Η 4η και 5η αγωνιστική της Γ Εθνικής κατηγορίας 22/10/2017.

Αγωνιστική ημέρα: 5
21.10. 16:00 Βόλος Ν.Π.Σ. ΑΟ Θήβα
Αγωνιστική ημέρα: 4
21.10. 16:00 Παναρκαδικός Αχαϊκή
22.10. 12:00 Πανθηραϊκός Ταμυναϊκός
22.10. 13:30 Διαγόρας Κερατσίνι
22.10. 14:30 Θύελλα Ραφήνας Αιολικός
22.10. 14:30 Ιωνικός Ιαλυσός
22.10. 15:00 Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Ερµιονίδα
22.10. 15:30 ΟΦ Ιεράπετρας Φωστήρας
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Μακεδονικός Φούφας
22.10. 16:00 Αγροτικός Αστέρας Εδεσσαϊκός
22.10. 16:00 Αλμωπός Αριδαίας Α.Π.Ε. Λαγκαδά
22.10. 16:00 Αμβρυσσέας Αχιλλέας Φαρσάλων
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Απόλλων Παραλιμνίου Δόξα Προσκυνητών
22.10. 16:00 Αστέρας Αμαλιάδας Τσικλητήρας Πύλου
22.10. 16:00 Αστέρας Βλαχιώτη Καλαμάτα
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Αστέρας Ιτέας Γ.Σ. Αλμυρού
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Ατσαλένιος Α.Ε. Μυλοποτάμου
22.10. 16:00 Διαγόρας Βραχνέικων Λεωνίδιο
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Διγενής Νεοχωρίου Βελούχι
22.10. 16:00 Δόξα Κρανούλας Καστοριά
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Ελπίς Σκουτάρεως
22.10. 16:00 Εθνικός Πειραιώς Ένωση Ασπροπύργου
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Ερμής Αμυνταίου Σκουφάς Κομποτίου
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Ερμής Ζωνιανών Ηρόδοτος
22.10. 16:00 Ηλυσιακός Αιγάλεω
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Θεσπρωτός Εθνικός Φιλιππιάδας
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Καβάλα Διδυμότειχο
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Λευκίμμη Πανλευκάδιος
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Μ. Αλέξανδρος Καρπερής Ορφέας Ξάνθης
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Φίλιππος Αλεξάνδρειας
22.10. 16:00 Μακεδονικός Καρδίας
22.10. 16:00 Νάουσα Κιλκισιακός
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Νέστος Χρυσούπολης Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Ολυμπιακός Βόλου Α.Ο. Σελλάνων
22.10. 16:00 Οπούντιος Μαρτίνου Νίκη Βόλου
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Παλληξουριακός Πανηλειακός
22.10. 16:00 Παναργειακός Αήττητος Σπάτων
22.10. 16:00 ΠΑΟ Βάρδας Ζάκυνθος
22.10. 16:00 ΠΑΟ Λουτρακίου Ζευγολατιού
22.10. 16:00 Πέλοπας Κιάτου Προοδευτική
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Πιερικός Ηρακλής 1908
22.10. 16:00 Τηλυκράτης Λευκάδας Αστέρας Παραποτάμου
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Χαλκίδα Ερμής Κιβερίου
22.10. 16:00 Άγιος Ιερόθεος Α.Ο. Παλαιοχώρας
22.10. 16:00 Άρης Αβάτου Αετός Ορφανού
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Άρης Παλαιοχωρίου Καρίτσα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.