Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων στην Γ Εθνική κατηγορία.

Αγωνιστική ημέρα: 25
28.03. 15:00 Νίκη Βόλου Διγενής Νεοχωρίου

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Α.Ε. Μυλοποτάμου ΟΦ Ιεράπετρας

Αγωνιστική ημέρα: 26
01.04. 16:00 Α.Ο. Σελλάνων Αχιλλέας Φαρσάλων

Αγωνιστική ημέρα: 30
01.04. 16:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Αετός Ορφανού Νέστος Χρυσούπολης
01.04. 16:00 Αιγάλεω Α.Ο. Παλαιοχώρας
01.04. 16:00 Αιολικός Ταμυναϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 30
01.04. 16:00 Αλμωπός Αριδαίας Καρδίας

Αγωνιστική ημέρα: 26
01.04. 16:00 Αμβρυσσέας Βελούχι
01.04. 16:00 Αστέρας Ιτέας Νίκη Βόλου

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Ατσαλένιος Ηλυσιακός
01.04. 16:00 Αχαϊκή Αστέρας Βλαχιώτη

Αγωνιστική ημέρα: 26
01.04. 16:00 Διγενής Νεοχωρίου Βόλος Ν.Π.Σ.

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Διδυμότειχο Απόλλων Παραλιμνίου

Αγωνιστική ημέρα: 26
01.04. 16:00 Δόξα Κρανούλας Λευκίμμη

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Δόξα Προσκυνητών Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
01.04. 16:00 Ελπίς Σκουτάρεως Ορφέας Ξάνθης

Αγωνιστική ημέρα: 26
01.04. 16:00 Ερμής Αμυνταίου Εθνικός Φιλιππιάδας

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Ερμής Κιβερίου Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
01.04. 16:00 Ερµιονίδα Παναργειακός
01.04. 16:00 Ζάκυνθος Αστέρας Αμαλιάδας
01.04. 16:00 Ζευγολατιού Ιωνικός

Αγωνιστική ημέρα: 30
01.04. 16:00 Ηρακλής 1908 Εδεσσαϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 26
01.04. 16:00 Θεσπρωτός Μακεδονικός Φούφας

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Ιαλυσός Πέλοπας Κιάτου

Αγωνιστική ημέρα: 30
01.04. 16:00 Καμπανιακός Καρίτσα

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Κερατσίνι Ένωση Ασπροπύργου
01.04. 16:00 Κηφισιά Άγιος Ιερόθεος
01.04. 16:00 Λεωνίδιο Καλαμάτα
01.04. 16:00 Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Καβάλα

Αγωνιστική ημέρα: 30
01.04. 16:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Μακεδονικός
01.04. 16:00 Νάουσα Αγροτικός Αστέρας

Αγωνιστική ημέρα: 26
01.04. 16:00 Νέος Αμφίλοχος Πανλευκάδιος
01.04. 16:00 Ολυμπιακός Βόλου Γ.Σ. Αλμυρού

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Παλληξουριακός Διαγόρας Βραχνέικων
01.04. 16:00 Πανηλειακός ΠΑΟ Βάρδας
01.04. 16:00 ΠΑΟ Λουτρακίου Διαγόρας

Αγωνιστική ημέρα: 30
01.04. 16:00 Πιερικός Κιλκισιακός

Αγωνιστική ημέρα: 26
01.04. 16:00 Ρήγας Φεραίος ΑΟ Θήβα

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Ρόδος Εθνικός Πειραιώς

Αγωνιστική ημέρα: 26
01.04. 16:00 Σκουφάς Κομποτίου Αστέρας Παραποτάμου

Αγωνιστική ημέρα: 22
01.04. 16:00 Τριγλία Ραφήνας Πανθηραϊκός
01.04. 16:00 Τσικλητήρας Πύλου Παναρκαδικός
01.04. 16:00 Φωστήρας Ερμής Ζωνιανών
01.04. 16:00 Χαλκίδα Θύελλα Ραφήνας
01.04. 16:00 Άρης Αβάτου Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.