Οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των Α και Β ομίλων της ΕΣΚΑΒΔΕ.

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14/1/2018

19:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β)

13/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

13/1/2018

20:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ_ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

14/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ

Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

13/1/2018

14:00

ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93’

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14/1/2018 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ  
13/1/2018 18:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ  
14/1/2018 14:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  
13/1/2018 15:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
14/1/2018 12:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.  

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14/1/2018

13:00

ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β)

14/1/2018

16:00

ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

13/1/2018

18:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)

13/1/2018

16:00

ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ»

ΡΕΠΩ : Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13/1/2018

16:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

13/1/2018

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′  – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

13/1/2018

13:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

14/1/2018

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

13/1/2018

16:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

Δειτε την παρακατω την βαθμολογία του Α γυρου.

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  1. Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 18
  2. Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17
  3. Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 14
  4. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 14
  5. Α.Λ.Φ.Α. 93 13
  6. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 13
  7. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 13
  8. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Β) 12
  9. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 11
  10. ΠΗΓΑΣΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 10

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

  1. Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ18
  2. Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 17
  3. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 16
  4. Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 14
  5. ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 13
  6. ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13
  7. Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 12
  8. Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 11
  9. ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 11
  10. Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 10

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  1. Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 15
  2. Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ 13
  3. Α.Σ. ΛΕΩΝ 13
  4. Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 12
  5. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 12
  6. ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 11
  7. Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 11
  8. Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” 10
  9. Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) 9

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

  1. Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 18
  2. Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 17
  3. ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 16
  4. Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 14
  5. Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 14
  6. Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 14
  7. Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 12
  8. Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 10
  9. ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 10
  10. ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. 9

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.