Διεξήχθη σήμερα Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 11:00π.μ. στο Δημοτικό Στάδιο Αγίου Θωμά ο αγώνας ανάμεσα στην γηπεδούχο Α.Ε. Πρέβεζας (Β) και τον φιλοξενούμενο Αχέρων Καναλακίου για την 3η αγωνιστική του Παιδικού Πρωταθλήματος της Α ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας(Β Όμιλος) αγωνιστικής περιόδου 2017-2018.

Οι μικροί της Α.Ε Πρέβεζας (Β) ήταν καλύτεροι σε όλη τη διάρκεια του ματς με καλύτερη κυκλοφορία της μπάλας απέναντι στην πολύ καλά στημένη ομάδα του Αχέρων. Οι γηπεδούχοι πέτυχαν δυο γκολ στο πρώτο ημίχρονο με τους Τζόκα και Κατωγιάννη ενώ έχασαν και πέναλτι με τον Σταχτιάρη. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Σπυράκος που πέρασε αλλαγή στο παιχνίδι για την Α.Ε Πρέβεζας πέτυχε 3 γκολ ενώ 2 πέτυχε και ο Σωτήρης Παππάς για το τελικό 7-0.

Διαιτητής Α: ΚΩΤΣΗΣ Θ

Διαιτητής Β: ΝΑΣΤΟΣ Ζ.

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΄Β(ΠΑΝΟΥΣΗΣ): ΤΣΟΛΚΑΣ, ΖΗΣΗΣ, ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΦΥΣΕΚΗΣ, ΤΣΑΤΣΟΣ, ΤΣΟΥΤΣΗΣ, ΤΖΟΚΑ, ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ, ΣΠΥΡΑΚΟΣ, ΝΤΟΥΡΟΣ, ΨΥΧΟΓΙΟΣ,ΣΚΑΡΠΟΣ, ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ.

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ(ΤΖΙΜΑΣ): ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ, ΤΣΟΥΡΝΑΒΕΛΗΣ, ΡΑΣΟΥΛΗΣ, ΤΣΑΤΣΟΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΥ, ΖΙΑΚΑΣ, ΤΣΙΜΑΣ, ΜΑΤΣΙΡΑΣ, ΠΑΝΤΗΣ, ΣΑΒΒΑΣ, ΣΤΟΥΠΑΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΝΑΚΑΣ, ΝΙΤΣΙΟΣ, ΤΑΣΙΟΣ, ΠΑΝΤΑΣ.

[Best_Wordpress_Gallery id=”216″ gal_title=”Α.Ε. Πρέβεζας (Β) vs Αχέρων Καναλακίου 2017″]