Οι διαιτητές της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών που θα διεξαχθούν την Τετάρτη 25/4.

25/04/18 16:30 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ

  • ΧΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

25/04/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΚΙΛΚΙΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Π.Ο. Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ

  • ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

25/04/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

  • ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

25/04/18 16:30 ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

  • ΡΟΥΣΣΟΣ-ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

25/04/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ Α.Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ  ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ Α.Ο.

  • ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

25/04/18 13:00 ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο.

  • ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

25/04/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Α.Ο.

  • ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

25/04/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ «Γ. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ» ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.

  • ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

25/04/18 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΥΛΙΟΥ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΑΡΑΒΑ Α.Ο.

  • ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

25/04/18 16:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  ΑΠO ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Α.Ο.

  • ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΨΑΛΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

25/04/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ  Α.Σ. ΒΑΘΥΛΛΟΥ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ε.

  • ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

25/04/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο.Φ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ Α.Ο.

  • ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25/04/18 18:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. ΜΑΛΙΩΝ Π.ΑΝ.Ο.

  • ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.