ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓ., Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18

Α’ ΓΥΡΟΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10/2017 11:30 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10/2017 11:30 ΠΑΡΓΑΣ
  • ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10/2017 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10/2017 16:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10/2017 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017 11:30 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017 11:30 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11/2017 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11/2017 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
  • ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11/2017 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11/2017 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11/2017 15:00 ΑΓΙΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 15:00 Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 11:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 15:00 Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017 15:00 ΩΡΩΠΟΥ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 11:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017 11:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017 15:00 Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017 15:00 ΠΑΡΓΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.