Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 18:00 στο ΔΑΚ Πρέβεζας ο αγώνας της 3ης αγωνιστικής της ΕΣΠΕΔΕ για το πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών 2017-2018, ανάμεσα στον γηπεδούχο Φιλαθλητικό Γ.Σ. και την φιλοξενούμενη Φ.Ε. Ιωαννίνων.

Τα κορίτσια του Ναζόπουλου ξεκίνησαν πάρα πολύ καλά τον αγώνα και παίρνοντας το πρώτο και δεύτερο σετ (25-21, 25-19) ενώ στο τρίτο σετ η φιλοξενούμενη ομάδα της Φ.Ε Ιωαννίνων αντέδρασε και μέσα από λάθη των γηπεδούχων κατάφερε να πάρει το τρίτο σετ με σκορ 24-26. Το τέταρτο σετ ήταν από την αρχή υπέρ των γηπεδούχων όπου ανέβασαν την διαφορά και κατάφεραν να πάρουν το σετ με σκορ 25-17 και να επικρατήσουν 3-1 σετ.

Τα σετ (3-1): 25-21, 25-19, 24-26, 25-17.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (ΝΑΖΟΠΟΥΛΟΣ): ΝΤΟΒΑ, ΑΡΜΠΥΡΟΥ, ΡΟΥΣΟΥ, ΤΟΛΙΟΥ, ΝΤΟΥΣΚΟΥ, ΣΙΟΥΚΑ, ΤΣΑΛΑ, ΠΙΕΤΑ, ΚΑΤΣΑΝΑΚΗ, ΣΤΕΦΑΝΗ, ΣΑΚΚΑ, ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ, ΝΤΑΚΟΥΛΑ.

Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ): ΤΖΑΒΑΡΑ, ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗ, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΟΥ, ΠΑΝΟ, ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ, ΛΑΓΟΥ, ΖΑΓΓΙΝΗ, ΛΑΤΙΦΙ, ΕΠΕΣΕΛΙΔΟΥ.

Δείτε ΕΔΩ φωτογραφικό υλικό από τον αγώνα.