Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της Γ Εθνικής (11/02/18)

Αποτελέσματα:
Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Α.Ε. Μυλοποτάμου Ατσαλένιος 3 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Δόξα Κρανούλας 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Άγιος Ιερόθεος 2 : 0
  • 11.02. 15:00 Αήττητος Σπάτων Παναργειακός 4 : 0
  • 11.02. 15:00 Αιγάλεω Ηλυσιακός 1 : 1
  • 11.02. 15:00 Αιολικός Θύελλα Ραφήνας 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Καρίτσα 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Αμβρυσσέας ΑΟ Θήβα 2 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Αετός Ορφανού 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Αστέρας Ιτέας Βελούχι 6 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Αχαϊκή Παναρκαδικός 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Δόξα Προσκυνητών 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Ερμής Αμυνταίου Αστέρας Παραποτάμου 5 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Ερμής Κιβερίου Χαλκίδα 4 : 0
  • 11.02. 15:00 Ζάκυνθος ΠΑΟ Βάρδας 0 : 1
  • 11.02. 15:00 Ζευγολατιού ΠΑΟ Λουτρακίου 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Ηρακλής 1908 Καρδίας 2 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Ηρόδοτος Ερμής Ζωνιανών 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Θεσπρωτός Καστοριά 0 : 3

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Ιαλυσός Ιωνικός 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Καβάλα Ελπίς Σκουτάρεως 0 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Καλαμάτα Αστέρας Βλαχιώτη 2 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Καμπανιακός Μακεδονικός 0 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Λεωνίδιο Διαγόρας Βραχνέικων 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Αγροτικός Αστέρας 2 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Καρπερής Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1 : 3

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Νέος Αμφίλοχος Εθνικός Φιλιππιάδας 3 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Άρης Αβάτου 0 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου Αχιλλέας Φαρσάλων 1 : 0
  • 11.02. 15:00 Οπούντιος Μαρτίνου Διγενής Νεοχωρίου 1 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Ορφέας Ξάνθης Διδυμότειχο 5 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Πανηλειακός Παλληξουριακός 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Πιερικός Εδεσσαϊκός 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Προοδευτική Πέλοπας Κιάτου 3 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Ρήγας Φεραίος Γ.Σ. Αλμυρού 2 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Ταμυναϊκός Πανθηραϊκός 1 : 4

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Τηλυκράτης Λευκάδας Πανλευκάδιος 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Τσικλητήρας Πύλου Αστέρας Αμαλιάδας 1 : 1
  • 11.02. 15:00 Φωστήρας ΟΦ Ιεράπετρας 1 : 0
  • 11.02. 15:00 Ένωση Ασπροπύργου Εθνικός Πειραιώς 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 14:00 Λευκίμμη Μακεδονικός Φούφας 2 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 13:00 Ερµιονίδα Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 2 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 10.02. 15:00 Βόλος Ν.Π.Σ. Νίκη Βόλου 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 10.02. 15:00 Κερατσίνι Διαγόρας 1 : 0

Βαθμολογία:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *