτα 80 – Αιγιαλέων Αιγίου

Ολυμπιάδα Πατρών – ΟΦΗ

 

4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

 

Φοίβος Μελισσίων – Πανιώνιος

Ολυμπιάδα Πατρών – Πανερυθραϊκός

Ροδίων Άθλησις – Καλαμάτα 80

ΟΦΗ – Αιγιαλέων Αιγίου

 

5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

 

Καλαμάτα 80 – Φοίβος Μελισσίων

Πανιώνιος – Ολυμπιάδα Πατρών

Αιγιαλέων Αιγίου – Ροδίων Άθλησις

Πανερυθραϊκός – ΟΦΗ

 

6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

 

Φοίβος Μελισσίων – Αιγιαλέων Αιγίου

Ολυμπιάδα Πατρών – Καλαμάτα 80

Πανερυθραϊκός – Πανιώνιος

ΟΦΗ – Ροδίων Άθλησις

 

7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

 

Ροδίων Άθλησις – Φοίβος Μελισσίων

Αιγιαλέων Αιγίου – Ολυμπιάδα Πατρών

Καλαμάτα 80 – Πανερυθραϊκός

Πανιώνιος – ΟΦΗ

 

8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

 

Ροδίων Άθλησις – Ολυμπιάδα Πατρών

Αιγιαλέων Αιγίου – Πανερυθραϊκός

Καλαμάτα 80 – Πανιώνιος

ΟΦΗ – Φοίβος Μελισσίων

 

9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

 

Ολυμπιάδα Πατρών – Φοίβος Μελισσίων

Πανερυθραϊκός – Ροδίων Άθλησις

Πανιώνιος – Αιγιαλέων Αιγίου

Καλαμάτα 80 – ΟΦΗ

 

10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

 

Φοίβος Μελισσίων – Πανερυθραϊκός

Ροδίων Άθλησις – Πανιώνιος

Αιγιαλέων Αιγίου – Καλαμάτα 80

ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Πατρών

 

11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

 

Πανιώνιος – Φοίβος Μελισσίων

Πανερυθραϊκός – Ολυμπιάδα Πατρών

Καλαμάτα 80 – Ροδίων Άθλησις

Αιγιαλέων Αιγίου – ΟΦΗ

 

12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

 

Φοίβος Μελισσίων – Καλαμάτα 80

Ολυμπιάδα Πατρών – Πανιώνιος

Ροδίων Άθλησις – Αιγιαλέων Αιγίου

ΟΦΗ – Πανερυθραϊκός

 

13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

 

Αιγιαλέων Αιγίου – Φοίβος Μελισσίων

Καλαμάτα 80 – Ολυμπιάδα Πατρών

Πανιώνιος – Πανερυθραϊκός

Ροδίων Άθλησις – ΟΦΗ

 

14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

 

Φοίβος Μελισσίων – Ροδίων Άθλησις

Ολυμπιάδα Πατρών – Αιγιαλέων Αιγίου

Πανερυθραϊκός – Καλαμάτα 80

ΟΦΗ – Πανιώνιος

 

Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 2ος υποόμιλος

 

1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

 

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Κέρκης Σάμου

Κόροιβος Αμαλιάδας – ΕΑ Πατρών

Νέοι Βύρωνος – Απόλλων Αθηνών

Δραπετσώνα – ΑΕ Αρμενίων

 

2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

 

Δραπετσώνα – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

Κέρκης Σάμου – Κόροιβος Αμαλιάδας

ΕΑ Πατρών – Νέοι Βύρωνος

ΑΕ Αρμενίων – Απόλλων Αθηνών

 

3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

 

Κόροιβος Αμαλιάδας – Δραπετσώνα

Νέοι Βύρωνος – Κέρκης Σάμου

Απόλλων Αθηνών – ΕΑ Πατρών

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – ΑΕ Αρμενίων

 

4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

 

Δραπετσώνα – Νέοι Βύρωνος

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Κόροιβος Αμαλιάδας

Κέρκης Σάμου – Απόλλων Αθηνών

ΑΕ Αρμενίων – ΕΑ Πατρών

 

5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

 

Απόλλων Αθηνών – Δραπετσώνα

Νέοι Βύρωνος – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

ΕΑ Πατρών – Κέρκης Σάμου

Κόροιβος Αμαλιάδας – ΑΕ Αρμενίων

 

6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

 

Δραπετσώνα – ΕΑ Πατρών

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Απόλλων Αθηνών

Κόροιβος Αμαλιάδας – Νέοι Βύρωνος

ΑΕ Αρμενίων – Κέρκης Σάμου

 

7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

 

Κέρκης Σάμου – Δραπετσώνα

ΕΑ Πατρών – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

Απόλλων Αθηνών – Κόροιβος Αμαλιάδας

Νέοι Βύρωνος – ΑΕ Αρμενίων

 

8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

 

Κέρκης Σάμου – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

ΕΑ Πατρών – Κόροιβος Αμαλιάδας

Απόλλων Αθηνών – Νέοι Βύρωνος

ΑΕ Αρμενίων – Δραπετσώνα

 

9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

 

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Δραπετσώνα

Κόροιβος Αμαλιάδας – Κέρκης Σάμου

Νέοι Βύρωνος – ΕΑ Πατρών

Απόλλων Αθηνών – ΑΕ Αρμενίων

 

10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

 

Δραπετσώνα – Κόροιβος Αμαλιάδας

Κέρκης Σάμου – Νέοι Βύρωνος

ΕΑ Πατρών – Απόλλων Αθηνών

ΑΕ Αρμενίων – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

 

11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

 

Νέοι Βύρωνος – Δραπετσώνα

Κόροιβος Αμαλιάδας – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

Απόλλων Αθηνών – Κέρκης Σάμου

ΕΑ Πατρών – ΑΕ Αρμενίων

 

12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

 

Δραπετσώνα – Απόλλων Αθηνών

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – Νέοι Βύρωνος

Κέρκης Σάμου – ΕΑ Πατρών

ΑΕ Αρμενίων – Κόροιβος Αμαλιάδας

 

13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

 

ΕΑ Πατρών – Δραπετσώνα

Απόλλων Αθηνών – Παναχαϊκή Πετοσφαίριση

Νέοι Βύρωνος – Κόροιβος Αμαλιάδας

Κέρκης Σάμου – ΑΕ Αρμενίων

 

14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

 

Δραπετσώνα – Κέρκης Σάμου

Παναχαϊκή Πετοσφαίριση – ΕΑ Πατρών

Κόροιβος Αμαλιάδας – Απόλλων Αθηνών

ΑΕ Αρμενίων – Νέοι Βύρωνος

 

Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος

 

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)

 

Αναγέννηση Άρτας – ΣΠΑ Καρδίτσας

Νίκη Αιγινίου – ΑΕΝ Πανοράματος

ΧΑΝΘ – Πιερικός

ΑΟ Σερρών – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Πήγασος Πολίχνης

Άθλος Ορεστιάδας Μακεδονικός

ΡΕΠΟ – Απόλλων Καλαμαριάς

 

2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)

 

ΡΕΠΟ – Αναγέννηση Άρτας

ΣΠΑ Καρδίτσας – Νίκη Αιγινίου

ΑΕΝ Πανοράματος – ΧΑΝΘ

Πιερικός – ΑΟ Σερρών

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Πήγασος Πολίχνης Άθλος Ορεστιάδας

Απόλλων Καλαμαριάς – Μακεδονικός

 

3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

 

Νίκη Αιγινίου – ΡΕΠΟ

ΧΑΝΘ – ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΟ Σερρών – ΑΕΝ Πανοράματος

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Πιερικός

Άθλος Ορεστιάδας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Μακεδονικός Πήγασος Πολίχνης

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Καλαμαριάς

 

4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

 

ΡΕΠΟ – ΧΑΝΘ

Αναγέννηση Άρτας – Νίκη Αιγινίου

ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΟ Σερρών

ΑΕΝ Πανοράματος – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Πιερικός – Άθλος Ορεστιάδας

Ελπίδα Αμπελοκήπων Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς – Πήγασος Πολίχνης

 

5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

 

ΑΟ Σερρών – ΡΕΠΟ

ΧΑΝΘ – Αναγέννηση Άρτας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΣΠΑ Καρδίτσας

Άθλος Ορεστιάδας – ΑΕΝ Πανοράματος

Μακεδονικός – Πιερικός

Πήγασος Πολίχνης Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αιγινίου – Απόλλων Καλαμαριάς

 

6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

 

ΡΕΠΟ – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Σερρών

Νίκη Αιγινίου – ΧΑΝΘ

ΣΠΑ Καρδίτσας – Άθλος Ορεστιάδας

ΑΕΝ Πανοράματος – Μακεδονικός

Πιερικός Πήγασος Πολίχνης

Απόλλων Καλαμαριάς – Ελπίδα Αμπελοκήπων

 

7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

 

Άθλος Ορεστιάδας – ΡΕΠΟ

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Άρτας

ΑΟ Σερρών – Νίκη Αιγινίου

Μακεδονικός – ΣΠΑ Καρδίτσας

Πήγασος Πολίχνης – ΑΕΝ Πανοράματος

Ελπίδα Αμπελοκήπων Πιερικός

ΧΑΝΘ – Απόλλων Καλαμαριάς

 

8η αγωνιστική  (24-25 Νοεμβρίου)

 

ΡΕΠΟ – Μακεδονικός

Αναγέννηση Άρτας – Άθλος Ορεστιάδας

Νίκη Αιγινίου – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΧΑΝΘ – ΑΟ Σερρών

ΣΠΑ Καρδίτσας – Πήγασος Πολίχνης

ΑΕΝ Πανοράματος Ελπίδα Αμπελοκήπων

Απόλλων Καλαμαριάς – Πιερικός

 

9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

 

Πήγασος Πολίχνης – ΡΕΠΟ

Μακεδονικός – Αναγέννηση Άρτας

Άθλος Ορεστιάδας – Νίκη Αιγινίου

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΧΑΝΘ

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΣΠΑ Καρδίτσας

Πιερικός ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΟ Σερρών – Απόλλων Καλαμαριάς

 

10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

 

ΡΕΠΟ – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Αναγέννηση Άρτας – Πήγασος Πολίχνης

Νίκη Αιγινίου – Μακεδονικός

ΧΑΝΘ – Άθλος Ορεστιάδας

ΑΟ Σερρών – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΣΠΑ Καρδίτσας Πιερικός

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΝ Πανοράματος

 

11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

 

Πιερικός – ΡΕΠΟ

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Άρτας

Πήγασος Πολίχνης – Νίκη Αιγινίου

Μακεδονικός – ΧΑΝΘ

Άθλος Ορεστιάδας – ΑΟ Σερρών

ΑΕΝ Πανοράματος ΣΠΑ Καρδίτσας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Απόλλων Καλαμαριάς

 

12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

 

ΡΕΠΟ – ΑΕΝ Πανοράματος

Αναγέννηση Άρτας – Πιερικός

Νίκη Αιγινίου – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΧΑΝΘ – Πήγασος Πολίχνης

ΑΟ Σερρών – Μακεδονικός

Νέστωρ Θεσσαλονίκης Άθλος Ορεστιάδας

Απόλλων Καλαμαριάς – ΣΠΑ Καρδίτσας

 

13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

 

ΣΠΑ Καρδίτσας – ΡΕΠΟ

ΑΕΝ Πανοράματος – Αναγέννηση Άρτας

Πιερικός – Νίκη Αιγινίου

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΧΑΝΘ

Πήγασος Πολίχνης – ΑΟ Σερρών

Μακεδονικός Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Άθλος Ορεστιάδας – Απόλλων Καλαμαριάς

 

14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

 

ΣΠΑ Καρδίτσας – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕΝ Πανοράματος – Νίκη Αιγινίου

Πιερικός – ΧΑΝΘ

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Σερρών

Πήγασος Πολίχνης – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Μακεδονικός Άθλος Ορεστιάδας

Απόλλων Καλαμαριάς – ΡΕΠΟ

 

15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

 

Αναγέννηση Άρτας – ΡΕΠΟ

Νίκη Αιγινίου – ΣΠΑ Καρδίτσας

ΧΑΝΘ – ΑΕΝ Πανοράματος

ΑΟ Σερρών – Πιερικός

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Άθλος Ορεστιάδας Πήγασος Πολίχνης

Μακεδονικός – Απόλλων Καλαμαριάς

 

16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

 

ΡΕΠΟ – Νίκη Αιγινίου

ΣΠΑ Καρδίτσας – ΧΑΝΘ

ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΟ Σερρών

Πιερικός – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Άθλος Ορεστιάδας

Πήγασος Πολίχνης Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Άρτας

 

17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

 

ΧΑΝΘ – ΡΕΠΟ

Νίκη Αιγινίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΟ Σερρών – ΣΠΑ Καρδίτσας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΑΕΝ Πανοράματος

Άθλος Ορεστιάδας – Πιερικός

Μακεδονικός Ελπίδα Αμπελοκήπων

Πήγασος Πολίχνης – Απόλλων Καλαμαριάς

 

18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

 

ΡΕΠΟ – ΑΟ Σερρών

Αναγέννηση Άρτας – ΧΑΝΘ

ΣΠΑ Καρδίτσας – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΑΕΝ Πανοράματος – Άθλος Ορεστιάδας

Πιερικός – Μακεδονικός

Ελπίδα Αμπελοκήπων Πήγασος Πολίχνης

Απόλλων Καλαμαριάς – Νίκη Αιγινίου

 

19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

 

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΡΕΠΟ

ΑΟ Σερρών – Αναγέννηση Άρτας

ΧΑΝΘ – Νίκη Αιγινίου

Άθλος Ορεστιάδας – ΣΠΑ Καρδίτσας

Μακεδονικός – ΑΕΝ Πανοράματος

Πήγασος Πολίχνης Πιερικός

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Απόλλων Καλαμαριάς

 

20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

 

ΡΕΠΟ – Άθλος Ορεστιάδας

Αναγέννηση Άρτας – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

Νίκη Αιγινίου – ΑΟ Σερρών

ΣΠΑ Καρδίτσας – Μακεδονικός

ΑΕΝ Πανοράματος – Πήγασος Πολίχνης

Πιερικός Ελπίδα Αμπελοκήπων

Απόλλων Καλαμαριάς – ΧΑΝΘ

 

21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

 

Μακεδονικός – ΡΕΠΟ

Άθλος Ορεστιάδας – Αναγέννηση Άρτας

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – Νίκη Αιγινίου

ΑΟ Σερρών – ΧΑΝΘ

Πήγασος Πολίχνης – ΣΠΑ Καρδίτσας

Ελπίδα Αμπελοκήπων ΑΕΝ Πανοράματος

Πιερικός – Απόλλων Καλαμαριάς

 

22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

 

ΡΕΠΟ – Πήγασος Πολίχνης

Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός

Νίκη Αιγινίου – Άθλος Ορεστιάδας

ΧΑΝΘ – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΣΠΑ Καρδίτσας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΕΝ Πανοράματος Πιερικός

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Σερρών

 

23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

 

Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΡΕΠΟ

Πήγασος Πολίχνης – Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός – Νίκη Αιγινίου

Άθλος Ορεστιάδας – ΧΑΝΘ

Νέστωρ Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σερρών

Πιερικός ΣΠΑ Καρδίτσας

ΑΕΝ Πανοράματος – Απόλλων Καλαμαριάς

 

24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

 

ΡΕΠΟ – Πιερικός

Αναγέννηση Άρτας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αιγινίου – Πήγασος Πολίχνης

ΧΑΝΘ – Μακεδονικός

ΑΟ Σερρών – Άθλος Ορεστιάδας

ΣΠΑ Καρδίτσας ΑΕΝ Πανοράματος

Απόλλων Καλαμαριάς – Νέστωρ Θεσσαλονίκης

 

25η αγωνιστική (6-7 Απριλίου)

 

ΑΕΝ Πανοράματος – ΡΕΠΟ

Πιερικός – Αναγέννηση Άρτας

Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νίκη Αιγινίου

Πήγασος Πολίχνης – ΧΑΝΘ

Μακεδονικός – ΑΟ Σερρών

Άθλος Ορεστιάδας Νέστωρ Θεσσαλονίκης

ΣΠΑ Καρδίτσας – Απόλλων Καλαμαριάς

 

26η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)9

 

ΡΕΠΟ – ΣΠΑ Καρδίτσας

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΝ Πανοράματος

Νίκη Αιγινίου – Πιερικός

ΧΑΝΘ – Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΟ Σερρών – Πήγασος Πολίχνης

Νέστωρ Θεσσαλονίκης Μακεδονικός

Απόλλων Καλαμαριάς – Άθλος Ορεστιάδας

 

Πηγή: volleyball.gr

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.