Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 17/12/2017

Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 17/12/2017

COSMOTE Sport 4 Κλίβελαντ Καβαλίερς – Γιούτα Τζαζ NBA 02:30

FOX Sports Chiefs – Chargers NFL 03:25

COSMOTE Sport 2 Ζιρόνα – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

NOVASPORTS 1 Σπάρτα Ρότερνταμ – Φέγενορντ Ολλανδικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE Sport 8 Μπαρτσελόνα – Γκραν Κανάρια Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30

COSMOTE Sport 7 Βερόνα – Μίλαν Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE Sport 5 Τόφας – Φενέρμπαχτσε Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 14:15

COSMOTE Sport 3 Γκρόιτερ Φιρτ – Ντάρμσταντ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:30

NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα Super League 15:00

COSMOTE Sport 4 Παναθηναϊκός – Ρέθυμνο Α1 Μπάσκετ 15:00

ert.gr Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας Football League 15:00

NOVASPORTS 4 Άλκμααρ – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30

COSMOTE Sport 2 Μπολόνια – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE Sport 6 Φιορεντίνα – Τζένοα Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE Sport 7 Σαμπντόρια – Σασουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE Sport 8 Κροτόνε – Κιέβο Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE Sport 1 Γουέστ Μπρομ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:15

COSMOTE Sport 3 Ανόβερο – Μπάγερ Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

ΕΡΤ3 Άρης – ΟΦΗ Football League 17:00

ΕΡΤ1 Προμηθέας – Κολοσσός Α1 Μπάσκετ 17:00

NOVASPORTS 2 Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός Super League 17:15

NOVASPORTS 3 Λαμία – ΑΕΛ Super League 17:15

COSMOTE Sport 5 Θέλτα – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

COSMOTE Sport 4 Ολυμπιακός – Λαύριο Α1 Μπάσκετ 17:30

ert.gr Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας (5η μέρα) Κολύμβηση 18:00

EUROSPORT 2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας Copenhagen, Denmark Κολύμβηση 18:00

COSMOTE Sport 6 Αρμάνι Μιλάνο – Καντού Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 18:30

COSMOTE Sport 1 Μπόρνμουθ – Λίβερπουλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:30

COSMOTE Sport 3 Λειψία – Χέρτα Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE Sport 7 Μπενεβέντο – Σπαλ Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 1 Ξάνθη – Παναθηναϊκός Super League 19:30

COSMOTE Sport 2 Λας Πάλμας – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

FOX Sports Panthers – Packers NFL 20:00

COSMOTE Sport 8 Σπόρτινγκ – Πορτιμονένσε Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 20:00

COSMOTE Sport 2 Μπαρτσελόνα – Ντεπορτίβο λα Κορούνια Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE Sport 1 Αταλάντα – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

NOVASPORTS 2 Λιόν – Μαρσέιγ Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE Sport 7 Νορθ Καρολάινα – Τενεσί NCAA 22:00

COSMOTE Sport 8 Τοντέλα – Μπενφίκα Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:15

COSMOTE Sport 4 Τορόντο Ράπτορς – Σακραμέντο Κινγκς NBA 22:30

FOX Sports Seahawks – Rams NFL 23:30

 

Πηγή: sport-fm.gr

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.