Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής στην Β Εθνική Μπάσκετ.

1ος όμιλος

07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-0
07/01/18 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
07/01/18 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
07/01/18 17:00 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗ 0-0
07/01/18 17:00 2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
07/01/18 17:00 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
07/01/18 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
07/01/18 17:00 ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0

Βαθμολογία

  1. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 22
  2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 18
  3. ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 17
  4. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 17
  5. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 17
  6. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17
  7. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 17
  8. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 16
  9. ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16
  10. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ. 16
  11. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 16
  12. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 16
  13. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 16
  14. ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16
  15. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 14
  16. ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 13

2ος όμιλος

06/01/18 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 0-0
07/01/18 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
07/01/18 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0

Βαθμολογία

  1. ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 20
  2. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 18
  3. ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 18
  4. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 17
  5. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 17
  6. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17
  7. ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ 16
  8. ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚ. 16
  9. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 15
  10. ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14
  11. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 14
  12. ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 14
  13. ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 13
  14. ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ 11
  15. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 11

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.