Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της Γ Εθνικής (17/02/18)

Αποτελέσματα:

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 16:00 Διαγόρας Ρόδος 1 : 0
  • 17.02. 15:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Ηρόδοτος 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Αγροτικός Αστέρας Αλμωπός Αριδαίας 2 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Αετός Ορφανού Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 ΑΟ Θήβα Ολυμπιακός Βόλου 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Νέστος Χρυσούπολης 2 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Αστέρας Αμαλιάδας Λεωνίδιο 3 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Βελούχι Ρήγας Φεραίος 2 : 3
  • 17.02. 15:00 Βόλος Ν.Π.Σ. Οπούντιος Μαρτίνου 3 : 0
  • 17.02. 15:00 Γ.Σ. Αλμυρού Α.Ο. Σελλάνων 0 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Διαγόρας Βραχνέικων Αχαϊκή 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Διγενής Νεοχωρίου Αστέρας Ιτέας 0 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Διδυμότειχο Ελπίς Σκουτάρεως 2 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Δόξα Κρανούλας Θεσπρωτός 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Δόξα Προσκυνητών Καβάλα 1 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Εθνικός Πειραιώς Ιαλυσός 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Εθνικός Φιλιππιάδας Σκουφάς Κομποτίου 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Ερμής Ζωνιανών Αιγάλεω 1 : 5
  • 17.02. 15:00 Ηλυσιακός Κηφισιά 2 : 0
  • 17.02. 15:00 Θύελλα Ραφήνας Τριγλία Ραφήνας 1 : 0
  • 17.02. 15:00 Ιωνικός ΠΑΟ Λουτρακίου 2 : 0
  • 17.02. 15:00 Καλαμάτα Τσικλητήρας Πύλου 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Καρδίας Α.Π.Ε. Λαγκαδά 0 : 1
  • 17.02. 15:00 Καρίτσα Πιερικός 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Καστοριά Νέος Αμφίλοχος 0 : 3

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Κιλκισιακός Φίλιππος Αλεξάνδρειας 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Λευκίμμη Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 17

17.02. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Ορφέας Ξάνθης 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 1
  • 17.02. 15:00 Μακεδονικός Ηρακλής 1908 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Μακεδονικός Φούφας Τηλυκράτης Λευκάδας 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Νάουσα Καμπανιακός 1 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Νίκη Βόλου Αμβρυσσέας 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 ΟΦ Ιεράπετρας Ατσαλένιος 0 : 0
  • 17.02. 15:00 Παναρκαδικός Πανηλειακός 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Πανλευκάδιος Ερμής Αμυνταίου 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 ΠΑΟ Βάρδας Παλληξουριακός 4 : 0
  • 17.02. 15:00 Πέλοπας Κιάτου Κερατσίνι 1 : 2
  • 17.02. 15:00 Ταμυναϊκός Αήττητος Σπάτων 0 : 2
  • 17.02. 15:00 Άγιος Ιερόθεος Φωστήρας 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Άρης Αβάτου Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 4 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Ένωση Ασπροπύργου Προοδευτική 1 : 1
  • 17.02. 13:00 Αστέρας Βλαχιώτη Ζάκυνθος 4 : 0
  • 17.02. 12:00 Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Χαλκίδα 0 : 0
  • 17.02. 12:00 Πανθηραϊκός Ερµιονίδα 2 : 1

Βαθμολογία: 

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.