Προπαιδικό: Με χατ-τρικ Κατσαμπίρη η Πάλαιρος «απέδρασε» από το Νυδρί

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 4 Απριλίου 2018  και ώρα 16:30 στο γήπεδο Νυδριού η 4η αγωνιστική του προπαιδικού πρωταθλήματος της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας (Α Όμιλος), ανάμεσα στον ΕΑΣ Οδυσσέα Νυδριού και τον Α.Ο Παλαίρου, με τους φιλοξενούμενους να φεύγουν με τη νίκη με σκορ 1-3 με καλή παρουσία και καλό ποδόσφαιρο σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού.

Η ομάδα του Κυριάκου Παναγιωτίδη προηγήθηκε με τον Κατσαμπίρη στο 15’, με τον ίδιο παίχτη να σκοράρει για το 0-2 του ημιχρόνου. Στην επανάληψη ο Κατσαμπίρης βρήκε πάλι δίχτυα στο 50’ και με χατ-τρικ διαμόρφωσε το 0-3. Το τελικό 1-3 διαμόρφωσε ο ο Κατσαμπίρης με χατ-τρικ στο 50’. Οι γηπεδούχοι μείωσαν με γκολ του Ροντογιάννη στο 55’.