Το πρόγραμμα αγώνων στη Γ Εθνική Μπάσκετ (11η αγων. 07/01/18)

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής στην Γ Εθνική Μπάσκετ.

1ος όμιλος

07/01/18 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 0-0
07/01/18 17:00 ΕΑΚ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0-0
07/01/18 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
07/01/18 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0-0
07/01/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 0-0
07/01/18 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕ 0-0
07/01/18 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0

Βαθμολογία

  1. ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 19
  2. ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 18
  3. ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 18
  4. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 17
  5. ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 17
  6. ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 16
  7. ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 15
  8. ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ 15
  9. ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 15
  10. ΚΑΠ 14
  11. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 13
  12. ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 12
  13. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 11
  14. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. 10

2ος όμιλος

07/01/18 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
07/01/18 15:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
07/01/18 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΟΦΗ 0-0
07/01/18 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
07/01/18 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0

Βαθμολογία

  1. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 17
  2. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 17
  3. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15
  4. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 15
  5. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 14
  6. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
  7. ΟΦΗ 14
  8. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 14
  9. ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 12
  10. ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 12
  11. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12
  12. ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 12
  13. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 12

3ος όμιλος

07/01/18 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
07/01/18 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚ. 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0

Βαθμολογία

  1. ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. 18
  2. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 17
  3. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16
  4. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 15
  5. ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15
  6. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14
  7. ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 13
  8. ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 13
  9. ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚ. 13
  10. ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 12
  11. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 12
  12. ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 11
  13. ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11

4ος όμιλος

07/01/18 18:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ/ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/Τ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
07/01/18 17:00 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 0-0
07/01/18 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
07/01/18 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
07/01/18 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0-0
07/01/18 18:00 Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0

Βαθμολογία

  1. ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 19
  2. ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 18
  3. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 18
  4. ΜΕΝΤ 17
  5. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 16
  6. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 16
  7. ΧΑΝΘ 15
  8. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15
  9. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 15
  10. ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 14
  11. ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 13
  12. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 13
  13. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 11
  14. ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 10

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.