Τεσσάρα από τον Κεραυνό στην Α.Ε. Πρέβεζας (φώτο)

Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 21 Απρίλιου 2018 και ώρα 16:00 στο Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας « Αθανασία Τσουμελέκα» ο αγώνας της 30ης και τελευταίας αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας ανάμεσα στην γηπεδούχο Α.Ε. Πρέβεζας και τον φιλοξενούμενο Κεραυνό Θεσπρωτικού,  όπου οι φιλοξενούμενοι πήραν την νίκη με τελικό σκορ 0-4 ενώ οι γηπεδούχοι οδηγούνται στην διαδικασία των Play Out όπου θα αναμετρηθούν με την Φουρτούνα Βαλανιδοράχης, τον Ερμή Καναλίου και τον Ηρακλή Αγίου Γεωργίου.

Στο αγωνιστικό κομμάτι,  ήταν ένα εύκολο απόγευμα για τους φιλοξενούμενους όπου στο πρώτο ημίχρονο με τους Στούπα και Αθανασόπουλο έκαναν το 0-2 ενώ στο δεύτερο ημίχρονο ο Στούπας βρήκε πάλι δίχτυα διαμορφώνοντας το 0-3, ενώ την τελευταία πινελιά έβαλε ο Ρακόπουλος κάνοντας το τελικό 0-4.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΙΩΓΑΣ Α.

ΒΟΗΘΟΙ: ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. – ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.

Α.Ε. Πρέβεζας (Τάγγας): ΒΑΡΔΗΣ, ΤΣΑΤΣΟΣ, ΒΑΝΙΩΤΗΣ (ΠΑΠΠΑΣ 76΄), ΣΠΑΝΟΣ (ΦΥΣΕΚΗΣ 82΄), ΤΣΟΥΤΣΗΣ, ΤΑΣΣΗΣ, ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ, ΔΗΜΑΣ (ΒΑΛΑΡΗΣ 75΄), ΣΚΑΡΠΟΣ (ΝΤΕΝΤΕΣ 75΄), ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ.

Κεραυνός Θεσπρωτικού (Κολιός): ΚΑΤΣΕΝΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΛΕΣΚΟΣ, ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ, ΠΑΝΟΥΣΗΣ (ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ 46΄), ΠΑΦΙΛΑΣ, ΣΙΟΥΜΑΛΑΣ, ΣΤΟΥΠΑΣ, ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΕΝΟΣ.