Οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας

Τους ορισμούς για την 1η αγωνιστική για τους ομίλους του Κυπέλλου Ελλάδας γνωστοποίησε η ΚΕΔ.

Τους πρώτους ορισμούς για τη φάση των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας γνωστοποίησε η ΕΠΟ, για το τριήμερο 19-21/9, στο οποίο θα διεξαχθεί η 1η αγωνιστική.

Στα σημαντικότερα ματς, ο Πραξιτέλης Ζαχαριάδης θα είναι στην αναμέτρηση του Παναθηναϊκού κόντρα στην ΑΕΛ, ο Ιωάννης Νεοφυτιάδης στο ματς του Ολυμπιακού με τον Αστέρα Τρίπολης, ενώ στη Ριζούπολη για το παιχνίδι της ΑΕΚ με τη Λαμία ορίστηκε ο Δημήτριος Στυλιαράς.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης (20/9, 16:00)

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Α’ βοηθός: Κουράκης (Ηρακλείου)
Β’ βοηθός: Γεωργακόπουλος (Ηρακλείου)
4ος: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

2ος όμιλος

Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου-Καλαμαριάς (19/9, 16:00)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Α’ βοηθός: Δεμερτζής (Πέλλας)
Β’ βοηθός: Κεσίσογλου (Πέλλας)
4ος: Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος (Πέλλας)

ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός (20/9, 18:15)

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Α’ βοηθός: Δημητριάδης (Καστοριάς)
Β’ βοηθός: Βασιλόπουλος (Έβρου)
4ος: Κιοτζένης (Ξάνθης)

3ος όμιλος

ΑΕΚ – Λαμία (20/9, 20:30)

Διαιτητής: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)
Α’ βοηθός: Ποντίκης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Β’ βοηθός: Κοντζίας (Πειραιά)
4ος διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας (21/9, 18:15)

Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)
Α’ βοηθός: Μητάρης (Ανατολικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Κάλλης (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)

4ος όμιλος

Ατρόμητος – Κασσιόπη (20/9, 16:00)

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Α’ βοηθός: Γκάγκας (Λάρισας)
Β’ βοηθός: Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

Σπάρτη – Τρίκαλα (21/9, 16:00)

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Α’ βοηθός: Κύριος (Αρκαδίας)
Β’ βοηθός: Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
4ος: Γκοβέσης (Αρκαδίας)

5ος όμιλος

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (19/9, 20:30)

Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Α’ βοηθός: Πήττας (Ηλείας)
Β’ βοηθός: Kωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

Κισσαμικός – Νέος Αχαρναϊκός (21/9, 16:00)

Διαιτητής: Κουναλάκης (Ηρακλείου)
Α’ βοηθός: Παπαδάκης (Ηρακλείου)
Β’ βοηθός: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

6ος όμιλος

Πανσερραϊκός – Εργοτέλης (19/9, 16:00)

Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Α’ βοηθός: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Β’ βοηθός: Αιναλής (Μακεδονίας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Ξάνθη – Παναιτωλικός (19/9, 18:15)

Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Α’ βοηθός: Κελάζογλου (Χαλκιδικής)
Β’ βοηθός: Σάββας (Σερρών)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

7ος όμιλος

Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα (21/9, 16:00)

Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Α’ βοηθός: Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)
4ος: Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής)

Παναιγιάλειος – Άρης (21/9, 20:30)

Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)
Α’ βοηθός: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας)
Β’ βοηθός: Ψαρρής (Ζακύνθου)
4ος: Κέκελος (Αιτωλοακαρνανίας)

8ος όμιλος

Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας (20/9, 18:15)

Διαιτητής: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)
Α’ βοηθός: Καραλής (Ηλείας)
Β’ βοηθός: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Κακριδής (Κορινθίας)

Παναθηναϊκός – ΑΕΛ (20/9, 20:30)

Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Α’ βοηθός: Αλεξέας (Μεσσηνίας)
Β’ βοηθός: Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

Πηγή: sport-fm.gr

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.