Τελικά αποτελέσματα αγώνων και βαθμολογία της Γ Εθνικής (14/10/18)

Δείτε παρακάτω τα σημερινά τελικά αποτελέσματα και την βαθμολογία της 3ης αγωνιστικής στην Γ Εθνική ποδοσφαίρου (2018-2019) .

14.10. 13:00 Τελικό Αμβρυσσέας 0 – 0 ΑΟ Κατασταρίου (0 – 0)
14.10. 13:30 Τελικό Φοίβος Κρεμαστής 0 – 0 Αστέρας Αμαλιάδας (0 – 0)
14.10. 14:00 Τελικό Α.Ο. Εικοσιμίας 0 – 4 Καλαμάτα
14.10. 14:00 Τελικό Απόλλων Ερέτριας 1 – 4 Θύελλα Καμαρίου
14.10. 16:00 Τελικό Α.Ο. Παλαιοχώρας 0 – 2 Γιούχτας (0 – 0)
14.10. 16:00 Τελικό Α.Ο. Σελλάνων 1 – 1 Νίκη Βόλου
14.10. 16:00 Τελικό Αγροτικός Αστέρας 0 – 1 Νίκη Αγκαθιάς (0 – 0)
14.10. 16:00 Τελικό ΑΕ Καλαμπακίου 1 – 2 Ορφέας Ξάνθης
14.10. 16:00 Τελικό Αετός Ορφανού 0 – 0 Εθνικός Σιδηροκάστρου
14.10. 16:00 Τελικό Αλέξανδρος Κιλκίς 0 – 0 ΠΑΟ Κοσμίου
14.10. 16:00 Τελικό ΑΟ Υπάτου 0 – 1 ΑΕ Πελλάνας
14.10. 16:00 Τελικό Απόλλων Μακρυχωρίου 1 – 2 ΑΟ Στυλίδας
14.10. 16:00 Τελικό Απόλλων Παραλιμνίου 1 – 0 Κεραυνός Πέρνης
14.10. 16:00 Τελικό ΑΣ Μετέωρα 5 – 0 Αναγέννηση Καρδίτσας
14.10. 16:00 Τελικό Αστέρας Βλαχιώτη 2 – 2 Παναρκαδικός
14.10. 16:00 Τελικό Αστέρας Ιτέας 1 – 0 Θησέας Αγριάς
14.10. 16:00 Τελικό Ατρόμητος Πειραιά 1 – 0 ΑΕ Νεάπολης
14.10. 16:00 Τελικό Ατσαλένιος 1 – 0 Προοδευτική (0 – 0)
14.10. 16:00 Τελικό Αχέρων Καναλακίου 1 – 1 Τηλυκράτης Λευκάδας
14.10. 16:00 Τελικό Γ.Σ. Αλμυρού 1 – 1 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
14.10. 16:00 Τελικό Διαγόρας 0 – 1 Ιαλυσός
14.10. 16:00 Τελικό Διαγόρας Βραχνέικων 2 – 0 Αχαρναϊκός
14.10. 16:00 Τελικό Εδεσσαϊκός 1 – 2 Α. Σ. Γιαννιτσών
14.10. 16:00 Τελικό Εθνικός Πειραιώς 1 – 0 Αμπελακιακός
14.10. 16:00 Τελικό Ελπίς Σκουτάρεως 0 – 0 ΠΟ Τριγλιας (0 – 0)
14.10. 16:00 Τελικό Ερµιονίδα 1 – 0 Ενωση Λέρνας
14.10. 16:00 Τελικό Θύελλα Ραφήνας 0 – 3 Παλληνιακός
14.10. 16:00 Τελικό Ιωνικός Νικαίας 0 – 1 Κερατσίνι
14.10. 16:00 Τελικό Κόρινθος 0 – 1 Αιολικός
14.10. 16:00 Τελικό Μακεδονικός Φούφας 2 – 1 Θεσπρωτός
14.10. 16:00 Τελικό Μακεδονικός Σιάτιστας 0 – 0 Κρόνος Αργυράδων
14.10. 16:00 Τελικό Μελιτέας Μελίτης 3 – 2 Μακεδονικός
14.10. 16:00 Τελικό Ναυπακτιακός Αστέρας 2 – 1 Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
14.10. 16:00 Τελικό Νέστος Χρυσούπολης 4 – 2 Εθνικός Αλεξανδρούπολης (1 – 1)
14.10. 16:00 Τελικό Νίκη Τραγανού 1 – 4 Παναιγιάλειος
14.10. 16:00 Τελικό Οικονόμος 2 – 1 Φωκικός
14.10. 16:00 Τελικό Ολυμπιακός Κυμίνων 1 – 1 Ερμής Αμυνταίου
14.10. 16:00 Τελικό ΟΦ Ιεράπετρας 2 – 0 AEEK ΣΥΝ.KA.
14.10. 16:00 Τελικό Πάμισος 1 – 2 Μανδραϊκός
14.10. 16:00 Τελικό Παναργειακός 1 – 0 Ένωση Ασπροπύργου
14.10. 16:00 Τελικό Πανηλειακός 3 – 2 ΠΑΟ Βάρδας
14.10. 16:00 Τελικό Πανθηραϊκός 2 – 0 Ηλυσιακός
14.10. 16:00 Τελικό Πανσερραϊκός 4 – 1 Ασπίδα Ξάνθης (3 – 0)
14.10. 16:00 Τελικό ΠΑΟ Κουφαλίων 0 – 0 Αλμωπός Αριδαίας (0 – 0)
14.10. 16:00 Τελικό Σούλι Παραμυθίας 1 – 1 Θρίαμβος Σερβανιών
14.10. 16:00 Τελικό Φλωριάδα 0 – 2 Λευκίμμη
14.10. 16:00 Τελικό Χαραυγιακός 2 – 0 Καλλιθέα
14.10. 16:00 Τελικό Άγιοι Ανάργυροι 1 – 1 Αιγάλεω
14.10. 16:00 Τελικό Άγιος Ιερόθεος 3 – 0 Χαλκίδα
14.10. 16:00 Τελικό Άρης Αβάτου 0 – 0 Καβάλα
14.10. 16:00 Τελικό Άρης Παλαιοχωρίου 1 – 0 Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Βαθμολογία:

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.