Γ Εθνική: Οι  αγώνες της Κυριακής 05/11/17. 

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Λευκίμμη
  • 05.11. 15:00 Α.Ο. Σελλάνων Γ.Σ. Αλμυρού

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Αετός Ορφανού Απόλλων Παραλιμνίου
  • 05.11. 15:00 Αήττητος Σπάτων Ταμυναϊκός
  • 05.11. 15:00 Αιγάλεω Ερμής Ζωνιανών
  • 05.11. 15:00 Αιολικός Παναργειακός

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Εδεσσαϊκός
  • 05.11. 15:00 Αμβρυσσέας Νίκη Βόλου
  • 05.11. 15:00 Αστέρας Ιτέας Διγενής Νεοχωρίου

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ατσαλένιος ΟΦ Ιεράπετρας
  • 05.11. 15:00 Αχαϊκή Διαγόρας Βραχνέικων
  • 05.11. 15:00 Διδυμότειχο Ορφέας Ξάνθης
  • 05.11. 15:00 Δόξα Προσκυνητών Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
  • 05.11. 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Καβάλα

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Ερμής Αμυνταίου Πανλευκάδιος

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ερµιονίδα Πανθηραϊκός
  • 05.11. 15:00 Ζάκυνθος Αστέρας Βλαχιώτη

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Ηρακλής 1908 Κιλκισιακός

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ηρόδοτος Α.Ο. Παλαιοχώρας

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Θεσπρωτός Δόξα Κρανούλας

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ιαλυσός Εθνικός Πειραιώς

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Καμπανιακός Καρδίας

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Κερατσίνι Πέλοπας Κιάτου
  • 05.11. 15:00 Κηφισιά Ηλυσιακός
  • 05.11. 15:00 Λεωνίδιο Αστέρας Αμαλιάδας

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Καρίτσα

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Μ. Αλέξανδρος Καρπερής

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Νάουσα Μακεδονικός
  • 05.11. 15:00 Νέος Αμφίλοχος Καστοριά
  • 05.11. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου ΑΟ Θήβα
  • 05.11. 15:00 Οπούντιος Μαρτίνου Βόλος Ν.Π.Σ.

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Παλληξουριακός ΠΑΟ Βάρδας
  • 05.11. 15:00 Πανηλειακός Παναρκαδικός
  • 05.11. 15:00 ΠΑΟ Λουτρακίου Ιωνικός

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Πιερικός Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Προοδευτική Ένωση Ασπροπύργου

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Ρήγας Φεραίος Βελούχι

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ρόδος Διαγόρας

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Σκουφάς Κομποτίου Εθνικός Φιλιππιάδας
  • 05.11. 15:00 Τηλυκράτης Λευκάδας Μακεδονικός Φούφας

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Τριγλία Ραφήνας Θύελλα Ραφήνας
  • 05.11. 15:00 Τσικλητήρας Πύλου Καλαμάτα
  • 05.11. 15:00 Φωστήρας Άγιος Ιερόθεος
  • 05.11. 15:00 Χαλκίδα Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
  • 05.11. 15:00 Άρης Αβάτου Νέστος Χρυσούπολης

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Άρης Παλαιοχωρίου Αγροτικός Αστέρας

1 ΣΧΟΛΙΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.