Στην Β’ Εθνική Μπάσκετ των Ανδρών θα αγωνισθεί για πρώτη φορά στην ιστορία το ο Γ.Σ. Ελίμειας.

Η ομάδα της Δυτικής Μακεδονίας κέρδισε την άνοδό της στην Β’ Εθνική Κατηγορία και θα ξεκινήσει τις επίσημες εμφανίσεις στις 8 Οκτωβρίου στον Όμιλο του Βορρά.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της σεζόν:

Β’ Εθνική Μπάσκετ (Όμιλος Βορρά) 2017-2018
1η Αγωνιστική – 8/10/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
2η Αγωνιστική – 15/10/2017
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
3η Αγωνιστική – 22/10/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
4η Αγωνιστική – 29/10/2017
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
5η Αγωνιστική – 5/11/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
6η Αγωνιστική – 12/11/2017
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
7η Αγωνιστική – 19/11/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
8η Αγωνιστική – 26/11/2017
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
9η Αγωνιστική – 3/12/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
10η Αγωνιστική – 10/12/2017
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
11η Αγωνιστική – 17/12/2017
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
12η Αγωνιστική – 7/1/2018
ΟΜΑΔΑ Χ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
13η Αγωνιστική – 14/1/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
14η Αγωνιστική – 21/1/2018
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
15η Αγωνιστική – 28/1/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
16η Αγωνιστική – 4/2/2018
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
17η Αγωνιστική – 11/2/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
18η Αγωνιστική – 17/2/2018
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
19η Αγωνιστική – 25/2/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
20η Αγωνιστική – 4/3/2018
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
21η Αγωνιστική – 11/3/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
22η Αγωνιστική – 18/3/2018
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
23η Αγωνιστική – 24/3/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
24η Αγωνιστική – 1/4/2018
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
25η Αγωνιστική – 15/4/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
26η Αγωνιστική – 22/4/2018
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
27η Αγωνιστική – 29/4/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
28η Αγωνιστική – 6/5/2018
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
29η Αγωνιστική – 13/5/2018
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Χ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
30η Αγωνιστική – 20/5/2018
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
ΟΜΑΔΑ Χ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Πηγή: top-sport.gr